The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47581
Stary 14.06.2011, 07:45
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Jeśli to prawda, a prawdopodobnie tak jest, to możliwe, że Lamey przychodzi jako numer 2 na prawą obronę - wobec fiaska rozmów ze Slovanem.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47582
Stary 14.06.2011, 07:49
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Sprawa Czikosa to typowy przykład polityki w tym klubie. Nabyć (bo kupić to za duże słowo) byle kogo z łapanki, a potem się zobaczy. Drużynę budowac ad hoc, a nie na dłużej. I tak z seozonu na sezon ciągnąć dziadowski wózek ze złomem, aż któregoś dnia znajdzie sie może stówkę na ulicy.
Szybciej ja zobaczę zmiany trenera i dyrektora niż Ligę Mistrzów.
Masz rację. Tym bardziej, ze jeżeli to 250 tys euro to prawda to byłby to niezły interes. Młody zawodnik, powoli wchodzący do kadry Słowacji. Czy w perspektywie nie ma szansy na sprzedanie takiego zawodnika za choćby 350 tys euro ?

Powiedzcie natomiast komu sprzedamy 32 letniego gościa u schyłku kariery ?

Daleki jestem od zarzucania holendrom kolesiostwa, tylko zastanawia mnie jedno. Czemu zawsze jak przychodzą jacyś zawodnicy, że tak to ujmę "po przejściach", to są oni w jakiś sposób związani przeszłością ze Stanem albo coachem ?
Odpowiedz cytując
Maratonczyk
Junior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47583
Stary 14.06.2011, 07:54
mogl przyjsc juz lepiej emeryt RvN ;P tylko wtedy musielibysmy sprzedac z 10 zeby on mogl przyjsc

BTW: a jak bedzie kolejna konferencja ze Stanem, to niech sie ktos zapyta, czy klub wyda normalne pieniadze na normalnego zawodnika, a nie jakiegos 32-latka ktory nie widzial pilki 2 sezony; no chyba ze polityka sa free transfery przed LM ( w ktora tez nie wierze )...
Ostatnio edytowane przez Maratonczyk : 14.06.2011 o godz. 07:59.
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47584
Stary 14.06.2011, 08:06
Maratonczyk napisał(a):Wyświetl post
mogl przyjsc juz lepiej emeryt RvN ;P tylko wtedy musielibysmy sprzedac z 10 zeby on mogl przyjsc

BTW: a jak bedzie kolejna konferencja ze Stanem, to niech sie ktos zapyta, czy klub wyda normalne pieniadze na normalnego zawodnika, a nie jakiegos 32-latka ktory nie widzial pilki 2 sezony; no chyba ze polityka sa free transfery przed LM ( w ktora tez nie wierze )...
Myślę, że jeżeli zależałoby to tylko od Stana, to nie byłby problem.

