The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2041
Stary 19.01.2011, 13:31
Jaka to niby strata dla Legii sprzedanie tego nieroba ?
Rozgrywanie 10 razy lepiej wychodzi Rado, a wolne 100 razy lepiej bije Kielbowicz, o kryciu i odbiorach nie mowie bo od tego to nie on byl, a dodatkowo jak musial to wychodzilo mu to jak kazdy widzial...fatalnie.
W tej chwili ze swoimi fochami, brakiem krycia, pretensjami do wszystkich i swoja wizja druzyny ten darmozjad byl solidnym rezerwowym i nikim wiecej.
Nie ma zadnego minusa wiazacego sie z odejsciem tego goscia, same plusy.

Co do Turcji to tak jak napisal emj10, i nic wiecej. Ten kraj mimo ze jest tam coraz lepiej to i tak jeszcze ogromna bieda, a do tego klub nigdy nie moze byc wyznacznikiem stopy zyciowej danego kraju


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2042
Stary 19.01.2011, 13:40
Wolne lepiej bije Kiełbowicz.. ?
Prosze Cie, chyba nienawiść przysłania Ci realia.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2043
Stary 19.01.2011, 13:42
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
Wolne lepiej bije Kiełbowicz.. ?
Prosze Cie, chyba nienawiść przysłania Ci realia.
o_O Chyba Tobie. Kiełbowicz ma prawdopodobnie najlepsze stałe fragmenty w lidze.
Odpowiedz cytując
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2044
Stary 19.01.2011, 13:53
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
Wolne lepiej bije Kiełbowicz.. ?
Prosze Cie, chyba nienawiść przysłania Ci realia.
No to sobie przeanalizuj ile bramek padło po podaniach Kiełbowicza a ile po podaniach Iwanskiego.
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2045
Stary 19.01.2011, 13:56
Uwielbiam ludzi, ktorzy wolne widza tylko w chwili, gdy strzela sie na bramke No tak, przeciez to takie oczywiste

Kielbowicz tez wciskal nie jedna bramke bezposrednio po strzale z wolnego, a jesli chodzi o asysty to zrobil w jednym sezonie wiecej niz Macius przez cala "kariere" w Legii.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując
Szyman423
Senior Member
 
 
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2046
Stary 19.01.2011, 13:56
Nie mówicie że to dla was wyjdzie na + .
Iwański z Vroljakiem (czy jak to sie pisze) ''coś'' robili było jakieś zamieszanie przynajmniej.
Jeśli nie ściągną jakiego pomocnika dobrego to słabo u nich bedzie .
Powód: .
Ostatnio edytowane przez Szyman423 : 19.01.2011 o godz. 14:07.
Odpowiedz cytując
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2047
Stary 19.01.2011, 15:01
kreseq napisał(a):Wyświetl post
...
Ile dostaliście za Iwańskiego? Nigdzie nie widze sumy transferu..
Odpowiedz cytując
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2048
Stary 19.01.2011, 15:14
Cytat:
Ile dostaliście za Iwańskiego? Nigdzie nie widze sumy transferu..
Póki co nie było żadnego info o tym. Beret w wywiadzie dla legia.com powiedział, że "pozyskaliśmy środki na zakup innego piłkarza", ale co z tego wynika, to już odpowiedz sobie sam. Podpowiem, że jak Beret chociaż raz dziennie publicznie nie skłamie, to nie może później w nocy zasnąć.

Tak czy siak, ten transfer opłacałby się, chociażby i był za darmo, spora część kibiców ucieszyłaby się w związku z informacją, że z Pączkiem po prostu rozwiązano kontrakt. Dlatego każda kasa za niego, to po prostu miły dodatek.
Legionista
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2049
Stary 19.01.2011, 16:10
Pączek z wozu Legii lżej.
..
Odpowiedz cytując
qkrzysiekq
Junior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2050
Stary 19.01.2011, 16:35
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ek_w_krakowie/ Cwetan Genkow w Krakowie!
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2051
Stary 19.01.2011, 17:02
Chodza ploty ze Paczek polecial za 700k Ojro. Raz ze za mniej go kupili, dwa ze konczyl mu sie kontrakt wiec jesli to prawda to szacun jak stad do Czikago

