
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#271
|
|
Dobry mecz. Dobrze się dzisiaj Wisłę oglądało. Maor - lider zespołu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Online |
#272
|
|
Wisla, to za wysokie progi dla Riosa. Latem go pewnie pozegnamy, bo nie przez przypadek Maaskant na niego nie stawia.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#273
|
|
WISŁA WISŁA KRAKÓW !! PIĘKNY MECZ ! były błędy , no ale cudów sie nie spodziewałem po nowym zespole jak nie patrząc.
![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#274
|
|
Najlepsze bylo po 20 minutach - Melikson niczego nie pokazuje, nie widac i co na koniec? bramka + asysta
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#275
|
|
Przy 2-1 jak interweniował Pareiko i był faulowany to zawał serca ,myslalem ze znow bedzie z 2-0 na 2-2..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#276
|
|
Dobrze,że wracają Sobol i Mały w nastepnej kolejce,bo byłaby tragedia we Wrocławiu...
Co do meczu to wygrana zasłużona,ale dalej łezka sie kreci w oku jak pomysli sie o dawnej Wisle z Kosą i Żurawiem. Nie ważne czy bylo 3:1 czy 4:0 dla nas to mozna bylo oczekiwac ze dalej bedziemy strzelac i jest ten ciag na bramke. Teraz jest 3:1,gramy u siebie i czegos takiego nie ma,stoja i czekaja robole az sie mecz skonczy... ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#277
|
![]() ![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline |
#278
|
|
Może poziom gry nie był jakiś bardzo porywający, ale meczyk się bardzo przyjemnie oglądało. Przez chwilę miałem obawę, że może stać się to, co z Koroną i Podbeskidziem, ale na szczęście końcówka tym razem należała całkowicie dla nas. Szkoda, że pod koniec nie udało się jeszcze czegoś strzelić, gdy GKS po golu na 3:1 był całkiem rozbity, ale nie ma co marudzić - MISTRZOSTWO JEST NASZE!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#279
|
|
Rios Rios Rios , panowie niech on zagra kilka meczów jak np: Gienek i zobaczymy co pokaże.
![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2007
Skąd: Podlasie
Offline |
#280
|
|
Jeden napastnik strzela gole i aktywny, wypracowuje nawet karne (fakt że nie gwizdane), rozgrywa się coraz bardziej - krytykowany
Drugi ni to napastnik ni pomocnik strzela gole ale w ME, mając sam na sam zachowuje się najgorzej jak można (Genkov przynajmniej próbował mijać), no i jest niewidoczny 15 minut zamiast zapieprzać mając okazje - dać mu więcej szans. Przyjąłbym argument o dawaniu większej ilości czasu Riosowi gdyby nie był on połączony z krytyką Genkova, bo ten w sytuacjach jak z Koroną czy dziś mijając bramkarza przynajmniej ma jakiś pomysł na wykończenie akcji, a nie wali licząc na szczęście. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#281
|
W I części sezonu było mu ciężko rywalizować z Brożkiem, a teraz mamy Genkova w gazie. Dlaczego miałby grać Rios, jeśli nie jest tak silny i skoczny jak Bułgar, który bardziej pasuje do taktyki Maaskanta? Aktualnie Andy jest drugim napastnikiem w klubie, źle? Policz sobie występy Riosa, a Hristova. Ten drugi mógł odczuć, że jest niepotrzebny, ale Andy dostawał szanse. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#282
|
|
No to Riosowi dziękujemy. Wchodzi na podmęczonego przeciwnika, który gra w dziesiątkę. Podobno jest w formie. Zero pressingu, szansa, żeby pograć klepkę, pokazać dobrą technikę, powalczyć. Czy rezerwowy napastnik może wymarzyć sobie lepszą szansę? No a Rios na stojąco gra mega padakę. Do tego marnuje 100% szansę w maksymalnie partacki, nonszalancki sposób. A podobno jest w dobrej formie... Nie ma sensu dawać mu więcej szans.
