
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Z Koroną bardzo pechowo straciliśmy punkty. Teraz mamy mecz z Bełchatowem u siebie, który trzeba wygrać, bo zwycięstwem z Bełchatowem znacznie zbliżymy się do mistrzostwa, w tej samej kolejce nasz główny rywal - Legia Warszawa gra z Lechem Poznań a Jagiellonia gra z Zagłębiem Lubin ostatnio grającym bardzo dobrze. Mam jeszcze prośbę do kibiców także do tych na e: Wszyscy wstają i śpiewają!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22
Offline |
#2
|
|
Najważniejsze to zamknąć forum podczas meczu i WSZYSCY NA R22 wspierać Białą Gwiazdę!
Powód: O LE LE! O LA LA!
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 10.04.2011 o godz. 18:49.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków
Offline |
#3
|
|
Napiszę to, co w temacie związanym z meczem w Kielcach - jeśli zagramy tak samo odważnie, konsekwentnie i wyeliminujemy błędy w obronie, to powinno być dobrze. Ta drużyna powoli przypomina zespół na miarę pucharów europejskich, dajmy im tylko trochę czasu. Już dziś było widoczne zgranie zespołu, a w piątek powinniśmy zgarnąć komplet punktów niosąc zawodników dopingiem na R22!
![]() |
|
|
|
Member
Od: 04.2009
Offline |
#4
|
|
Najbardziej mnie boli to że 3 mecz z rzedu na wyjeździe 2:2 ;/ Podbeskidzie, Polonia B, Korona ;/ Genkov nam się rozkręca pareiko Klasa Światowa melikson wypracowal bramke! Jazda z Belchatowem
![]()
ŚLĄSK WISŁA LECHIA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#5
|
|
Nasza obrona zdecydowanie lepiej spisuje się w meczach u siebie, niż w tych na wyjeździe. Z Bełchatowem po prostu trzeba wygrać! Gramy na własnym stadionie, przy 15 tyś. publiczności... Mam nadzieje, że wygramy to spotkanie i do tego dołożymy 7 punktów w meczach z Górnikiem, Lechią, Śląskiem wtedy praktycznie już po meczu z Lechem będziemy mogli świętować mistrzostwo... Obym się NIE MYLIŁ ;-)
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#6
|
|
Po takim dramacie jak dzisiaj u siebie w twierdzy trzeba koniecznie zdobyc 3 punkty. Mysle, ze pilkarze wezma do siebie dzisiejsze spotkanie i z Bełchatowem nie spoczna na laurach zaraz po zdobyciu pierwszej bramki. Nie ma innej opcji jak wygrana.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#7
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#8
|
|
Z Bełchatowem bez Małego
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ez_maleckiego/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#9
|
|
nie widzę innej opcji niż pewna wygrana... GKS jest słaby nie oszukujmy się... trzeba uważać na nowaka i żewłakowa bo zawsze mogą coś namieszać... w sumie dobrze że mały dostał kartkę bo już wyczyścił konto i mam nadzieję że do końca sezonu będzie mógł grać...a że nie zagra Sobol to niestety jest to dla Nas plus... to już nie jest ten Sobol a Czarek spokojnie sobie poradzi
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#10
|
|
Kto za Malego ? Lobo ?
Nie widze innej opcji niz 3 pkt z Belchatowem , Bedzie ciezko jak zawsze , po za tym nasi inaczej graja u siebie wiec musi byc dobrze. WISLA ! ![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#11
|
|
ktokolwiek byle nie Łobo
wczoraj to nawet przez 2 sekundy sie przy pilce nie potrafil utrzymac poza tym handlarza meczami w koszulce Wisły nie chce juz widzieć Melikson na skrzydło a za niego Rios, Garguła albo Sivakov ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Guest
|
#12
|
|
Obowiązkowe 3 pkt w tym meczu!
Żaden z ławkowiczów nie ma niestety podobnych walorów do Małego... Może Rios, może Żuraw na chwilę... tracimy nasz ważny atut, a nie mamy ich niestety zbyt wiele... |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#13
|
|
Mimo, że w Kielcach wywieźliśmy tylko 1 punkt był to chyba najlepszy mecz Wisły w tej rundzie. Potrafili strzelić na 2:0 grając w 10, później była okazja, aby podwyższyć na 3:1. Cóż w meczu z Bełchatowem powinno być lepiej. Jeśli zagramy z podobnym zaangażowaniem 3 punkty powinny zostać w Krakowie.
![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.
Offline |
#14
|
|
W Kielcach zagraliśmy dobrze, ale tylko w ataku. Kilka ładnych kombinacji oraz bramka strzelona w osłabieniu mogły się podobać. Gorzej jednak z obroną, a już dramatycznie podczas bronienia przy stałych fragmentach gry. Maaskant musi zwrócić na to szczególną uwagę i poświęcić temu sporo czasu.
Bełchatów goszczony w Krakowie nie wydaje się być jakimś wymagającym rywalem, ale nie można go też zlekceważyć. Zwłaszcza, że wypadło nam dwóch podstawowych zawodników, którzy trzymają tę drużynę. Paradoksalnie jednak może się okazać, że brak Sobola wyjdzie nam na dobre. Wilk pokazał się z przyzwoitej strony rozpoczynając w pierwszej "11" mecz w Gdyni, a jeśli dodamy do tego zdarzenia z Kielc, to może on wyjść i zagrać na 200%. Bardziej obawiam się o zastępstwo dla Małeckiego. Naturalnym dla niego zmiennikiem jest Łobodziński, drugim zaś w kolejce do miejsca w składzie wydaje się być Żurawski, obaj niestety bezproduktywni. Maaskant nie zwykł kombinować ze składem, choć tak znaczące ubytki mogą skłonić go do zmian w ustawieniu oraz do zmian personalnych, na czym skorzysta - mam nadzieję - Rios lub Burliga. Jeżeli nikt nie zachoruje lub nie nabawi się na treningu kontuzji, to moglibyśmy zagrać tak: ![]() ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#15
|
|
Ja bym na początek meczu wpuścił walecznego Sivakova a Rios koło 60 na pomęczonego rywala. Reszta składu jak wyżej.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#16
|
|
Łobo wejdzie w pierwszym. Biorac pod uwage ostatnie mecze i ostatnie zmiany, Łojtek wchodzi jako pierwszy z piłkarzy ofensywnych.
