|
1. Najlepszy mecz to Wisła zagrała tydzień temu (pomimo remisu), dzisiaj co najwyżej na 4 z minusem
2. Ja chciałbym wspomniec o graczach drugoplanowych którzy zrobili dobrą pracę czyli Cikos!, Jaliens (w końcu!), Jirsak, to właśnie Ci zawodnicy pokazali że na poziomie ekstraklasy mogą zagrac dobre zawody. Szacunek dla nich a w szczególności dla Tomka Jirsaka który konsekwencją i pracą zdobył miejsce w podstawowej 11. Dzięki Tomek!
3.Chciałbym zwrócic uwagę na jeden fakt. W podsumowaniu C+ pokazał plansze z graczami z ich średnią ilością kontaktów z piłką, nasi obaj boczni obrońcy byli na wysokości środka boiska! Fajnie podłączali się do akcji ofensywnych pełniąc rolę fałszywych skrzydłowych. Brawo!
|