
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim, Twoim zdaniem, wynikiem zakończy się mecz Legia - Wisła? | |||
| Wysoka wygrana Wisły |
|
83 | 23,25% |
| Skromna wygrana Wisły |
|
161 | 45,10% |
| Remis |
|
53 | 14,85% |
| Skromna wygrana Legii |
|
41 | 11,48% |
| Wysoka wygrana Legii |
|
19 | 5,32% |
| Głosujących: 357. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#61
|
|
|
|
|
Member
Od: 08.2010
Skąd: Pobierowo (nad morzem)
Offline |
#62
|
|
Mistrz mistrzem, ale jednak mecz z Legią to mecz z Legią. Wolę przegrać z Zagłębiem. Marzy mi się powtórka z przed roku gdzie Brozio hat-tricka na Łazienkowskiej ustrzelił
![]() Pareiko Cikos Jaliens Chavez Paljic Sobol Sivakow Mały Guła Melikson Genkov |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#63
|
|
Komisja Ligi pewnie da odpocząć Małemu na kilka meczów tym bardziej że mamy jeszcze mecz z Legią
wątpie, poszła już fama do mediów co niby powiedział choć nie mają 100% pewności bo rownie dobrze mogl powiedziec "szczochu" a nie "czarn...", nie odpuszczą a za domysły też potrafią ukarać, coś czuje że na więcej niż 3 mecze i w nowym sezonie nie zagra od początku, dosyć śmieszna sytuacja by była
Ostatnio edytowane przez CH. : 16.05.2011 o godz. 19:10.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#64
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#65
|
|
Czyktos z chlopakow z Warszawy jest w stanie podac przypuszczalny Wasz sklad
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
#66
|
|
Czy kibice nie organizują wzorem innych drużyn wycieczki krajoznawczej do Warszawy? Zwiedzanie Łazienek albo muzeum Fryderyka Chopina?
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#67
|
|
Pewnie zawiesza Maleckiego na ten mecz ,bo Grzesiu Lato chce byc Europejczykiem ,pewnie mu naświetlali reklamy "Uefa against racism" itd
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#68
|
|
Od początku powinien zagrać Jovanic kosztem Pareiki , Sivakow za Wilka ( co naturalne ) oraz Jirsak za Kirma lub Małego ( jeśli będzie pauzował , wtedy Melikson na skrzydło ). Mamy koniec sezonu więc trzeba zrobic pewne wietrzenie składu na kogo możemy liczyc w el LM . Pareiko powinien sobie odpocząc do końca bo wiadomo na co go stać . Co innego Jovanic który jest wielką niewiadomą , a w przyszłym sezonie nawet w rezerwie powinniśmy mieć pewnego bramkarza .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#69
|
|
Generalnie Legia jest słabsza w tym sezonie, można by powiedzieć, że jest wyjątkowo słaba jak na Legie. I z jednej strony dobra okazja aby wygrać z nimi na ich terenie, lecz historia dobitnie pokazuje, że nie ma co liczyć na zbyt wiele. Jak Wisła przyjeżdżała na Łazienkowską jako mistrz dostawała w dupę, jak mistrzem była już Legia przegrywała. Niestety, ale boję się, że jeszcze nasi grajkowie nie mają mentalności profsjonalisty, który w każdym meczu bez względu na wszystko powinien walczyć na pełnych obrotach.
Sobota niedługo, to się okaże. Było by to piękne wygrać z Legią w Wawie. ![]()
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#70
|
|
Lato ma mało do tego, ale masz racje pewnie Go zawieszą i w sumie słusznie, nie powinien się tak odzywać, z drugiej strony to były wyjątkowy mecz dla Niego i się zagotował, no ale za błędy każdy płaci.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#71
|
|
Tylko zastanowy sie czy slowo "czarnuch" to oznaka rasizmu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: i tak nie wiecie gdzie to jest
Offline |
#72
|
|
Mały się przyznał, więc po co to dalej ciągniesz?
![]()
czy świat sie zmieni gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w....ieni?!?!
Imagine there's no countries. It isn't hard to do. Nothing to kill or die for and no religion too. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#73
|
|
Ja obstawiam wtopę jak tradycja nakazuje, zwycięstwo byłoby bardzo miłą niespodzianką. No chyba, że mamy do czynienia z nową Wisłą, jak jebną Legie zacznę wierzyć w LM
Dawno na takim luzie nie oglądałem meczu z Legią jak to się szykuje w sobote. Zawsze ciśnienie, tym razem pełen spokój, sobota popołudnie, słoneczko, grill, browar i żaden wynik nie spieprzy mi humoru. Trzeba zachować trochę włosów w naturalnym kolorze, coby siwizna jej przyprószyła dopiero jak będą el. do LM. ![]() The Apostasy ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2010
Offline |
#74
|
|
Warszawa, cabrón saluda al Campeón!!!!!