Genkov ma więcej krytyków niż Rios Maor mistrz Jedynie te stałe fragmenty gry. ![]() Po burzy słońce wychodzi zza chmur, i nad Krakowem zaświeci znów. O jednym marzę, o jednym wciąż śnię, Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem. Życie bym dał, za krakowską Wisłę O jakże bym chciał, by znów była mistrzem O jakże bym chciał ![]() |
|
|
|
Banita
Od: 06.2008
Offline |
#283
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#284
|
|
Rios grał sporo na początku jesienią, i choć faktycznie pokazywał się z dobrej strony, to bramek nie strzelał; Genkov strzela. Co nie znaczy, że nie chciałbym Riosa w klubie - dla mnie to błyskotlliwy i uniwersalny zawodnik, który mógłby świetnie sie odnaleźć i na skrzydle, i za napastnikiem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#285
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#286
|
|
A po za tym chciałem pochwalić sędziego: czerwona kartka zasłużona - chamski atak bez piłki, po za tym nie dał się nabrać Gienkowi, dobrze zinterpretował też sytuację z ręką w polu karnym.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#287
|
|
Rios niech zmieni dyscyplinę na piłkę plażową. Mało biegania, gra górą i będzie mógł sobie często z przewrotki postrzelać.
Co do meczu rzeczywiście piłką graliśmy lepiej, z kilku powodów. - Więcej ruchu bez piłki w środku szczególnie dzieki Siwakowowi i Meliksonowi. -Sobolewski nie grał wiec nie spowalniał akcji krótkimi podaniami na wysokość pasa. - Koleś Git Małecki co pier taktyke bo nie jest frajerem nie pchał się na 3,4 obrońców więc akcje miały większą płynność. Z drugiej strony brakowało mi jego agresji w wykorzystywaniu akcji więc coś za coś.
Ostatnio edytowane przez tofik : 15.04.2011 o godz. 21:19.
![]()
.
. |
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#288
|
|
Mnie strasznie podoba się gra z pierwszej piłki Wisły. Te akcje coraz szybsze, coraz dokładniejsze i taki Bełchatów, chociaż miał swoje okazje to z przekroju meczu nie istniał i nie radził sobie z grą Wiślaków. Na minus na pewno strata bramki, kiedy prowadzi się 2-0 i gra z przewagą jednego zawodnika. Patrząc przez pryzmat pucharów koniecznie trzeba wyeliminować taką nieporadność, bo skończy się jak zwykle w ostatnich latach. Genkov zaczyna się spłacać - to cieszy. Martwi brak jakiegokolwiek wartościowego zmiennika, bo Rios dzisiaj dostał trochę czasu, miał okazję i musiał ją wykorzystać, by zwrócić na siebie uwagę, bo ME to dla mnie osobiście kpina. Zachował się nonszalancko i chciał lobować bramkarza. Znów powędruje w głębokie rezerwy.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#289
|
|
Bardzo dobry mecz według mnie drugi po Arce. Dziś bardzo dobrze graliśmy piłką Bełchatów ostatnie 15 minut to wybijał juz na oślep tak zmęczony był. Melikson gracz meczu choć widać że lepiej gra w środku niz na boku. Wilk według mnie nieźle owszem popełniał pojedyncze błędy ale z trójki środkowych to on brał odpowiedzialność za gre. No i na wielki plus według mnie Cikos. Cichy bohater tego meczu. Pierwsza połowa każda ofensywna akcja przechodziła przez niego. Druga on wywalczył rożnego po którym padł gol, a mógł wcześniej po jego płaskim dośrodkowaniu. Potem też udział przy trzeciej bo zrobił miejsce Meliksonowi. Generalnie dobry mecz i tylko mam nadzieje że Genkovowi nic sie nie stało.
Podobało mi się jak Maaskant podszedł do Bruda by mu pogratulować debiutu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#290
|
|
Acha, dla mnie czerwona dla Wróbla w 100% zasłużona. Chamski faul bez piłki obliczony na obrzydzenie Meliksonowi gry. I to głupie tłumaczenie - że na żółtą. Żadne na żółtą, złośliwy faul bez piłki i do widzenia.