Btw. Tak ciężko jest pisać z polskimi znakami?
Odpowiedz cytując
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47585
Stary 14.06.2011, 08:11
NA tym forum jest pełno zaklinaczy rzeczywistosci .Pisanie o miłosci Cupiała do Wisły o jakis spiskach i o swietlanej przyszłosci Wisły i td .Ja nigdy nie mieszkałem w Polsce o Wisle dowiedziałem sie jakies 15 lat temu ,od kolegi jego kuzynka pracuje w TF Cupiała .ZAJMUJE SIE FINASAMI .Wiekszosc z was naprawde kocha TEN KLUB i swiencie wierzy ze ma najleprzego i bez interesownego własciciela na swiecie co to mawia WISŁA ALBO SMIERC. A JA POWIEM TAK ROLA HOLENDRÓW JES SPROWADZENIE PIŁKARZY na sprzedarz a nastepnie zarobek na nich i tyle .CZY TAK JEST I JAKIE BEDA TEGO KONSEKFENCJE.W Wisle a własciwie w jej zarzadzaniu obowiazuje zasada JESLI KIWAC TO MY A NIE NAS .
Odpowiedz cytując
Chrisman
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47586
Stary 14.06.2011, 08:11
Ja nie rozumiem mają na transfery 6 mln euro ,a nie stac ich na 250tys za Cikosa,widac jaki klub jest skąpy lepiej sciagac emerytow co lacznie maja 64 lata(z czym do LM)
Odpowiedz cytując
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47587
Stary 14.06.2011, 08:12
http://www.90minut.pl/news/159/news1...i-z-Wisly.html najbardziej nieodpowiedzialna decyzja działaczy Wisł odkąd objęli ją... rzeczywiście 250 tys € to był majątek na niego ;/...
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując
Chrisman
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47588
Stary 14.06.2011, 08:17
I jak tu myśleć o jakichkolwiek sukcesach, jeżeli trener chce zatrzymać zawodnika, ale klubu nie stać na wyłożenie 250 tysięcy euro?
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47589
Stary 14.06.2011, 08:18
Ja co roku powtarzam, że polityka klubu polega na osiąganiu maksymalnego zysku jak najniższym kosztem. Niby fajnie tylko, że u nas to przybiera formy kolonializmu. Ściągnęli Marcelo za czapkę gruszek i sprzedali. Ściągnęli Błaszczykowskiego-sprzedali. Ściągnęli-Maora-sprzedadzą. Taka filiozofia znajdowania złota w górskiej rzece zamiast zorganizowania kopalni odkrywkowej. A że przy okazji raz się udaje ( nasz MP tegoroczny) a raz nie (zeszły rok) to już sprawa losu.
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47590
Stary 14.06.2011, 08:21
szczepek19 napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/159/news1...i-z-Wisly.html najbardziej nieodpowiedzialna decyzja działaczy Wisł odkąd objęli ją... rzeczywiście 250 tys € to był majątek na niego ;/...
Wszystko zależy. Jeżeli Cikos miał być numerem jeden to trzeba było brać, a nie kombinować. Jeśli numerem dwa, to rozumiem decyzję. Gość był surowy technicznie i taktycznie, jeżeli tylko mamy kogoś lepszego w zanadrzu, wydawanie 250 tyś na gościa pokroju Cikosa (ani szczególnie młody, ani szczególnie utalentowany, a tym bardziej nie wyszkolony) w tej chwili byłoby zbytnią rozrzutnością.
Odpowiedz cytując
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47591
Stary 14.06.2011, 08:24
Gdyby nie sprawa Lameya to bym machnął ręką. Ale smród robi się coraz większy, bo rezygnuje się z młodego, regularnie grającego i niezłego piłkarza na rzecz starszego, nigdzie niechcianego i podatnego na kontuzje (z dedykacją dla Greebo). I jeśli to prawda z tym 250 tys euro to już w ogóle wstyd.
Ostatnio edytowane przez Grzadq : 14.06.2011 o godz. 08:34.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47592
Stary 14.06.2011, 08:29
mam nadzieje że Lamey to troche lepszy obrońca niż Jaliens.Ciekawe czy będzie miał też tak wysoki kontrakt jak Kew ?

za 250 tyś € to chyba ciężko kogoś lepszego znalźc niż Erik.

Illiev,Lamey to już 32 latkowie, mam nadzieje że sprowadzimy jeszcze kogoś MŁODSZEGO !!!
Ostatnio edytowane przez AYALA : 14.06.2011 o godz. 08:36.
Odpowiedz cytując
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47593
Stary 14.06.2011, 08:30
Dokładnie, zwłaszcza że on grał praktycznie cały sezon, i nie mówmy że grał jakoś nie dobrze... siał wiele razy postrach w ofensywie, w defensywie też był dobry... nie każdy gra stabilnie przez cały sezon, on był młody uczył się gry w naszej lidze, teraz ją znał i mógłby być jeszcze lepszy, a 250 tys € to wcale nie taki wydatek że ho, Jirsak był wart 700 tys € i siedzi na ławie, a obrońców potrzebujemy na gwałty, wierzę w Lameya ale to nie zawodnik na miarę oczekiwań naszych, aktualnie nic nie słyszymy nt. nowych prawych obrońców mamy Burligę w zanadrzu jeszcze ale wątpię by on z marszu grał. A jeśli chodzi o napastników to zdaniem serbskich mediów Ranko Despotović jest blisko Crvenej Zvezdy .
Ostatnio edytowane przez szczepek19 : 14.06.2011 o godz. 08:34.
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47594
Stary 14.06.2011, 08:35
Cikos:

defensywa: słabo albo bardzo słabo (ile np. zablokwanych dośrodkowań z jego strony boiska)
ofensywa: 0 goli, 0 asyst (ok. 35 meczy)
sympatyczny jako człowiek

dziękuję
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47595
Stary 14.06.2011, 08:36
szczepek19 napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/159/news1...i-z-Wisly.html najbardziej nieodpowiedzialna decyzja działaczy Wisł odkąd objęli ją... rzeczywiście 250 tys € to był majątek na niego ;/...
A jezeli to prawda co pisal zbymak, ze beda sciagani tylko pilkarze ktorym koncza sie kontrakty to sie nie dziwie, ze klub nie znalazl 250tys na transfer Cikosa. Jak na razie sytuacja sie potwierdza - Iliev-owi skonczyl sie kontrakt, Lameyowi skonczył sie kontrakt.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47596
Stary 14.06.2011, 08:38
AYALA napisał(a):Wyświetl post
mam nadzieje że Lamey to troche lepszy obrońca niż Jaliens.Ciekawe czy będzie miał też tak wysoki kontrakt jak Kew ?
Wsytarczy porownac sobie pilkarski CV Jaliensa i Lameya zeby nie robic sobie nadzieji

Aczkolwiek ma to tez swoje plusy: Nie spodziewam sie po Lameyu niczego dobrego - raczej krzyzowki Branco z Dawidowski wiec moze mnie zaskoczyc tylko pozytywnie
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47597
Stary 14.06.2011, 08:38
Cikos był może i dobry na ligę, ale na pewno nie na puchary.
Piszecie, że młody i przebojowy. Ja dodam, że niedoświadczony i chimeryczny. I wychodzi nam obraz dobrego zmiennika, ale nie gościa na podstawowy skład.