PS : Genkow to cieniak bo nie wygral z Woroninem i Kuranyi miejsca w skladzie


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2052
Stary 19.01.2011, 17:07
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Smiejcie się, ale wg mnie w tej rundzie Iwański coś tam nawet kopnął. Teraz sobie odpowiedzcie kto go zastąpi.
Obstawiam Meliksona.
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2053
Stary 19.01.2011, 17:28
Szyman423 napisał(a):Wyświetl post
Nie mówicie że to dla was wyjdzie na + .
Iwański z Vroljakiem (czy jak to sie pisze) ''coś'' robili było jakieś zamieszanie przynajmniej.
Jeśli nie ściągną jakiego pomocnika dobrego to słabo u nich bedzie .
Iwański z Vrdoljakiem? Pomijając fakt, że w tym sezonie Iwański był 6 razy w podstawowym składzie Legii i grał padakę, to nawet jak na te skromne 700 minut na boisku, z Vrdoljakiem gra układała mu się co najwyżej średnio. A jeszcze pozostaje temat szatni i opaski. Iwański w tym sezonie załatwił Legii punkty z Cracovią i tyle. Jego odejście, przy równoczesnym pozbyciu się Gizy, a kto wie czy nie i Wawrzyniaka, poczytuję jako olbrzymie wzmocnienia Legii.
Legia ma teraz w środku Radovića, Vrdoljaka i Borysiuka. W odwodzie zostaje im Cabral, zarzuvili sieci na Gola. Na wiosnę to im wystarczy. Bardziej potrzebują napastników, skrzydłowych, środkowego obrońcy i bramkarza.
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2054
Stary 19.01.2011, 17:48
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Obstawiam Meliksona.
Po Ubiparipie w Amikorzu, wcale niezdziwiłbym się czytając newsa o pozyskaniu Meliksona przez Legię, zwłaszcza po doniesieniach pejsowej prasy o ponoć "najbardziej antysemickim klubie w Polsce"
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2055
Stary 19.01.2011, 19:59
Wypada się zgodzić z redakcją weszło. Legia dokonała wzmocnienia. Nie dość, ze pozbyła się Pączka, to jeszcze dostała za niego pieniądze.

Szkoda Odchodzi jedna z barwniejszych postaci polskiej ligi. I osobiście chyba najbardziej nielubiany przeze mnie piłkarz. Mam poczucie dojmującej straty, podobnie jak po odejściu w lecie Wojciecha Szali...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2056
Stary 19.01.2011, 20:04
http://www.arka.gdynia.pl/?akcja=news&id=6595

wyśmienita lektura,polecam
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2057
Stary 19.01.2011, 20:04
Weszlo na o dzisiejszej bombie transferowej:
http://www.weszlo.com/news/6142

Nic dodać, nic ująć
Odpowiedz cytując
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2058
Stary 19.01.2011, 20:37
"Maciej Iwanski Manisaspor, Polonya temsilcisi bugün kulüp ile sözleşme imzalamak üzere Türkiye'ye uçtu yeni bir oyuncu oldu. Resmi olmayan haberlere göre, Manisa'dan kulüp onun transferi yaklaşık 700.000 € vurgulamıştır."

Podsumowując, kupili go za 600tys, obecnie byl rezerwowy, za poł roku kończył się mu kontrakt i sprzedali go za 700tys. Wow, może z kupowaniem im narazie nie wychodzi ale w sprzedaży są najlepsi w Polsce.
Odpowiedz cytując
krowczax
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2059
Stary 19.01.2011, 20:46
Warszawa, tam wszystko drogie.
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2060
Stary 19.01.2011, 20:58
-ja123- napisał(a):Wyświetl post
"Maciej Iwanski Manisaspor, Polonya temsilcisi bugün kulüp ile sözleşme imzalamak üzere Türkiye'ye uçtu yeni bir oyuncu oldu. Resmi olmayan haberlere göre, Manisa'dan kulüp onun transferi yaklaşık 700.000 € vurgulamıştır."

Podsumowując, kupili go za 600tys, obecnie byl rezerwowy, za poł roku kończył się mu kontrakt i sprzedali go za 700tys. Wow, może z kupowaniem im narazie nie wychodzi ale w sprzedaży są najlepsi w Polsce.
Westersyl- masz misję. Zrób kompilację zagrań Łobodzińskiego, koniecznie po turecku.
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2061
Stary 19.01.2011, 21:11
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Westersyl- masz misję. Zrób kompilację zagrań Łobodzińskiego, koniecznie po turecku.
Oj chyba chcesz rozochocić menadżera Bartłomieja Bolka do sprzedaży kolejnych Wiślaków

Sprzedał już zimą do Turcji: Brożek Brothers, Pawełka, Robaka i Iwańskiego, a w swojej stajni ma jeszcze kilka ciekawych nazwisk...
Cytat:
Małecki
Rzeźniczak
Boguski
Bandrowski
i właśnie...
Wojciech "CKM" Łobodziński
Cała lista:
http://www.bmgsport.pl/zawodnicy.html
http://transfermarkt.de/de/bmg-sport...rater_883.html
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2062
Stary 19.01.2011, 21:17
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Oj chyba chcesz rozochocić menadżera Bartłomieja Bolka do sprzedaży kolejnych Wiślaków
Za tych Brożków i Głowę to jest nam chyba przynajmniej jedną przysługę winny
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2063
Stary 19.01.2011, 23:17
-ja123- napisał(a):Wyświetl post
(...)
sprzedali go za 700tys.(...)
700 tys. za Pączka

