
|
|||||||
| Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Member
Od: 02.2003
Offline |
#1
|
|
Oni chcą zamknąć kibicom usta. Rusza kampania, a publiczne wyrażanie niechęci do rządzących to dla nich ANTYKAMPANIA!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Krk
Offline |
#2
|
|
Ja bym jeszcze zaproponował zaśpiewać na początku coś w styłu:
"WISŁA to my, my WSZYSCY!" |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Żywiec
Offline |
#3
|
|
Dobrze by było gdyby gniazdowy wywołał do śpiewania cały stadion i zaintonował "Wisła to my", pokażmy wtedy, że to co się działo w środę to był wypadek przy pracy i od tej pory nie ma podziałów na lepszych i gorszy - jest tylko JEDNA Wisła, którą tworzymy MY wszyscy, dla dobra naszego klubu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#4
|
|
BRAWO! Mam nadzieję że będzie kocioł !!
![]()
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#5
|
|
Brawo SKWK!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#6
|
|
powiem tylko tyle, BRAWA DLA SKWK.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Krk
Offline |
#7
|
|
Osoby podające jakieś brednie, że niby OZSK nam zezwoliło na doping, informujemy, że oświadczyliśmy OZSK , że na derbach doping będzie. Nikogo zgoda nam do tego nie potrzebna.
SKWK. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#8
|
|
Jutro 16 panowie !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#9
|
|
No i bardzo dobrze. "Piłka nożna jest dla kibiców, zamknijmy stadiony, piłkarzy kibiców, zlikwidujmy w ogóle lige" - Komentarz z meczu Jagi w C+.
|
|
|
|
Member
Od: 07.2006
Offline |
#10
|
|
Oglądając mecz, właśnie po tych słowach sądzę, że Canal Plus mógłby wywrzeć jakiś wpływ, nawet nie na rząd, ale na kluby by zaczęły walczyć o swoje. Widać, że komentatorom zaistniała sytuacja się nie podoba, więc może po tej kolejce wyrażą publicznie swoje zdanie. W postaci jakiegoś programu bądź paru gorzkich słów chociaż w magazynie Liga+extra. Na pewno kibicom bardzo by to pomogło, a i zmobilizowałoby do działania, mam nadzieję, większe instytucje typu Ekstraklasa S.A. Nasza liga idzie od przyszłego sezonu do paru innych krajów i wydaje mi się, że mecz bez atmosfery raczej nie przyciągnąłby tam widzów przed telewizory,a na tym na pewno nadawcom zależy.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 09.2008
Offline |
#11
|
|
Witam, rano troche pisałem, potem odpusciłem.
Teraz w sumie nie chcę mieszać, ale mnie korci i nie mogę się powstrzymać. Mam takie pytanie do tych wszystkich anek, psycholitsw itp.: JAKIE JEST TERAZ WASZE ZDANIE, po decyzji SKWK? gdzie jesteście krzykacze? WISŁA TO MY, WSZYSCY! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z trybun
Offline |
#12
|
![]()
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym, gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły, jakież tu mogą być właściwie zmiany? Tu tylko szpiclom coraz większe uszy rosną, milicji — coraz dłuższe pałki, i coraz bardziej pustka rośnie w duszy, i coraz bardziej mózg się staje miałki. Tu tylko może prosperować gnida, cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ." Janusz Szpotański |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Offline |
#13
|
Ja cię w żaden sposób nie obrażałem. Absolutnie też nie napisałem że Wisła to my a nie wy... Namawiałem do protestu,po to żeby nie było tak jak w środę, jednak skoro zostało ustalone że ma być inaczej to przyłaczam się do tego zdania. Dla mnie Wisła to całe życie choć nie każdy musi tak mieć, nie każdy musi rozumieć moje działania, jednak zawsze leży mi dobro Wisły na sercu. A doping to nie wszystko, wyniki też, bo piłkarze nie raz, nie dwa razy pokazali że mają nas gdzieś... Jednak my nie jesteśmy dla nich, tylko dla sławy i chwały Wisły, oni odejdą my zostaniemy... Wisła - nazwę klubu piszemy z WIELKIEJ litery!
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 13.05.2011 o godz. 22:00.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Krk
Offline |
#14
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#15
|
|
Oglądam Jagę i już wiem jaki stadion będzie następny )) Pozdrowili rudą małpę parę razy.
Tak szczerze to może to jest metoda. Niech zamkną wszystkie stadiony a wtedy na jedna kolejkę 50 k kibiców pod dom ( czy gdzie on tam będzie aktualnie ) Donaldu Tusku i doping przez całą noc ! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Offline |
#16
|
|
witam ponownie wszystkich po tym co czytam i po tym co usłyszałem od kolegi namawiam wszystkich do zrobienia mega jazdy na derbach. jeżeli sytuacja się już wyjaśniła, a widać po oświadczeniu OZSK że jest już wszystko jasne, to trzeba to wykorzystać.
