
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW
Offline |
#14
|
|
- Na forum od lat 9 przynajmniej jak pokazuje data obok. Choć już nie pamiętam czy to dotyczy tez starszej wersji. Bo na tamtej też chwilę chyba zaliczyłem.
- z Wisłą sercem od podstawówki , aktywnie od początków liceum. - studiowałem i pracuję - kiedyś więcej pisałem teraz mniej czasu nawet na czytanie (na studiach było więcej czasu )- w ramach zainteresowań piłkarskich oczywiście kibicuję i grywam w piłkę - Początkowo bałem się, że będę zaliczany do kibiców sukcesu bo moja "aktywizacja" kibicowska zbiegła się jakoś tam z przyjściem telefoniki. Ale w sumie wyszło tak, że każdego kto dołączył w ciągu ostatnich 14 lat można by nazwać kibicem sukcesu ![]() ![]()
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
|
|
|