FraMat napisał(a):

|
a ja tu widzę przejaw kompleksów MS i ogólnie PMS wobec trenerów z Zachodu. Takie pokretne przyznanie, że tamci sa lepsi
|
spokojnie , myślę że niedługo Polonia zwolni Theo Bosa , który pójdzie do innego klubu a na jego miejsce przyjdzie kolejny trener z zagranicy .
Po 2 latach przyjdzie do Polski kolejnych 5 średnich zagranicznych trenetów po czym dla polskich nie będzie już miejsca i sprawa załatwiona . Sam Skorża myślę że poleci po blamażu z Legią w pucharach .
Nawiązując jednak do tematu , to fajnie by było żeby Wisła była znowu uważana za najbardziej medialną drużynę , grającą najładniejszą piłkę w kraju . Ta opinia niestety została zabita ostatnimi 2 sezonami w europejskich pucharach i nadspodziewanie dobrą postawą Lecha . Nowi zawodnicy dają nadzieję na taki stan rzeczy .