
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 17 kolejki | |||
| Zwycięstwo Wisły |
|
249 | 98,81% |
| Remis |
|
3 | 1,19% |
| Zwycięstwo Ruchu |
|
0 | 0% |
| Głosujących: 252. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#11
|
|
Można odnieść takie wrażenie niestety, w szczególności jak patrzy się na ostatni mecz z Bielskiem, to kolejna nie zrozumiała dla mnie decyzja Maaskanta, mając do wyboru Żurawskiego i Rios, trener stawia na tego pierwszego, który w 45 minutach meczu nie zrobił nic pożytecznego dla Wisły i w drugiej połowie swoją szansę na pokazanie się powinien dostać Rios, bo nie można nazwać szansą występu 4 minutowego, bo co można przez ten czas na boisku zaprezentować ?
Do tej pory broniłem Riosa, wierząc że na wiosnę będzie dostawał więcej szans na grę i będzie mógł się w końcu pokazać, póki co jednak po 2 meczach w których łącznie zagrał 4 minuty, wydaje się że Maaskant już go skreślił ze swojego wiosennego planu. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
|
|