
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: inąd
Offline |
#7
|
|
Mogę sprostować:
Nie mówię żeby nie czytać. NIE KLIKAĆ! Od artykułów o Wiśle i tym podobnych jest osobny temat. Kiedy w takim temacie zostanie umieszczony link do blogu, można spokojnie wejść i przeczytać. Takie zachowanie jak stworzenie nowego tematu z jednym linkiem do swojej strony jest po prostu bezczelną, darmową reklamą swojej strony. Normalnie za reklamę się płaci, szczególnie na popularnym forum internetowym. Dodatkowo gość zapisał się na forum tylko po to aby wkleić link. Jeżeli ktoś zauważy że moderatorzy pozwalają na takie ekscesy to pojawi się tego więcej, uwierz mi nie chcesz przeglądać takiego forum. |
|
|