i tyle w temacie. ![]()
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#75
|
|
Przyznał sie ze jest rasistą? Gdyby mnie murzyn? czarnoskóry? mieszkaniec czarnego lądu? afrykańczyk? nazwał białasem jakoś bym się nie przejął. Przypuszczam że Ntiba też to olał o czym świadczył jego promienny uśmiech. Tylko wiecznie dyskryminowane wymioty robią aferę ze zwykłej pyskówki. Błasik też "zrugał" Protasiuka bo szmatławiec sie tego dopatrzył na nagraniach.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków
Offline |
#76
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#77
|
|
Mamy niezgraną drużyne a wy chcecie rezerwowych do składu na siłe wpychać. Brawo kibice.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#78
|
|
No jasne. MESA jest przecież tylko po to, żeby nam licencje dali. A potem będziemy kupować młodych zawodników za ciężką kasę (Bunoza), bo 'mamy niezgraną drużynę' i nie będziemy sprawdzać rezerwowych w meczu o pietruchę. Nawet z Legią.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#79
|
|
Całe szczęście, że nie zagra ten drwal Borysiuk - Boguskiego jak wyciął to chłopak do dzisiaj do siebie nie doszedł, a formy pewnie już nigdy takiej nie odnajdzie. Bałbym się o Meliksona, ale na szczęście Borysiuk sam się wyeliminował.
Z Legią na pewno Maaskant puści I skład czyli jedyne zmiany to zmiany z musu - Sivakov za Wilka, i ktoś za małego - ja optowałbym za Gargułą - spokojnie możnaby sprawdzić czy mógłby grać z Meliksonem w przodzie, a poza tym jest również lewonożny, więc mógłby z Meleksem wymieniać się pozycjami. Kirm wówczas na prawe skrzydło. Obawiam się jednak, że trener postawi na Jirsaka, a Meliksona przesunie na lewo. Tradycją jest, że gdy zdobywamy mistrzostwo, to na Legii nie mamy czego za bardzo szukać - za Kasperczaka 2 konkretne porażki (1:4 i 1:5), za Skorży dwa razy po 1:2 w 2008r. była to pierwsza porażka w sezonie. Ostatni raz w mistrzowskim sezonie na legii wygralismy prawie 10 lat temu. Biorąc pod uwagę formę obu drużyn i brak w Legii - Vrdoljaka i Borysiuka - możemy liczyć na wygraną, może nie tak wysoką jak rok temu, ale przyjmę każde zwycięstwo ;-) ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#80
|
|
Żadnymi rezerwami, na Legię tylko pierwszy skład. To że mamy już mistrza nie znaczy że możemy sobie pozwolić na odpuszczenie reszty meczy. Trzeba pokazać klasę do końca.
![]()
Bóg, Honor i Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#81
|
Maor Melikson zagrał dla Wisły 12 razy. Genkov 9 razy. Może by coś razem jeszcze pograli, żeby się lepiej rozumieć? Podobnie defensywa i Pareiko... |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz
Offline |
#82
|
|
Jakoś nie wyobrażam sobie Maaskanta, żeby wystawiał na mecz o punkty rezerwowy skład.
Dla niego to też jest bardzo prestiżowy pojedynek. Myślę, że chciałby jeszcze raz pokazać Maciusiowi, że jest lepszym coachem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica
Offline |
#83
|
|
Vrodljak pauza tak
![]()
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#84
|
|
kolega mi mówił ze Warzywniaka na stoperze szykują
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
JLB
Od: 01.2006
Offline |
#85
|
|
Co myślicie o zamianie pozycji Maora i Kirma?
Kiro do środka, a Maor na skrzydło.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#86
|
|
Będzie szpaler ?
http://www.youtube.com/watch?v=m0vMh_8YoJoW sumie fajna tradycja mogłaby i w Polsce zapanować. ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#87
|
Było by miło, ale mało prawdopodobne to jest. Jeśli już Wilka ma nie zagrać za kartki, to dał bym szanse Riosowi w ataku z Genkovem na osłabioną i tak Legię. ![]()
Bóg, Honor i Wisła!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#88
|
Czemu nie Burliga? Czemu nie Jovanic? Czemue nie Kowalski? Czemu nie Garguła tylko właśnie Rios? Obalmy mit, on kotem u Nas nie będzie. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#89
|
|
Z tych wszystkich nazwisk to wolał bym już dać szanse Szewczykowi z młodej.
![]()
Bóg, Honor i Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#90
|
|
skonczcie pierdzielic glupoty o wstawianiu jakichs szczylow z Młodej Ekstraklasy, ktorzy na widok stadionu Legii mieli by pełne pory
niech debiutują, graja, ale nie w takich spotkaniach... |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|