Albo pozwolimy na grę w piłkę, albo prym będą wieść drwale. Szkoda tylko, że nie wyłapał kilku innych chamskich fauli zawodników GKS-u. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Member
Od: 06.2009
Offline |
#291
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#292
|
|
ja chyba inny mecz oglądałem, moim zdaniem słaba gra Wisły, mecz sporymi momentami nudny.
jedyne co, to Maor wielką klasę pokazał, świetne zagrania, tępo akcji i serce na Boisku. Wilk musi poprawić grę jako pomocnik. Białorusin moim zdaniem tragedia. Jirsak gdy jest najbardziej wysuniętym środkowym pomocnikiem to też nic nie gra. Obrona rozgrywa już coraz fajniej ale krycie przy wrzutkach... |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: !!!
Offline |
#293
|
|
Ty zartujesz czy powaznie piszesz?
![]()
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#294
|
|
Dokladnie, moim zdaniem dzisiaj srodek pomocy dzięki Wilkowi wygladał najlepiej od czasu meczu z Arką(wtedy też Wilk grał cały mecz). Czarek potrai to co nie bardzo wychodzi Sobolowi- dobrze reguluje tempo gry i potrafi wyprowadzic pilke od obronców do ataku, kiedy trzeba dobrze przerzuci tak zeby akcja nie traciła tempa. Sobol niestety robi się co raz mniej zwrotny i taki jakby to określic drewniany.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#295
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#296
|
|
Co mnie obchodzi to, ze za to powinien dostac najwyzej zołta kartke - a nasze karne, ktorych sedzia nie dyktował to juz sie nie liczą. A dlaczego takie rzeczy sie działy? bo sedziował arbiter z Warszawy - nie pierwszy i nie ostatni raz takie błedy na nasza niekorzysc.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#297
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#298
|
|
Genkow przypomina mi trochę Brożka
Widać, że złapał większą pewność siebie i już nawet nie chodzi o samo zdobywanie bramek, co o zachowanie na boisku, rozegranie i wychodzenie po piłkę. Podobieństwo jest również takie, że po zmarnowaniu setki, strzela z trudniejszej pozycji ![]() 4 bramki w 3 meczach robią wrażenie. Ilość sytuacji jakie miał również. Mimo, że nie wykorzystał kilku dogodnych szans,widać że czuje grę i złapał wspólny język z resztą. Jest to miła odmiana, jeśli sięgniemy pamięcią i przypomnimy sobie Genkowa zagubionego świeżaka w meczu z Arką. Duże słowa uznania dla Pareiki za wybronienie tego strzału, po którym mogło być 3:2. Brawa dla Maora, w pierwszej połowie się rozkręcał, by w drugiej pociągnąć drużynę do zwycięstwa.
Ostatnio edytowane przez buczo1985 : 15.04.2011 o godz. 21:35.
![]()
What's new?
|
|
|
|
Member
Od: 06.2009
Offline |
#299
|
|
"Wilk musi poprawić grę jako pomocnik".
no musi poprawić i poprawi bo ma talent i zacięcie do ciężkiej pracy "Obrona rozgrywa już coraz fajniej ale krycie przy wrzutkach.." obrona rozgrywa coraz fajniej bo Jaliens od małego umiał wymienić kilka dobrych podań, a krycie przy wrzutkach.. cóż lepszy w jednym gorszy w drugim - do warunków fizycznych Bunozy mu wiele brakuje - ale i tak uważam że opcja twardy Chavez i potrafiący rozegrać Jaliens jest lepsza niż dwóch drwali na środku obrony |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#300
|
|
Ja bym dał nawet pograć obu i Wilkowi i Sobolowi (kosztem Sivakowa) Wystarczy spojrzeć na meczę w których Wilk grywał w podstawowym składzie, zarówno z Arką jak i dziś z Bełchatowem zdominowaliśmy środek pola. Jego współpraca z Moarem jest wręcz wzorowa.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|