The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 17 kolejki
Zwycięstwo Wisły 249 98,81%
Remis 3 1,19%
Zwycięstwo Ruchu 0 0%
Głosujących: 252. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 04.03.2011, 21:51
Moze Jirsak potrzebowal znalezc 'swojego trenera'. Talent przeciez ma wiec moze teraz przy Maskancie sie przebudzi.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 04.03.2011, 21:54
Łobodziński... Tragedia, po co Maaskant ich wpuszcza, czy Rios jest taki słaby?
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 04.03.2011, 21:55
Gracze meczu: Jirsak i Malecki.
Odpowiedz cytując
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 04.03.2011, 21:57
Łobo klapa
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 04.03.2011, 21:57
Łobo walczy nie skreślajcie go!!!
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 04.03.2011, 21:58
Lobo na swiezosci powinien ich mijac jak tyczki
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 04.03.2011, 22:02
Mamy lidera Wisełko Mamy Lidera !!!
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 04.03.2011, 22:04
Do poprawieni:
-Więcej ruchu bez piłki.
-Wychodzenia na pozycje (nie stanie za obrońcami i czekanie na cholera wie na co)

Było mało zagrań z 1 piłki.

Ale poczekajmy jeszcze kilka kolejek jak to będzie wyglądać.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując
Wsciekly Pies
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 04.03.2011, 22:04
Prawda jest taka że obrony nie mamy w ogóle, w końcu trener mógłby skleić obronę na stałe a tu widać zero zrozumienia, widać też że mają zrywy, czasami udaje im się wymienić 5 celnych podań ale to dużo dużo za mało.
Ponad to pressingu nie umieją stosować w ogóle, jedni stoją drudzy biegną. Optymistyczne jest to że walczą więcej niż przedtem i optymistyczne jest to że zaczynają z daleka przez mgłę przypominać zalążek jakiegokolwiek zespołu.
piknik jestem...pozdro dla kumatych... piknikow oczywiscie...
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 04.03.2011, 22:04
przy słabej obronie i braku dobrego napastnika, powinniśmy grać chyba siedmioma pomocnikami...

Cóż, wygląda na to, że Jirsak za Sivakova w następnym meczu.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 04.03.2011, 22:05
Jirsak jest super! Fajny wywiad po meczu.
Odpowiedz cytując
DrunkenBear
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 04.03.2011, 22:07
Mały zamiast machać łapami na kolegów będzie ich w tej rundzie ślinił ;D
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 04.03.2011, 22:07
Lidera mamy za ch... go nie oddamy !!!
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 04.03.2011, 22:07
As napisał(a):Wyświetl post
Jirsak jest super! Fajny wywiad po meczu.
Cieszę się, że jednak nie wytransferowali go.
Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 04.03.2011, 22:11
....a nie mamy napastnika!!!! na szczęście da sie wygrać naszą ligę bez strikera. zadanie na lato: dwóch napastników a nawet trzech!!!
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 04.03.2011, 22:11
No to Jirsak zagrał klasyka, jeden dobry mecz na rundę, zobaczymy czy jeszcze coś pokaże w sezonie.
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 04.03.2011, 22:11
Tomas Jirsak = najbardziej niedoceniany piłkarz Wisły ostatniego 10-lecia...taka prawda

Genkov na plus, dużo wygranych górnych piłek, walczył, wracał się, nie można mu odmówić serca do walki. Melikson wiadomo, Sivakov trochę słabiej, Pereiko jak zwykle
Ostatnio edytowane przez Mixu : 04.03.2011 o godz. 22:15.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
kro91
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 04.03.2011, 22:12
Ludzie poczekajcie niech ten Genkov sie rozegra troche bo na prawde dobra robote robi w tym przodzie a nie od razu go skreslacie dla mnie porazka to Bunoza ktory wiecznie wybija do przodu i jest bardzo ale to bardzo wolny;/
Odpowiedz cytując
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 04.03.2011, 22:12
krzywy napisał(a):Wyświetl post
....a nie mamy napastnika!!!! na szczęście da sie wygrać naszą ligę bez strikera. zadanie na lato: dwóch napastników a nawet trzech!!!
Mały może grać na środkowym napastniku.
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 04.03.2011, 22:17
Martwi obrona i atak i to co pisałem wyżej. Na Polską ligę taka gra wystarczy ale coś po za tym to już nie.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując
88seba88
Banita
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#261
Stary 04.03.2011, 22:17
wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie
Odpowiedz cytując
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#262
Stary 04.03.2011, 22:20
No, ten temat powinien być w trakcie meczu niemal nieaktywny, a sporo osób z Krakowa tutaj jednak siedzi.
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#263
Stary 04.03.2011, 22:22
Moje spostrzeżenie:

