A pomyśleć, że jak kilka miechów temu poruszany był tu temat wpisywania w akcji MPK sugestii, żeby zrobić autobus, który jechałby ulicą Reymonta (ewentualnie zmienić trasę innych) i miał przystanek TS Wisła, to część najmądrzejszych użytkowników forum kwestionowała zasadność wytyczania takiej linii, bo przecież niedaleko jest Czarnowiejska i tam można wysiąść. Nie brali tylko pod uwagę tego, że żeby stamtąd dojść do Wisły trzeba przejść ul. Miechowską, ewentualnie wiedzieć gdzie przejść przez furtkę i potem dalej przez tereny AGH na Wisłę. Rzeczywiście, Europa pełną gębą. Ale lepiej przecież jest ponarzekać zamiast spróbować zrobić coś z korzyścią dla Wisły. To tak tytułem lekkiego OT, bo wtedy ten temat nie byłby w zasadzie potrzebny.
