
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22
Offline |
#11
|
|
Jedynie pytanie co do składu to czy zagramy na dwóch def pomocników czy nie, w 1 wariancie zagra Wilk, w 2 (pewnie) Sivakov, ja bym postawił na taki sam skład (i taktyke) jak we wczorajszym meczu. Żeby tylko każdy był zdrowy, wczoraj włożyli mnóstwo serca i wysiłku w mecz, a przerwy mają tyle co nic, dziś wolne, jutro jakiś lekki trening i pojutrze mecz... będzie dobrze, musi być! trzeba wkońcu pokazać Amice gdzie ich miejsce (środek tabeli)
Edit: Obstawiam że wygramy 1-0 (Genkov) po słabym meczu z obu stron. Powód: Wisła - Amica 1-0 TSWetan Genkov!
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 09.05.2011 o godz. 09:47.
|
|
|

|
||||||
|
|