TE DERBY BĘDĄ NAJPRAWDOPODOBNIEJ OSTATNIMI DERBAMI W TAKIEJ FORMIE, GDYŻ RUCH KIBICÓW W POLSCE SKAZANY ZOSTAJE NA ZEJŚCIE DO PODZIEMIA... NALEŻY ZROBIĆ DOPING ADEKWATNY DO RANGI MECZU NAWET ZA CENĘ FETY MISTRZOWSKIEJ, CO NIESTETY MUSI BYĆ WLICZONE W RYZYKO DOPINGU PROWADZONEGO NA DERBACH. JEDYNE O CO PROSZĘ JAKO SZARY KIBIC, TO O WZAJEMNY SZACUNEK NA TRYBUNACH I BRAK ANTY-ŻYDOWSKICH OKRZYKÓW ZE WZGLĘDÓW NA MELIKSONA (GW I PZPN(R) NAM NIE DARUJĄ). POGODZIŁEM SIĘ JUŻ, ŻE OD NOWEGO SEZONU BĘDZIE ZUPEŁNIE INACZEJ NA MECZACH I CHOĆ Z TYM SIĘ ABSOLUTNIE NIGDY NIE ZGODZĘ TO CHCĘ UCZCIĆ TE DERBY NAJLEPIEJ JAK MOGĘ Z DWÓCH WZGLĘDÓW, PO PIERWSZE BYĆ MOŻE ŻE TE DERBY PRZYKLEPIĄ NAM MISTRZA A PO DRUGIE ŻE JUŻ WIĘCEJ TAKIEGO DOPINGU NIGDY OKAZJI NIE BĘDZIEMY MIELI ZROBIĆ(BARDZO CHCĘ SIĘ MYLIĆ). PODKREŚLAM ŻE TO CO SIĘ STAŁO NA LECHU NIE MOŻE SIĘ POWTÓRZYĆ NIGDY I ZAWSZE MUSIMY STANOWIĆ JEDNOŚĆ. NAMAWIAŁEM DZISIAJ WSZYSTKICH DO PROTESTU JEDNAK SKORO MAMY PRZYZWOLENIE NA PEŁNY, WSPANIAŁY, NIEPOWTARZALNY DOPING TO WYKORZYSTAJMY OKAZJĘ. WBREW TEMU ŻE NIEKTÓRZY MNIE OBRAŻALI, ROZUMIĘ RACJĘ OBYDWU STRON, TEJ OPCJI KTÓRA POPIERA PROTEST I SAM JĄ REPREZENTUJĘ JAK I OPCJI KTÓRA NIE POPIERA TEJ FORMY PROTESTU... JESTEM ZAWSZE W 100% ODDANY WISEŁCE I ZROBIĘ WSZYSTKO ŻEBY PRZYCZYNIAĆ SIĘ DO CIĄGŁEGO POSTĘPU NASZEGO UKOCHANEGO KLUBU. SAM ZAŁOŻYŁEM TEN TEMAT GDYŻ CHCIAŁEM ZAPOBIEC WYDARZENIOM ZE ŚRODY. KOŃCZĘ NADAWANIE. I TAK AŻ ZA DUŻO NAPISAŁEM. TRZYMAM KCIUKI ZA NAS WSZYSTKICH, OBY MOŻNA BYŁO JESZCZE NIE RAZ ZROBIĆ OPRAWĘ I PROWADZIĆ DOPING TAK JAK KIEDYŚ. P.S. CIESZĘ SIĘ, ŻE MAMY JEDNO STANOWISKO, BO TO JEST NAJWAŻNIEJSZE DLA MNIE!PO TO ZOSTAŁ ZAŁOŻONY TEN TEMAT. SKWK WSZYSTKO WYJAŚNIŁO I JUŻ NIE BĘDZIE ŻADNYCH PRZESZKÓD DO TEGO BY POKAZAĆ JEDNOŚĆ I SIŁĘ NAS WSZYSTKICH. POZDRAWIAM. Powód: POPRAWKI
Ostatnio edytowane przez PSYCHOLTSW : 13.05.2011 o godz. 20:27.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#17
|
|
Ale się cieszę, że będzie doping
Mam nadzieje, że do niedzieli nic się nie zmieni w tej kwestii. Mam satysfakcję, że zabrałem głos w dyskusji i stanęło na moim |
|
|
|
Member
Od: 07.2003
Offline |
#18
|
|
Cały czas liczyłem na doping w derbowej spotkaniu. Środowy mecz niesamowiecie podniósł mi ciśnienie i nie wyobrażałem sobie aby w derbach mogło być podobnie.
Zwyciężył rozsądek! Nasze forum dało wyrazisty przekaz i ta decyzja pomoże nam wszystkim. SKWK + |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Od zawsze KRK
Offline |
#19
|
|
Ależ się cieszę!!! Gdyby tak zacząć mecz od hasła JEDNA WISLA wykrzyczanego przez wszystkie sektory to w ogóle byłoby super.
![]()
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem To nie tak, że nie pamiętam Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!! |
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#20
|
|
Jeśli chodzi o hasło JEDNA WISŁA to każdemu stronom zerknąć tutaj
Chyba zapomnieliśmy o WIŚLE ,tej JEDNEJ WIŚLE. ![]() Cytat:
|
|
|