Dlatego według mnie, nie był przymierzany do naszej drużyny jako "1" na prawej obronie, a jako zmiennik. Czy warto dać za zmiennika 250 tys euro? To jest, jakby nie było, milion złotych...
Według mnie, mając Burligę, nie warto. I tak rozumowali w klubie, jak sądzę. Ciekawe tylko, kto według sztabu szkoleniowego miał być tą "1".? Bo w kontekście odejścia Cikosa, jakąś "jedynkę" musimy mieć...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47598
Stary 14.06.2011, 08:54
Wcześniej media podawały kwotę 350 tys. a to już naprawdę sporo za takiego zawodnika
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47599
Stary 14.06.2011, 09:05
Na zachodzie powiedzieliby, że Cikosz nie potrafi nawet biegać, no bo w ten sposób nie porusza się boczny obrońca. Wbrew pozorom on kompletnie nie jest dynamiczny.
Przypuścimy, że trafiamy na Slovan w eliminacjach do CL. Pierwsze co bym zrobił to ustawił Meliksona na Cikosza i jesteśmy w niebie.

Skoro Stan gdzieś Lameya widział w tym Leicesterze, nie ważne czy rezerwach to znaczy że zapuszczony fizycznie nie jest, że kopać się po czole nie będzie na tle naszych zawodników to oczywiste patrząc na to gdzie grał i że nie jest produktem polskiej myśli szkoleniowej. Mam nadzieję że motoryczni nie będzie na poziomie Jarosława Krzoski. Przypominam jeszcze raz że Anglia to specyficzne miejsce gdzie 3 razy w tygodniu masz siłownie jak nigdzie indziej na świecie.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47600
Stary 14.06.2011, 09:11
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Cikos:

defensywa: słabo albo bardzo słabo (ile np. zablokwanych dośrodkowań z jego strony boiska)
ofensywa: 0 goli, 0 asyst (ok. 35 meczy)
sympatyczny jako człowiek

dziękuję
jak można blokować dośrodkowania obracając się d.... do piłki?
no chyba że liczy się tylko na farta
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47601
Stary 14.06.2011, 09:12
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Na zachodzie powiedzieliby, że Cikosz nie potrafi nawet biegać, no bo w ten sposób nie porusza się boczny obrońca. Wbrew pozorom on kompletnie nie jest dynamiczny.
Przypuścimy, że trafiamy na Slovan w eliminacjach do CL. Pierwsze co bym zrobił to ustawił Meliksona na Cikosza i jesteśmy w niebie.

Skoro Stan gdzieś Lameya widział w tym Leicesterze, nie ważne czy rezerwach to znaczy że zapuszczony fizycznie nie jest, że kopać się po czole nie będzie na tle naszych zawodników to oczywiste patrząc na to gdzie grał i że nie jest produktem polskiej myśli szkoleniowej. Mam nadzieję że motoryczni nie będzie na poziomie Jarosława Krzoski. Przypominam jeszcze raz że Anglia to specyficzne miejsce gdzie 3 razy w tygodniu masz siłownie jak nigdzie indziej na świecie.
To raz.

Dwa, są też głosy z od niektórych kibiców Leicester, że Lamey nie był po prostu faworytem Erikssona (tak jak Rios Roberta) i stąd mało grał. Ale wiadomo kontuzje też swoje zrobiły. Jaka jest prawda to życie pokaże.
Odpowiedz cytując
twardybidon
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47602
Stary 14.06.2011, 09:25
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Cikos:
defensywa: słabo albo bardzo słabo (ile np. zablokwanych dośrodkowań z jego strony boiska)
ofensywa: 0 goli, 0 asyst (ok. 35 meczy)
sympatyczny jako człowiek
dziękuję
Cikos miał nie zero a dwie asysty:
- zgrał piłkę głową do Małeckiego przy golu w Gdyni
- w rewanżu z Szawlami źle strzelał i "dograł" do Diaza, który strzelił na bodaj 4-0
Odpowiedz cytując
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47603
Stary 14.06.2011, 09:27
Despotovic blisko crvenej. Trzeba szukać naszych przyszłych zawodników wśród zawodników darmowych , nie grających od roku
Odpowiedz cytując
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47604
Stary 14.06.2011, 09:31
tomek100 napisał(a):
Cikos:
defensywa: słabo albo bardzo słabo (ile np. zablokowanych dośrodkowań z jego strony boiska)
ofensywa: 0 goli, 0 asyst (ok. 35 meczy)
sympatyczny jako człowiek
dziękuję
twardybidon napisał(a):
Cikos miał nie zero a dwie asysty:
- zgrał piłkę głową do Małeckiego przy golu w Gdyni
- w rewanżu z Szawlami źle strzelał i "dograł" do Diaza, który strzelił na bodaj 4-0