- słaby nasz mecz, a wynik mylący. Mieliśmy dziś dużo szczęścia że nie straciliśmy punktów.
- obrona dramat, właściwie cała. Lewa obrona to wielka dziura i powtarzam to niemal po każdym meczu. Bunoza = *ujoza mógł dziś przez indywidualne błędy ze trzy gole zawalić. Jaliens bardzo słabo i jak narazie wielkie roszczarowanie. Cikos słabo, ale na tle całej obrony to najlepiej. Chavez musi grać bo to nasz najlepszy obrońca.
- pomoc za to mamy najsilniejszą w lidze i najbardziej kreatywną. Jirsak, Małecki, Melikson najlepsi na boisku.
- Pareiko to bramkarz wielkiej klasy pewny jak cholera od Pawełka o kika klas lepszy właściwie w każdym elemencie.
- Dalej mocno tensknie za Brożkiem i aż się zastanawiam jakby on sobie radził z takim Meliksonem za plecami. Genkov to tylko przy przebitkach coś pokazuje, a tak to jeszcze on w dwóch meczach to sytuacji nie miał.
Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 04.03.2011, 22:22
niestety Pawła nie da się tak łatwo zastąpić jeszcze długo będziemy żałować Jego odejścia prawie za darmo. Trudno może Małemu wyjdzie jakiś strzał , Sobol coś odpali, może rożne zaczną nam wchodzić, nie mam pomysłu, miejmy nadzieję że trenar go ma.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 04.03.2011, 22:24
Pareiko, Jirsakl i Mały ci piłkarze najbardziej według mnie zasłużyli na pochwałę. Było parę dobrych momentów, było też sporo chaosu. Druga linia i bramkarz w porządku. Trener powinien zająć się obroną i napadem. Mam nadzieję, że Genkov pokaże, że potrafi grać, a obrona w końcu będzie tworzyła jedną szczelną formację.

Tomek fajny z Ciebie chłopak. Walcz i pokaż, że to Ty powinieneś grać w pierwszym składzie. Z Maorem, przy wsparciu Sobola czy Wilka mogliby klepać piłeczkę jak złoto
What's new?

Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 04.03.2011, 22:25
88seba88 napisał(a):Wyświetl post
wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie
No nie mamy, 43 tyś miejsc na Lechu i co mecz po 18 tyś.

W ogóle jak Ci nie wstyd, nie byłeś na meczu a marudzisz o frekwencji.
Odpowiedz cytując
Gargamel
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#267
Stary 04.03.2011, 22:25
88seba88 napisał(a):Wyświetl post
wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie
A gdzie Ty chłopaczku byłeś na meczu!!!?

Co najważniejsze MAMY bramkarza, którego Wisła od tak dawna znaleźć nie mogła!
Odpowiedz cytując
Bielau
Senior Member
 
Od: 03.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 04.03.2011, 22:27
Baala napisał(a):Wyświetl post
Moje spostrzeżenie:

- słaby nasz mecz, a wynik mylący. Mieliśmy dziś dużo szczęścia że nie straciliśmy punktów.
- obrona dramat, właściwie cała. Lewa obrona to wielka dziura i powtarzam to niemal po każdym meczu. Bunoza = *ujoza mógł dziś przez indywidualne błędy ze trzy gole zawalić. Jaliens bardzo słabo i jak narazie wielkie roszczarowanie. Cikos słabo, ale na tle całej obrony to najlepiej. Chavez musi grać bo to nasz najlepszy obrońca.
- pomoc za to mamy najsilniejszą w lidze i najbardziej kreatywną. Jirsak, Małecki, Melikson najlepsi na boisku.
- Pareiko to bramkarz wielkiej klasy pewny jak cholera od Pawełka o kika klas lepszy właściwie w każdym elemencie.
- Dalej mocno tensknie za Brożkiem i aż się zastanawiam jakby on sobie radził z takim Meliksonem za plecami. Genkov to tylko przy przebitkach coś pokazuje, a tak to jeszcze on w dwóch meczach to sytuacji nie miał.
Mecz słaby w pierwszej połowie, w drugiej nie było już tak źle i naprawdę myślę,że jeśli nasi zawodnicy więcej czasu spędzą wspólnie na boisku, to będzie to wygłądało zdecydowanie lepiej

Obrona rzeczywiście nie za pewnie, choć Jalliens lepiej niż w poprzednim meczu, przynajmniiej nie popełnił żadnego błędu..Genkov..jemu też trzeba dać szansę myślę, że się jeszcze rozegra ale trzeba brać też pod uwagę że jedyne piłki jakie dostaje to jakieś wysokie przebitki w których sobie nieźle radzi. Ogólnie optymistycznie patrzę w przyszłość
Odpowiedz cytując
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 04.03.2011, 22:30
Mecz Jirsaka byl Dobrze zagrali też Mały, Melikson, Kirm, słabo Genkov, coś do bulgarow nie mamy szczęścia. Do jutra mamy Lidera, oby dłużej
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 04.03.2011, 22:30
cfa napisał(a):Wyświetl post
Cieszę się, że jednak nie wytransferowali go.
Bo potrafi zagrać dwa-trzy dobre mecze w sezonie? Jeśli utrzyma tendencje z dzisiejszego meczu można go zostawić, jeśli nie pożegnać bez żalu. Mecz z pewnością lepszy niż ten wtorkowy. Nie ma się jednak co napalać.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:06.