
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 17 kolejki | |||
| Zwycięstwo Wisły |
|
249 | 98,81% |
| Remis |
|
3 | 1,19% |
| Zwycięstwo Ruchu |
|
0 | 0% |
| Głosujących: 252. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Online |
#241
|
|
Moze Jirsak potrzebowal znalezc 'swojego trenera'. Talent przeciez ma wiec moze teraz przy Maskancie sie przebudzi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#242
|
|
Łobodziński... Tragedia, po co Maaskant ich wpuszcza, czy Rios jest taki słaby?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#243
|
|
Gracze meczu: Jirsak i Malecki.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska
Offline |
#244
|
|
Łobo klapa
![]()
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
![]() Wiślak z Wlkp. Radosław Sobolewski – DZIĘKUJEMY!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#245
|
|
Łobo walczy nie skreślajcie go!!!
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW
Offline |
#246
|
|
Lobo na swiezosci powinien ich mijac jak tyczki
![]() "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" ![]() Jan Tomaszewski |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#247
|
|
Mamy lidera Wisełko Mamy Lidera !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#248
|
|
Do poprawieni:
-Więcej ruchu bez piłki. -Wychodzenia na pozycje (nie stanie za obrońcami i czekanie na cholera wie na co) Było mało zagrań z 1 piłki. Ale poczekajmy jeszcze kilka kolejek jak to będzie wyglądać. ![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: KrK
Offline |
#249
|
|
Prawda jest taka że obrony nie mamy w ogóle, w końcu trener mógłby skleić obronę na stałe a tu widać zero zrozumienia, widać też że mają zrywy, czasami udaje im się wymienić 5 celnych podań ale to dużo dużo za mało.
Ponad to pressingu nie umieją stosować w ogóle, jedni stoją drudzy biegną. Optymistyczne jest to że walczą więcej niż przedtem i optymistyczne jest to że zaczynają z daleka przez mgłę przypominać zalążek jakiegokolwiek zespołu .![]()
piknik jestem...pozdro dla kumatych... piknikow oczywiscie...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#250
|
|
przy słabej obronie i braku dobrego napastnika, powinniśmy grać chyba siedmioma pomocnikami...
Cóż, wygląda na to, że Jirsak za Sivakova w następnym meczu. ![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Online |
#251
|
|
Jirsak jest super! Fajny wywiad po meczu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#252
|
|
Mały zamiast machać łapami na kolegów będzie ich w tej rundzie ślinił ;D
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#253
|
|
Lidera mamy za ch... go nie oddamy !!!
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#254
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia
Offline |
#255
|
|
....a nie mamy napastnika!!!! na szczęście da sie wygrać naszą ligę bez strikera. zadanie na lato: dwóch napastników a nawet trzech!!!
![]()
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Online |
#256
|
|
No to Jirsak zagrał klasyka, jeden dobry mecz na rundę, zobaczymy czy jeszcze coś pokaże w sezonie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#257
|
|
Tomas Jirsak = najbardziej niedoceniany piłkarz Wisły ostatniego 10-lecia...taka prawda
Genkov na plus, dużo wygranych górnych piłek, walczył, wracał się, nie można mu odmówić serca do walki. Melikson wiadomo, Sivakov trochę słabiej, Pereiko jak zwykle ![]()
Ostatnio edytowane przez Mixu : 04.03.2011 o godz. 22:15.
![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2010
Offline |
#258
|
|
Ludzie poczekajcie niech ten Genkov sie rozegra troche bo na prawde dobra robote robi w tym przodzie
a nie od razu go skreslacie dla mnie porazka to Bunoza ktory wiecznie wybija do przodu i jest bardzo ale to bardzo wolny;/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Online |
#259
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#260
|
|
Martwi obrona i atak i to co pisałem wyżej. Na Polską ligę taka gra wystarczy ale coś po za tym to już nie.
![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 01.2011
Offline |
#261
|
|
wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2009
Offline |
#262
|
|
No, ten temat powinien być w trakcie meczu niemal nieaktywny, a sporo osób z Krakowa tutaj jednak siedzi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#263
|
|
Moje spostrzeżenie:
- słaby nasz mecz, a wynik mylący. Mieliśmy dziś dużo szczęścia że nie straciliśmy punktów. - obrona dramat, właściwie cała. Lewa obrona to wielka dziura i powtarzam to niemal po każdym meczu. Bunoza = *ujoza mógł dziś przez indywidualne błędy ze trzy gole zawalić. Jaliens bardzo słabo i jak narazie wielkie roszczarowanie. Cikos słabo, ale na tle całej obrony to najlepiej. Chavez musi grać bo to nasz najlepszy obrońca. - pomoc za to mamy najsilniejszą w lidze i najbardziej kreatywną. Jirsak, Małecki, Melikson najlepsi na boisku. - Pareiko to bramkarz wielkiej klasy pewny jak cholera od Pawełka o kika klas lepszy właściwie w każdym elemencie. - Dalej mocno tensknie za Brożkiem i aż się zastanawiam jakby on sobie radził z takim Meliksonem za plecami. Genkov to tylko przy przebitkach coś pokazuje, a tak to jeszcze on w dwóch meczach to sytuacji nie miał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia
Offline |
#264
|
|
niestety Pawła nie da się tak łatwo zastąpić jeszcze długo będziemy żałować Jego odejścia prawie za darmo. Trudno może Małemu wyjdzie jakiś strzał , Sobol coś odpali, może rożne zaczną nam wchodzić, nie mam pomysłu, miejmy nadzieję że trenar go ma.
![]()
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#265
|
|
Pareiko, Jirsakl i Mały ci piłkarze najbardziej według mnie zasłużyli na pochwałę. Było parę dobrych momentów, było też sporo chaosu. Druga linia i bramkarz w porządku. Trener powinien zająć się obroną i napadem. Mam nadzieję, że Genkov pokaże, że potrafi grać, a obrona w końcu będzie tworzyła jedną szczelną formację.
Tomek fajny z Ciebie chłopak. Walcz i pokaż, że to Ty powinieneś grać w pierwszym składzie. Z Maorem, przy wsparciu Sobola czy Wilka mogliby klepać piłeczkę jak złoto ![]() ![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#266
|
W ogóle jak Ci nie wstyd, nie byłeś na meczu a marudzisz o frekwencji. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
#267
|
Co najważniejsze MAMY bramkarza, którego Wisła od tak dawna znaleźć nie mogła! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Skąd: Warszawa
Offline |
#268
|
Obrona rzeczywiście nie za pewnie, choć Jalliens lepiej niż w poprzednim meczu, przynajmniiej nie popełnił żadnego błędu..Genkov..jemu też trzeba dać szansę myślę, że się jeszcze rozegra ale trzeba brać też pod uwagę że jedyne piłki jakie dostaje to jakieś wysokie przebitki w których sobie nieźle radzi. Ogólnie optymistycznie patrzę w przyszłość ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#269
|
|
Mecz Jirsaka byl
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#270
|
|
Bo potrafi zagrać dwa-trzy dobre mecze w sezonie? Jeśli utrzyma tendencje z dzisiejszego meczu można go zostawić, jeśli nie pożegnać bez żalu. Mecz z pewnością lepszy niż ten wtorkowy. Nie ma się jednak co napalać.
![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|