The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Brzytwa128
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45511
Stary 29.05.2011, 22:57
No to akurat te 6 mln to za roczny kontrakt dla RvN
Odpowiedz cytując
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45512
Stary 29.05.2011, 22:58
Dziwne ze gazeta krakowska to napisała. Może jest coś na rzecz... Wątpię.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45513
Stary 29.05.2011, 23:02
My tu gadu-gadu o RvN, a tymczasem jutro do Krakowa podobno przylatuje Iliev na testy medyczne

Tak właśnie Panowie działa profesjonalny dyrektor sportowy.

sportnh, źródło zakazane Tutaj
Ostatnio edytowane przez Proud : 29.05.2011 o godz. 23:05.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45514
Stary 29.05.2011, 23:03
Proud jakie zrodlo o tych testach Serba?
Odpowiedz cytując
Brzytwa128
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45515
Stary 29.05.2011, 23:06
Brakło go na meczu Partizanu
Odpowiedz cytując
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45516
Stary 29.05.2011, 23:06
z tym Ilievem chyba jest coś na prawdę na rzeczy - Błoński w tv potwierdził
Odpowiedz cytując
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45517
Stary 29.05.2011, 23:13
podobno dopinany jest transfer Wasilewskiego !
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45518
Stary 29.05.2011, 23:14
szczepek19 napisał(a):Wyświetl post
podobno dopinany jest transfer Wasilewskiego !

skad wiesz

by było MEEEGA..

a ten Iliev, ktos moze potwierdzic czy to SRODKOWY NAPADZIOR jak Genkov lub Pawel Brozek czy typowy winger grajacy na pozycji Kirma/Maleckiego?
Odpowiedz cytując
Brzytwa128
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45519
Stary 29.05.2011, 23:15
Raczej Winger
Odpowiedz cytując
slaskWKSslask
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45520
Stary 29.05.2011, 23:15
Wiele źródeł twierdzi ,że Wsilewski podpisał z Wisłą.

W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek. Jesteśmy
Śląsk Wrocław
- Nam należy się szacunek !

Odpowiedz cytując
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45521
Stary 29.05.2011, 23:15
sportnh napisał(a):Wyświetl post
skad wiesz

by było MEEEGA..

a ten Iliev, ktos moze potwierdzic czy to SRODKOWY NAPADZIOR jak Genkov lub Pawel Brozek czy typowy winger grajacy na pozycji Kirma/Maleckiego?


nie wiem na ile wierzyć magazynowi " Szybka Piłka " tam tak mówili ! no i Iliev na testy medyczne ma wpaść
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45522
Stary 29.05.2011, 23:16
sami pompujecie balon
nawet jesli Wisła zlożyla ofertę dla RvN to co z tego...
przeciez do podpisania droga daleka
ja twierdze, ze jak on zobaczyl kwote przy zarobkach, to pomyslal ze brakuje jednego zera
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45523
Stary 29.05.2011, 23:17
jutro poniedzialek, tez czujecie ze cos sie wyjasni ?
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45524
Stary 29.05.2011, 23:18
Oraz wg zakazanej tu strony, ktora zarzeka sie, ze to na 100% prawda RvN jest w Krakowie.
Odpowiedz cytując
Chrisman
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45525
Stary 29.05.2011, 23:19
co tak sie podniecacie RVD gosc ma 35 lat ,byloby to samo co z Żurawiem
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45526
Stary 29.05.2011, 23:20
Wlasnie w Szybkiej Pilce Kolodziejczyk mowil, ze transfer Wasilewskiego byl dopinany w tym tyg . Poprostu swietna informacja...w koncu prawdziwy prawy obronca na kilka nastepnych lat.

A z Ruudem, to jakas bajka...chyba, ze Cupial siegnal bardzo, bardzo gleboko do kieszeni. Facet na luzie w naszej smiesznej lidze strzeli te 30 bramek , ale to nierealne.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 29.05.2011 o godz. 23:24.
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45527
Stary 29.05.2011, 23:23
JESLI TO PRAWDA - to pytanie brzmi tylko dlaczego Anderlecht go puscil za pieniadze osiagalne dla Wisly? bo to mnie dziwi
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45528
Stary 29.05.2011, 23:24
Chrisman napisał(a):Wyświetl post
co tak sie podniecacie RVD gosc ma 35 lat ,byloby to samo co z Żurawiem
Czlowieku gdyby to wypalilo i bylaby to prawda to przez zwykla przyzwoitosc kazdy kto chcialby skrytykowac taki transfer powinien ugryzc sie w jezyk.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45529
Stary 29.05.2011, 23:26
sportnh napisał(a):Wyświetl post
a ten Iliev, ktos moze potwierdzic czy to SRODKOWY NAPADZIOR jak Genkov lub Pawel Brozek czy typowy winger grajacy na pozycji Kirma/Maleckiego?
Trochę kojarzę go z Cottbus (z kilku spotkań) i wtedy wyglądał jak zadziorniejsza wersja Jasia Paulisty. To nie był ani boczny pomocnik, ani środkowy napastnik - bardziej taki wolny elektron, który robił zamieszanie.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45530
Stary 29.05.2011, 23:27
już pismaki podchwycił temat ale pisze że RvN zainteresowana jest Malaga
http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/e...ow_188129.html


