
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#11
|
|
Co drugi post to ktoś wrzuca swój skład wzięty z powietrza. Jest przecież inny temat "konkurs o Wiśle". Jeśli już ktoś wrzuca to niech chociaż uzasadni.
Myślę że przeciwko Widzewowi w pierwszym składzie może zadebiutować Biton. Pod koniec meczu w z Liteksem Genkov trochę kulał (przynajmniej tak mi się wydawało). To będzie również dobry moment na sprawdzenie dyspozycji i możliwości Javonovicia. Natomiast mam mieszane uczucia co do zmiany Meliksona, bez niego będzie ciężko wygrać ten mecz. ![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|

|
||||||
|
|