The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 15.04.2011, 20:01
leszekm_ napisał(a):Wyświetl post
człowieku nie było tam karnego i to jest ważne, a nie terminologia.
Ja i komentatorzy w C+ twierdzimy, że był. Podobnie jak przepisy gry w piłkę nożną. Nie ma czegoś takiego jak "nabita" ręka.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 15.04.2011, 20:02
Genkov kim on jest na boisku?.Jest tam po to kur.wa w koncu zeby takie piłki strzelac jako NAPASTNIK,nie jako pomocnik czy obronca.
Tak jak na Pareiko mozna polegac,tak on ma setki strzelac bo to jego robota do cholery...

Siwakow to juz brak slow...
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 15.04.2011, 20:02
Zagraliśmy chyba najlepszą pierwszą połowę w tej rundzie, a dzięki sędziemu i własnemu braku skuteczności będziemy się męczyć w drugiej połowie. Sędzie taki drukarz, że po meczu powinien sam udać się do Wrocławia.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 15.04.2011, 20:03
Widzę ,że Genkov znów trafił z nieba do piekła Przy pierwszej sytuacji wydaje mi się że nie widział obrońcy jak mijał bramkarza , przy drugiej mógł się zachować lepiej , powinien strzelać z pierwszej a nie przyjmować choć źle tego nie zrobił ale piłka była w powietrzu( o ile dobrze pamiętam) i musiał szybko decydować się na strzał ponieważ obrońca już naciskał go i strzelił prosto w bramkarza - zdarza się . Co do karnych - ewidentne przynajmniej wg mnie . No i wkur... mnie dlaczego tak ciągle pierdo.. o "tej liczbie obcokrajowców w 11 Wisły " , wałkują już o tym całą rundę jakby nie mieli innych tematów !
Ostatnio edytowane przez fanfan : 15.04.2011 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 15.04.2011, 20:05
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Cikosza strona nie widzisz ? sam okulary ubierz ok ?

Chavez o Cikos dwa najsłapsze ogniwa naszej obrony.

Melikson zdecydowanie lepiej się czuje na środku niż na skrzydle , i to widac goły okiem.

W drugiej połowie powinni zacząć ZAPIERDALAĆ , bo w środku pola Jirsak z Sivakowem śpią.

Ci co się spinają na Gienka że nie strzelił , a Brożek jakie setki marnował ? chłopy wrzućcie na luz. Jeliens na mega plus każdego jego podanie docierało tam gdzie chciał.
Cikosz gra nieźle, podłącza się do akcji, Chavez na swoim poziomie, kwestia przyzwyczajenia, ale nie można zarzucić, że nie mamy obrony, bo bywało z nią naprawdę dużo gorzej
Odpowiedz cytując
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 15.04.2011, 20:05
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja i komentatorzy w C+ twierdzimy, że był. Podobnie jak przepisy gry w piłkę nożną. Nie ma czegoś takiego jak "nabita" ręka.
zobaczymy co Stemplowski (czy tam Stempniewski, nie pamietam) w Lidze + powie. o dobry browar jednak bym się założył, że nie było tam nic - w 100% jednak przyznaję, pewien nie jestem.

co do drugiego "karnego" to już inna sytuacja, tam Gienek pokazał, że nurkowanie na treningach ćwiczy ostro.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 15.04.2011, 20:06
Dawno nie widziałem tak zaskoczonych ludzi jak Jirsak, Wilk i zwłaszcza Sivakow, gdy ktoś zagrywa do nich piłkę.
Odpowiedz cytując
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 15.04.2011, 20:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja i komentatorzy w C+ twierdzimy, że był. Podobnie jak przepisy gry w piłkę nożną. Nie ma czegoś takiego jak "nabita" ręka.
Naród przemówił - karny był. Dziękuję, dobranoc.
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 15.04.2011, 20:06
krkgiba napisał(a):Wyświetl post
Cikosz gra nieźle, podłącza się do akcji, Chavez na swoim poziomie, kwestia przyzwyczajenia, ale nie można zarzucić, że nie mamy obrony, bo bywało z nią naprawdę dużo gorzej
No tak , pozytywy zawsze marzą negatywy.Cikosz jest słaby w obronie , orócz tego że się podłącza to co z tego jest ? podłączy się i dogra dp tyłu :czyli bezsens.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując
scofield
Member
 
Od: 08.2010
Skąd: Roztoki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 15.04.2011, 20:07
Pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu. Szczególnie podobała mi się akcja po której Genkov trafił tylko w bramkarza. Szkoda, że sędzia nie podyktował 2 ewidentnych karnych. Zobaczymy czy Maaskant będzie coś zmieniał, bo oprócz Sivakowa wszyscy grają dobrze.
''Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki''
H. Reyman
Odpowiedz cytując
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 15.04.2011, 20:08
Simao1 napisał(a):Wyświetl post
A tydzień temu Cię przekonał, kiedy strzelił dwie bramki?

Jest nieźle. Gramy szybką, dynamiczną piłkę. Jedyne mankamenty to gra Sivakova, który traci piłkę co chwila.