w obu przypadkach można dyskutować czy to były asysty
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47605
Stary 14.06.2011, 09:41
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Jeśli to prawda, a prawdopodobnie tak jest, to możliwe, że Lamey przychodzi jako numer 2 na prawą obronę - wobec fiaska rozmów ze Slovanem.
Jeśli to prawda, to wygląda to fatalnie. 250 tys. € - 1 mln złotych. Ciężko kupić solidnego prawego obrońcę za te pieniądze, a Cikosz był rozwojowy i można było na nim zarobić. No i decydująca sprawa:

Cytat:
Cikosa w Wiśle bardzo chciał zatrzymać trener Robert Maaskant.
Jeśli faktycznie nie mamy 250 tys. € na Cikosza a mamy walczyć o Ligę Mistrzów...

Ok, poczekajmy na rozwój wypadków ale ten artykuł jest dość niepokojący.

Co do Clebera i jego odejścia z Wisły... Cóż, ja bym nie rozdzierał szat. Podejrzewam, że powód jest prozaiczny - nie dogadał się ze Stanem. A pozycja Stana po transferze Meliksona, Pareik, Jaliensa i Genkowa jest b. silna. Tymczasem Cleber to bardzo miły facet, strasznie go lubię ale doświadczenie menedżerskie ma zerowe.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 14.06.2011 o godz. 09:44.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
iamChris
Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47606
Stary 14.06.2011, 09:44
Stan prawdopodobnie obserwował Pawła Olkowskiego.

http://www.sportslaski.pl/wisla-krak...8756,info.html
Odpowiedz cytując
twardybidon
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47607
Stary 14.06.2011, 09:44
JarekTSW napisał(a):Wyświetl post
Despotovic blisko crvenej. Trzeba szukać naszych przyszłych zawodników wśród zawodników darmowych , nie grających od roku
Przecież ten Despotović to jedna wielka hucpa - na tym przykładzie można ładnie przeanalizować transferowe informacje medialne:

1) Tydzień temu PS pisze, że Ranko Depotović z Girony (i jeszcze kilku innych napastników) jest na celowniku Wisły i że zawodnik jest wyceniany na ok. 800 tys euro (czytaj - tak piszą "spece" z Transfermarkt).

2) Kilka dni później serbskie media (Novosti dokładniej) piszą powołując się na polskie źródła, że Wisła interesuje się Despotoviciem i że jest w stanie wyłożyć 800 tys. euro

3) Polskie stronki przepisują serbski artykuł i "tłumaczą" go, że Wisła złożyła ofertę Gironie na 800 tys. euro

W podręcznikach to się nazywa bodaj efektem kuli śnieżnej, ja wolę staropolskie określenie - MEDIALNY GŁUCHY TELEFON.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47608
Stary 14.06.2011, 09:47
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Wymień proszę 3 dobre transfery JB I GM?
Kuba Blaszczykowski ? Tylko jedno nazwisko a bije na glowe wszystkich grajkow Stana. Kupiony za grosze a sprzedany za kase jakiej Stan pewnie nigdy nie osiagnie.
Odpowiedz cytując
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47609
Stary 14.06.2011, 09:52
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Kuba Blaszczykowski ? Tylko jedno nazwisko a bije na glowe wszystkich grajkow Stana. Kupiony za grosze a sprzedany za kase jakiej Stan pewnie nigdy nie osiagnie.
Kolejny forumowicz dodany do listy ignorowanych
Za chwilę nie będzie tu kogo czytać...

Odpowiedz cytując
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47610
Stary 14.06.2011, 09:53
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
A jezeli to prawda co pisal zbymak, ze beda sciagani tylko pilkarze ktorym koncza sie kontrakty to sie nie dziwie, ze klub nie znalazl 250tys na transfer Cikosa. Jak na razie sytuacja sie potwierdza - Iliev-owi skonczyl sie kontrakt, Lameyowi skonczył sie kontrakt.
A były tak szumne zapowiedzi, jak zawsze! Najpierw rozdmuchali bańkę, a teraz robią z ludzi idiotów [Jeśli to prawda...]. Czyli nic się nie zmienia, zmieniają się tylko marionetki w rękach Cupiała.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:49.