The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 13.09.2010, 19:25
Za niedługo palacze będą musieli chodzić z naklejką na czole Jestem palaczem. Jak wchodzisz do lokalu to widzisz naklejki czy pytasz sie obsługi czy można palić czy nie. Ja jak idę na piwko z kolegami to wybieram taki lokal aby można było palić a jak idę coś zjeść to wybieram lokal gdzie nie można palić bo nie lubię smrodu przy jedzeniu. Nie można dyskryminować(jakie piękne słowo) osób palących i nie można nakazywać właścicielom lokali gastronomicznych czy dyskotek aby przestrzegali tego nakazu bo na tym nie polega kapitalizm. Zakaz palenia w miejscach publicznych np. dworce,parki itp to popieram ale w prywatnych lokalach sprzeciwiam się.
A państwo niech się tak o palaczy nie troszczy bo to dzięki akcyzie zarabia. Niech zaczną refundować koszty leczenia rzucania palenia (plastry antynikotynowe, terapeuta, foldery) a nie zakazywać czegoś co jawnie mi się należy.
Kod:
               W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem

9 października wywal Tuska do śmietnika !
Odpowiedz cytując
.:MEDALIK:.
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 08.10.2010, 19:17
Wrzuć ktoś jeszcze raz tę książkę od Uhera.

Pozdro.


Edycja.
Podziękował.
Ostatnio edytowane przez .:MEDALIK:. : 08.10.2010 o godz. 19:37.
Nie mam recepty na jutro, nie umiem pomóc ludziom, cholerny samolub, nie wierze więcej w ludzkość. Nie narzekam, mój świat jest ułożony, wiem co mam, wiem co chce, wiem co muszę zrobić.
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 08.10.2010, 19:30
.:MEDALIK:. napisał(a):Wyświetl post
Wrzuć ktoś jeszcze raz tę książkę od Uhera.

Pozdro.

http://hotfile.com/dl/74697882/0ee6b2d/ksizka.pdf.html

łatwy sposób na rzucenie palenia proszę bardzo
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
wislak_92
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 28.01.2011, 12:33
http://rapidshare.com/files/44496719...rzeklej.pl.pdf

http://hostuje.net/file.php?id=bf668...8cd823646705b0

http://hotfile.com/dl/100125062/1abc...ej.pl.pdf.html


reup, moze sie komus przyda.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki". - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując
Mlody19061906
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 17.04.2011, 17:41
Witam! Powyższe linki nie działają. Mógłby ktoś wrzucić jeszcze raz lub chociaż podać autora i tytuł? Z góry dzięki.
Odpowiedz cytując
wislak_92
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 17.04.2011, 19:38
Mlody19061906 napisał(a):Wyświetl post
Witam! Powyższe linki nie działają. Mógłby ktoś wrzucić jeszcze raz lub chociaż podać autora i tytuł? Z góry dzięki.
https://rapidshare.com/files/4578863...rzeklej.pl.pdf

http://www.speedyshare.com/files/280...rzeklej.pl.pdf

http://www.filesonic.com/file/723863...rzeklej.pl.pdf

powodzenia
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki". - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 23.04.2011, 05:51
U mnie 2,5 miesiąca bez papierosa. polecam biorezonans na al.Pokoju.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując
banasik
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 01.05.2011, 17:40
Powiedzcie, kiedy w tej książce zaczyna się "Akcja" ? A może cała książka jest terapią?
Odpowiedz cytując
Krzysiek
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 08.05.2011, 19:05
banasik napisał(a):Wyświetl post
Powiedzcie, kiedy w tej książce zaczyna się "Akcja" ? A może cała książka jest terapią?
Przeczytaj całą. Akcji, jako takiej nie ma. Lecz efekt jest powalający. Co lepsze, po przeczytaniu jej nie paliłem prawie rok. Później złamałem jedną z zasad i przeczytałem końcówkę książki jeszcze raz. I co? ponownie jestem naładowany energią do nie palenia.

Pozdro!
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Odpowiedz cytując
konrad
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 08.05.2011, 19:22
banasik napisał(a):Wyświetl post
Powiedzcie, kiedy w tej książce zaczyna się "Akcja" ? A może cała książka jest terapią?
Nie oczekuj od tej książki zaklęcia, które sprawi, że przestaniesz palić. Ta książka tłumaczy w dosadny i skuteczny sposób niesamowity bezsens nałogu.
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.
Odpowiedz cytując
Romanek
Junior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 30.06.2011, 13:59
konrad napisał(a):Wyświetl post
Nie oczekuj od tej książki zaklęcia, które sprawi, że przestaniesz palić. Ta książka tłumaczy w dosadny i skuteczny sposób niesamowity bezsens nałogu.
Zgadzam się, kumpel przeczytał tę książkę od deski do deski, ale i tak pali. Nie można się spodziewać po niej cudów. Jeżeli na prawdę chcesz rzucić palenie to to zrobisz. Nie jest to łatwe, jak z każdym nałogiem. Moim zdaniem, jest to kwestia motywacji i samozaparcia. Mój ojciec kilka lat temu usiadł na ławce i wypalił wszystkie fajki jakie miał w paczce i od tej pory nie pali, przy okazji "zmusił" moją matkę, żeby rzuciła
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 30.06.2011, 19:05
Dokladnie

jestem zdania ze kto chce rzucic to rzuci palenie

potrzeba tylko motywacjii i konsekwencjii .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:01.