To gdzieś o 699 999 € za dużo:

http://www.blikle.pl/index.php?page=...emid=4&lang=pl

Nie no, przy tym sprzedaż Janczyka Rosjanom jest tylko dobrym interesem. Panowie, toż to deal stulecia.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2064
Stary 20.01.2011, 00:23
flamengista napisał(a):Wyświetl post
700 tys. za Pączka

To gdzieś o 699 999 € za dużo:

Nie no, przy tym sprzedaż Janczyka Rosjanom jest tylko dobrym interesem. Panowie, toż to deal stulecia.
Ważne jest nie tyle ile ale jak płacone. Idę o zakład że jeśli pierwsza rata to np: 100k EUR to reszty Legia nie zobaczy. Równie dobrze mogli by go sprzedać za powiedzmy 10G EUR.
Odpowiedz cytując
zordon
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2065
Stary 20.01.2011, 00:46
Pączek Pączkiem, ale nie macie wrażenia, że to okienko transferowe w ogóle dla całej ligi jest wybitnie ujemne? Z ekstraklasy odeszło kilku(nastu) czołowych piłkarzy i to z wielu drużyn. Poziom i tak był niewysoki, teraz pytanie czy na wiosnę w ogóle da się to oglądać....
zapraszam fanów trance ---> www.globaltrance.pl
Odpowiedz cytując
ŁukaszTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2066
Stary 20.01.2011, 00:58
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Kokoszka w Polonii Wa-wa
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
Odpowiedz cytując
Kris54
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Północny Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2067
Stary 20.01.2011, 01:26
WRACA GWIAZDA no jak tam adasiu, udały ci się zagraniczne wojaże ? Sprawdziłeś się w silnej lidze ? GWIAZDO, NADZIEJO POLSKIEJ PIŁKI !

Śmieszny piłkarz w śmiesznym klubie, trafił swój na swego.
PSIA KREW

"Płoną perony płynie krew, to szlak wiślackiej wiary! Rzucamy wokół śmierci zew, łopocą nam sztandary! Niech chwała Twoja wiecznie trwa! Zwyciężaj Wisło ma...

ZWYCIĘŻAJ WISŁO MA! "
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2068
Stary 20.01.2011, 08:34
Niektórzy juz cmokali w zachwycie nad domniemanymi transferami Amiki, a tu coś takiego:
Cytat:
Szymon Pawłowski podpisał nowy kontrakt z Zagłębiem 1,5 miliona euro będzie musiał zapłacić klub, który zechce wykupić Szymona Pawłowskiego z Zagłębia Lubin. Skrzydłowy w środę podpisał z Zagłębiem Lubin nowy kontrakt, w którym znalazła się właśnie taka kwota odstępnego.
Umowa będzie obowiązywać do czerwca 2014 roku, a więc o dwa lata dłużej niż dotychczasowa. W tej wcześniejszej sumy odstępnego nie było, dlatego władze Zagłębia mogły domagać się od kontrahentów absurdalnych pieniędzy, czyli w gruncie rzeczy stawiać ceny zaporowe. Dzięki nowemu kontraktowi lubinianie zyskują pewność, że latem Pawłowski nie odejdzie na mocy prawa Webstera, a wtedy zagraniczny klub mógłby go wykupić za około 500 tys. złotych.

- Uznałem, że Zagłębie to dla mnie najlepsze miejsce na powrót do stabilnej, wysokiej formy. Mam nadzieję, że na transfer do mocniejszego klubu przyjdzie jeszcze czas - mówi Pawłowski, który liczy na to, że dzięki regularnej grze w Lubinie będzie częściej oglądany przez selekcjonera.

Dla Zagłębia nowa umowa z Pawłowskim to jak znaczący transfer wzmacniający. - Teraz chcemy sprowadzić jeszcze dwóch solidnych piłkarzy - twierdzi prezes klubu Jerzy Koziński.

Tymczasem Lech Poznań, który sparzył się na niezrealizowanym zakupie Rafała Murawskiego, wrócił do rozmów na temat pozyskania Pawłowskiego, aby zastąpić nim Sławomira Peszkę. Do Lubina przyszedł faks sugerujący, że Kolejorz jest gotów zapłacić więcej niż proponowane do tej pory 500 tys. euro. Ale aż 1,5 mln oczywiście nie da. Trudno więc zakładać, by władze Zagłębia pozytywnie odpowiedziały na to zaproszenie.


źródło: Przegląd Sportowy
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2069
Stary 20.01.2011, 10:23
A to psikus. Nikt nie chce oddawać zawodników do Amiki
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2070
Stary 20.01.2011, 10:35
Wierzcie gazetom ...700k za pączka?! Tak samo Kone zarabiał 700k euro rocznie, a się okazało to bzdurą. Nie zarabiał nawet połowy tego.
..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:01.