The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 17 kolejki
Zwycięstwo Wisły 249 98,81%
Remis 3 1,19%
Zwycięstwo Ruchu 0 0%
Głosujących: 252. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.03.2011, 09:13
Gradzik napisał(a):Wyświetl post
Panie i Panowie o tym co myślę, na temat naszej gry, napisałem krótko na portalu w komentarzu. Przecież tego nie da się oglądać!!! ZERO GRY, dzidy do przodu i heja. Takim sposobem gry możemy liczyć co najwyżej na mistrzostwo Polski. I NIC poza tym. Przyjdzie zagrać z kimś lepszym i umiejętności indywidualne nie wystarczą. W ogóle nie rozgrywamy piłki!!! Sobol i Sivakov podają do tyłu, a obrońcy tak jak wspomniałem - długa piła na Małego, Kirma. I co? I strata za każdym razem. A przecież wystarczy dosłownie kilka podań do przodu w środkowej części boiska. Nie oczekuję posiadania piłki 75%, ale z tymi umiejętnościami indywidualnymi do Ruch powinien dostać czwóreczkę do zera. Środek pola powinien wyglądać tak: jeden albo dwóch defensywnych pomocników, w tym koniecznie Wilk i rozgrywający - póki co Jirsak (docelowo Garguła).
niechciałbym Ci wchodzic w słowo ale w takim razie naszej gry nie da się oglądać od 7 lat z przerwą półroczną na przyjście Kosowskiego. Nasza gra nie jest porywająca ale w dwóch ostatnich ligowych meczach pokazujemy i tak lepszą grę niż w 3/4 spotkań rundy jesiennej . Jest progress , a jak mówił Maaskant drużyna w takim kształcie pracuje z sobą 3-4 tygodnie w pełnym rytmie więc wkońcu i super gra przyjdzie .


Co do tej dzidy to moim zdaniem jest jeden główny winowajca - Bunoza . Niewiem co ma ten chłopak w głowie , ale nawet partnerzy już mają do niego pretensje za te wykopy na afere . I wcale nie chodzi o to że mu się nie wystawiają , tylko Bunoza czasami zachowuje się jak koń z klapką na oczach . Raz mu wyszło z Cracovią i teraz musi w każdym meczu wykonać takich prób 10 . Takie zagrania mają sens w ostatnich 5 minutach , ale nie czasie normalnej gry , gdzie z przodu stoi osamotniony Genkov .

Zdecydowanie wolę gre Chaveza niż Bunozy .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 05.03.2011 o godz. 09:16.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:02.