The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 23.12.2010, 20:53
Najlepszy forumowicz: Marszałek - bo umie sklecić kilka zdań z sensem (co standardem na twsd nie jest!). Trzeźwo i racjonalnie patrzy na świat, nawet jak sięz nim nie zgadzam to przynajmniej da się czytać jego argumentacje i daje powody by się nad nimi zastanowić. A nie "moja racja jest lepsza bo mojsza". Wyróżnienie dla 7 kotów.

Miss forum: tiramisu - o ile wrzucała kiedyś jako awatar ujęcia swojej osoby. Reszty nie oceniam, bo nie znam to niby jak

Innowierca: Przyznam że jest kilku trzymających poziom. Wskażę jednak pana 0-22.

Żartowniś: Słabo z tym, spada poziom żartów. Ale wyróżnię picasso - za regularne fotki w temacie o rzeczach śmiesznych.

Najmądrzejsze posty: Marszałek, PiotrG w temacie o budowie stadionu (na ssc tez go czytuję i widać że chłop wie o czym mówi)

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): WISLAZWE - kiedyś typowy nołnejm, osatnio wszędzie go pełno W pozytywnym sensie - imponuje wiedzą w Zagadkach, prowadzi konkurs...

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): chyba już dłuższy czas jej nie ma, ale ostatnio przypomniała mi się dorotja....

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: sambo. Nie widać go poza tematem politycznym, w kązdym poście o lemingach i innych peowcach, nudny i monotematyczny.

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): 1q2 - często wypowiada się "pod prąd" tzw "jedynej słusznej opcji" (jaka zdaniem niektórych powinna tu panować), ale zwykle dobrze potrafi argumentować swe tezy. No i nadzieja, że go odbanują/wróci do nas

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): zdecydowanie flamengista i jego tekst, że Pawełek może pokazywać "faki" jesli tylko będzie dobrze bronił (!). Poza tym wszelkie reaktywacje wątku spod znaku "kto rządzi na osiedlu Sportowym?" i trzystronicowe rozkminy "Wisła tam istenieje, jest nas 3". zawsze mnie miażdżą

Najweselszy post: Że mając nawet 2 mln euro do wydania nie znajdziemy na całych Bałkanach lepszego od Brożka. Westersyl

Najgłupszy post: to samo co 2 pytania wyżej

Najmądrzejszy post: niemożliwe jest wskazać jeden

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): djibutti - jego umiłowanie do bronienia za wszelką cenę Pawełka już mi zbrzydło (np gdy pierniczy, ze przeciaganie negocjacji nowego kontraktu to na pewno sprawka menagera, nie MP). Sprawia wrażenie jakiejś rodziny rzeczonego bramkarza.
I drugi - westersyl. Ilość postów nie idzie w parze z jakością. Jego lamenty nad ikonką fejsbuka (jakich ja czasów dożyłem że podnicamy się takimi g*wnami jak portale interentowe... ) czy "legendą" Brożka mogą, delikatnie mówiąc, nudzić.
Najlepszy moderator(dlaczego?): 7 kotów, raf, pan premier

Najgorszy moderator (dlaczego?): serio nie narzekam na nikogo

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): o transferach, ekstraklasie, pucharach - ogólnie te stricte piłkarskie

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): ten konik żmijki, fajny

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2010 roku): Encyklopedia. Za ideę. No i powrót na R22.
Ostatnio edytowane przez felipe : 02.01.2011 o godz. 18:54.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:02.