
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#11
|
|
No ok na podstawie relacji tekstowych nie można ocenić gry piłkarza ale jeśli do 20 minuty meczu w co 2 , 3 wpisie pojawia się informacja : Małecki traci piłkę , Małecki niedokładnie podaje , Małecki za mocno dogrywa ... to to o czymś przecież świadczy , zresztą wiele meczów Małego już widziałem i to że ma dużo strat ,i niedokładnych podań nie jest dla mnie nowością jednak liczę że z czasem to poprawi, miejmy nadzieję że już w najbliższej rundzie.
|
|
|