TSWetan coś jeszcze strzeli i zamknie ponownie usta wiecznym malkontentom
Właśnie jeden mecz mnie wogóle nie przekonał, dlatego nie rozwodziłem się nawet na forum nad tym. Jeśli facet ma 3 setki i nie strzela to potem się nie ma co dziwić, że nie mamy 3 pk. Bo co jak co ale 3 jego sytuacja to już poprostu SETA. Widać jego braki w przyjęciu przy 2 sytuacjach i potem jest taki efekt jaki jest czyli zero z przodu. A to nie pierwszy mecz gdzie nie wykorzystuje takich okazji ........ choć mam nadzieję, że w końcu dziś trafi.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 15.04.2011, 20:09
Maor to jest gracz !
Odpowiedz cytując
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 15.04.2011, 20:10
Obiektywny komentator Szymkowiak "lepiej nie mogliśmy sobie wymarzyć początku tej połówki"
Odpowiedz cytując
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 15.04.2011, 20:12
Apel Maaskanta zadziałał xD
Brawo Szulc!
Odpowiedz cytując
fudi8
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 15.04.2011, 20:12
Po meczu. Czerwona, nerwówka się zaczyna i faulowanie w drużynie GKS'u.
Odpowiedz cytując
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 15.04.2011, 20:13
Teraz mam nadzieję, że pokażą charakter i dobiją ich żeby nie doprowadzać do nerwowej końcówki. Tak jak dawna Wisełka.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 15.04.2011, 20:13
Poprostu slaby sedzia, a nie ze komus sprzyja...teraz dal nam prezent w postaci czerwonej kartki.
Odpowiedz cytując
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 15.04.2011, 20:17
TSWentan!!!
Odpowiedz cytując
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 15.04.2011, 20:17
hehe mówiłem - zjebać Genkova - strzeli bramkę
Maor - gracz meczu jak na razie!
Odpowiedz cytując
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 15.04.2011, 20:17
Teraz pewnie się zaczną zmiany.
Odpowiedz cytując
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 15.04.2011, 20:17
fudi8 napisał(a):Wyświetl post
Po meczu. Czerwona, nerwówka się zaczyna i faulowanie w drużynie GKS'u.
Po meczu będzie jak sędzia zagwiżdże po raz ostatni.
W futbolu wszystko możliwe, oo bramka Genkova 2:0. Przypominam, że prowadziliśmy tak samo z Podbeskidziem czy z Koroną. Dlatego ja czekam na 90 minutę, żeby dopiero powiedzieć "po meczu".
Odpowiedz cytując
ypeeh
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 15.04.2011, 20:17
Genkov!Psuje w miarę łatwe sytuacje, strzela z niby trudniejszych. Ciekawy przypadek
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#233
Stary 15.04.2011, 20:18
Zawsze jak "kibice" narzekają na jakiegoś zawodnika to on zdobywa gola! Tak było z Małeckim w meczu z Arką, tak też jest teraz! Narzekajcie dalej na Genkova...
Ostatnio edytowane przez Lysy : 15.04.2011 o godz. 20:40.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 15.04.2011, 20:18
Melikson daje piłkę na nos praktycznie, najlepszy transfer Wisły ostatnich lat. Wpuścić Riosa za Sivakowa !
Cytat:
tak też jest teraz! Narzekajcie dalej na Genkova PAJACE!
Nie zmienia to faktu, że miał swoje setki, które zmarnował. Teraz strzelił ładną bramkę i gratki dla niego.
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 15.04.2011, 20:22
ypeeh napisał(a):Wyświetl post
Genkov!Psuje w miarę łatwe sytuacje, strzela z niby trudniejszych. Ciekawy przypadek
Tak samo było w przypadku Pawła Brożka
Odpowiedz cytując
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 15.04.2011, 20:23
Mówiłem, że daleko od "po meczu" ku&*&&
Znowu stały fragment gry, jak mnie to wku****
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 15.04.2011, 20:23
Tylko teraz zadnych głupich zmian , które mają mieć za zadanie bronienie wyniku panie Maskaant.. do końca daleka droga. Gramy w przewadze, tego Wisła nie może przegrać a nawet zremisować, a mimo to mam nerwówkę bo Wisła przy prowadzeniu bawi się w nonszalancje a trener w bronienie wyniku.


A nie mówiłem :(
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 15.04.2011, 20:23
Jak zwykle stały fragment gry... Czy oni mają to trenowane, bo zdaje mi się, ze nie.
Odpowiedz cytując
fudi8
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 15.04.2011, 20:24
vaazon napisał(a):Wyświetl post
Po meczu będzie jak sędzia zagwiżdże po raz ostatni.
W futbolu wszystko możliwe, oo bramka Genkova 2:0. Przypominam, że prowadziliśmy tak samo z Podbeskidziem czy z Koroną. Dlatego ja czekam na 90 minutę, żeby dopiero powiedzieć "po meczu".
Prawda, nie rozsądnie się pospieszyłem z tym komentarzem. Masz racje.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 15.04.2011, 20:24
Czy oni trenują obronę przy stałych fragmentach
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:17.