przykłady Genkowa i Meliksona pokazują że w ofensywie warto stawiac na zawodników w kwiecie wieku 25-27 lat, tacy najwięcej moga dac Wiśle.To dzięki nim Wisła zdobyła mistrzostwo
Ostatnio edytowane przez AYALA : 29.05.2011 o godz. 23:33.
Odpowiedz cytując
Wesoły Romek
Senior Member
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45531
Stary 29.05.2011, 23:28
Żurawski a RVN? Nie no panowie, bez takich porównań. Jeszcze w styczniu chciał go Real, a teraz ciągle chce go HSV. Nie ta półka. Do dzisiaj to dla nas inna galaktyka, ale kto wie co będzie jutro?
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45532
Stary 29.05.2011, 23:33
panowie po bani i do spania a nie RvN

za dużo szampana...
Odpowiedz cytując
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45533
Stary 29.05.2011, 23:35
Proponuję porozmawiać o czymś realnym. Dudu z Widzewa - lewy obrońca, 10 asyst w tym sezonie, najwięcej w całej lidze.
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45534
Stary 29.05.2011, 23:37
Oj zdziwi sie paru niedowiarkow i to mocno, jak RvN tu przejdzie, chociazby tylko i na ten 1 rok.
Odpowiedz cytując
atut
Junior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45535
Stary 29.05.2011, 23:37
Gdyby nie Stan Valcx to bym się zaśmiał, ale po przykładzie Kewa Jaliensa wierzę w wiele, może propozycja zostanie złożona. Takich piłkarzy to nawet Arabowie nie ściągają do siebie.
Odpowiedz cytując
Evenstar
Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Koszalin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45536
Stary 29.05.2011, 23:40
nesta napisał(a):Wyświetl post
Oraz wg zakazanej tu strony, ktora zarzeka sie, ze to na 100% prawda RvN jest w Krakowie.
Możesz na PW dać linka do tej informacji, o jego pobycie w Krakowie?


Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45537
Stary 29.05.2011, 23:41
kolorowych snów
Odpowiedz cytując
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45538
Stary 29.05.2011, 23:41
sportnh napisał(a):Wyświetl post
Oj zdziwi sie paru niedowiarkow i to mocno, jak RvN tu przejdzie, chociazby tylko i na ten 1 rok.
Nie wątpię, ale Ty również możesz się zdziwić, jeśli nie przyjdzie do Wisły (nie neguję takiej opcji )
Odpowiedz cytując
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45539
Stary 29.05.2011, 23:42
ja tam nie chcę Van Nisterloya ... on nie potrzebuje się pakować w polskie piekiełko a nie mamy tyle kasy co szejkowie . Jakbyśmy nawet mieli to po co nam jeden bóg i gwiazdor od którego wszyscy by wymagali wiadomo spełnienia snu .
Ostatni w Lidzę mistrzów grali Węgrzy , Białorusini , Słowacy ... my też możemy i nie potrzeba nam transferów ale król Van Nisterloy .. Nam trzeba transferów pokroju techniki Meliksona i serca do walki ala Sobolewskiego .. l czy miłości do wszystkiego co Wisła ala Małecki ... potrzeba nam talentu i serca do gry jakie miał Błaszczykowski tacy piłkarze mogą dać Ligę Mistrzów . jeśli uda się ściągnąć 3-4 piłkarzy takich a ci którzy tu są zrozumieją o co toczy się gra to mamy szansę zrealizować to marzenie o lidze mistrzów gdyż przypominam że nie trzeba będzie się bić z zespołami top 6 lig światowych lecz mistrzami poziomu 8-16 lig europejskich ... Trzeba zatem wierzyć choć tak naprawdę nie wiem na co nas stać
Borinho
Odpowiedz cytując
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45540
Stary 29.05.2011, 23:45
sportnh napisał(a):Wyświetl post
JESLI TO PRAWDA - to pytanie brzmi tylko dlaczego Anderlecht go puscil za pieniadze osiagalne dla Wisly? bo to mnie dziwi
Bo Wasilewski po kontuzji to już nie jest ten Wasilewski sprzed roku. Kilka bramek w tej rundzie zawalił, ma 30 lat, lepszy raczej nie będzie, słabo zagrał a LE przeciwko Ajaksowi, gdzie go objeżdżali niemiłosiernie.

Anderlecht natomiast to "przegranym" sezonie planuje lekko przewietrzyć kadrę, planują już od dłuższego czasu kupno prawego defensora, jest pomysł ściągnięcia do Brukseli bardzo solidnego Ninkova z Crveny Zvezdad.

To wszystko składa się na to, że Wasilewski jest dla Wisły zupełnie osiągalny i to za kwotę prawdopodobnie niższą niż milion euro, skoro można na Wasylu coś zarobić, to oni z pewnością z tego skorzystają. Natomiast dla Wisły taki piłkarz w zupełności spełnia wymagania, biorąc aktualne możliwości finansowe i generalnie możliwości "zachęcania" i fakt, że Wisła chcę troszkę "spolszczyć" skład.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22.