No chyba ze dziś Rios strzeli z 5 bramek. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Offline |
#17
|
|
Łobo z innych względów nie powinien sie już w koszulce Wisły pokazywać...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#18
|
|
Dokładnie. Najlepszym rozwiązaniem będzie chyba gra z Riosem na prawym skrzydle a Melikson zostaje, w środku pomocy.
Wątpię, aby Robert zdecydował się na skorzystanie z Garguły lub wystawił Riosa na środek a Maora na prawą pomoc. Niestety obawiam się, że Maaskant postawi na...Łobodzińskiego, którego w Wiśle już nie chcę widzieć. Po jego nie udanym dryblingu straciliśmy bramkę z Podbeskidziem na Reymonta i po jego niecelnym podaniu straciliśmy bramkę z Koroną... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#19
|
![]() Chyba naprawde czas zeby dostał dłuższa szanse w miejsce Małego ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad
Offline |
#20
|
Marne szanse Riosa, strzelił tylko 4 ![]() Andy pokazuje, że warto dac mu szansę, zobaczymy jak to Maaskant poukłada ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#21
|
|
Dawid Jarka tez kiedys strzelił 4 bramki, potem chcieli go do kadry a on sam wachał sie czy nie zagrac w reprezentacji Niemiec po tym,jak rzekomo mial zostać wytransferowany do Bundesligi.
teraz zmoimi kolegami kopie sie po czole w Radzionkowie. Ufam pracy Maaskanta i ocenie przydatnosci piłkarzy. Naprawde chcialbym bardzo by Andy punktował ale gra w ME a Ekstraklasie to inna bajka. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: KRK
Offline |
#22
|
|
W tym meczu uwazam ze musi juz zagrac Rios, ale nie na skrzydle, kolejny mecz z w Mlodej jako srodkowy napastnik i 4 bramki i asysta! Wisla powinna zagrac 4-4-2, Wilk z Jirsakiem w sordku, Melikson z Kirmem na skrzydlach i Rios z Genkovem w ataku...w 2 meczach 7 goli i 2 asysty to nie byle co..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.
Offline |
#23
|
|
Zdaję sobie sprawę z tego, jaka przepaść dzieli ekstraklasę z ekstraklasą młodą. Mimo wszystko tymi czterema bramkami Rios głośno zapukał do pierwszego składu. Jest dobra okazja by dać mu szansę. Nie ma Małeckiego, a żaden jego zmiennik nie jest kimś, kto od Andresa jest wyraźnie lepszy. Wpuszczanie Riosa na niespełna 10 min. gdy drużyna "siedzi" nie jest żadną szansą, bo nie jest to typ zawodnika, który wróci się pod pole karne i przebiegnie z piłka pół boiska, natomiast na kombinacyjną grę, dobrą wrzutkę lub strzał, i owszem.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#24
|
|
Mały wypadł, a więc oczywiste jest, że Rios powinien otrzymać szansę + Czarek Wilk za Sobola.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#25
|
|
Chrapek 7 goli, Jeleń 6
Dlaczego o nich w składzie nikt sie nie upomina? Gdzie mieli by grac : miejsce by se znalazło,Jelen spokojnie na boku moze pomykac a Chrapek nie wiem gdzie jest tam ustawiany
Ostatnio edytowane przez szprotson : 11.04.2011 o godz. 14:38.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#26
|
|
No ciekawe czy w miejsce Małeckiego na ten mecz trener da szansę Riosowi czy Łobodzińskiemu. Ja postawiłbym na Riosa, ale wydaje mi się że trener raczej postawi na Łoba.
To 4-4-2 z Riosem i Genkovem też się wydaje ciekawe, ale nie zmieniałbym teraz taktyki. Może gdyby był jeszcze ten Puchar Ekstraklasy gdzie można byłoby przetestować najpierw nowe ustawienie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.
Offline |
#27
|
|
Ale za kogo mieliby grać?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#28
|
|
Cytat:
Maaskant jest dobrym trenerem, nie mi to oceniać, ale dokonuje złych zmian i każdy to widzi. Ale Robert mam nadzieję, wie co robi. Bezapelacyjnie - Rios do pierwszego składu. 2 mecze Me - 7 bramek - to przecież widać, ze koleś jest w formie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#29
|
|
@skeba - zgadzam się jak najbardziej.
Tylko trener mówił przed meczem z Koroną, że Łobo nie jest słaby i grałby gdyby nie to że Kirm i Małecki są w formie. W każdym razie który z tej dwójki się nie do końca sprawdzi (Łobo, Rios) to drugi powinien szybko wejść w drugiej połowie, a nie na ostatnie 5min lub mniej. Co do bramek w ME to Łobo jakoś rok temu też seryjnie strzelał tam gole i to piękne gole. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#30
|
|
Cytat:
To tak jak Polscy skoczkowie, którzy są mistrzami kwalifikacji. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|