
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#11
|
|
Gratulacje dla Podbeskidzia.
Dwumecz przegrany od początku do końca przez Maaskanta. Pycha ukarana. Jakieś durne komentarze przedmeczowe. Jaką to my jesteśmy Wisłą to PB nam pokazało. Lekceważenie rywala, wystawianie zawodników bez formy na Reymonta. Ściągnięcie najlepszych, gdy wynik w Bielsku był niepewny. Dwumecz przegrany na Reymonta. Sportowo to nasza obrona to dziś był dramat. Cóż trzeba się otrząsnąć. Przed nami Polonia... |
|
|

|
||||||
|
|