The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 08.12.2010, 14:27
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijalović - Kosowski, Szymkowiaki, Cantoro, Uche - Żurawski, Frankowski

Trener: Kasperczak.

Ławka rezerwowych: Majdan, Cleber , Gorawski, Moskal, Sobolewski, Czerwiec, Zieńczuk
Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 08.12.2010, 14:41
Panowie jak można w 11 dekady dać piłkarza który zagrał 20 meczy w barwach Wisły i do tego odszedł w takich a nie innych okolicznościach?
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 08.12.2010, 14:43
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Panowie jak można w 11 dekady dać piłkarza który zagrał 20 meczy w barwach Wisły i do tego odszedł w takich a nie innych okolicznościach?
Jeżeli ktoś chce to daje. I tak powstanie uśredniona "11".
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 08.12.2010, 19:02
Dolha

Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Stolarczyk

Uche, Moskal, Czerwiec, Kosowski

Żurawski, Frankowski


Rezerwy nie robię. Przy 10 nazwiskach nie miałem cienia wątpiwości. Jedyny dylemat z Błaszczykowskim - świetny pomocnik, ale piłkarsko chyba ciut niżej od Kalu. Specjalne wyróżnienie dla Kuby


Piłkarz dekady - Kalu Uche (ocena stricte umiejętności piłkarskich), trener - Petrescu (za standardy, które chciał wprowadzić)
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 08.12.2010, 19:11
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Nikola - Uche, Cantoro, Kuba, Kosowski - Żurawski, Frankowski
..
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 08.12.2010, 19:17
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Cleber, Uche, Sobolewski,Kuba Błaszczykowski, Paweł Brożek - Żurawski, Frankowski

Rezerwy:Majdan,Paulista,Cantoro,Szymkowiak,Piotr Brożek,Zieńczuk

Trener:Henryk Kasperczak
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 08.12.2010 o godz. 19:24.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 08.12.2010, 19:28
Pawelek Baszczynski, Glowacki, Marcelo, Mijailovic - Uche, Sobol, Kulawik, Kosowski- Zurawski, Frankowski


Dolha to buc, a prawdziwa wartosc pokazal w pamietnym krakowskim w.......u.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
TSW06
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 08.12.2010, 20:59
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Uche - Żurawski, Frankowski
Trener : Kasperczak
Ławka : Pawełek, Cleber, Zieńczuk, Paweł Brożek, Czerwiec
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..
."
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 08.12.2010, 22:00
czemu to nie jest w temacie Wiślackim tylko hyde park?


"brak" (albo powiedzmy że Majdan)

Baszczyński , Głowacki , Cleber, Stolarczyk

Błaszczykowski , Szymkowiak , Sobolewski , Kosowski

Frankowski , Żurawski

ławka : Piekutowski, Marcelo , Mijailovic , Uche , Cantoro , Moskal , Paweł Brożek
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 08.12.2010, 23:46
felipe napisał(a):Wyświetl post
Dolha

Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Stolarczyk

Uche, Moskal, Czerwiec, Kosowski

Żurawski, Frankowski


Rezerwy nie robię. Przy 10 nazwiskach nie miałem cienia wątpiwości. Jedyny dylemat z Błaszczykowskim - świetny pomocnik, ale piłkarsko chyba ciut niżej od Kalu. Specjalne wyróżnienie dla Kuby


Piłkarz dekady - Kalu Uche (ocena stricte umiejętności piłkarskich), trener - Petrescu (za standardy, które chciał wprowadzić)
"Kolego złoty" Jak możesz takie herezje wypisywać? Kuba Błaszczykowski to piłkarz z o wiele większym potencjałem i talentem niż ówczesna "Czarna Perła Białej Gwiazdy". Pierwszym argumentem przemawiającym za kandydaturą Kuby jest narodowość. Jest to Polak z krwi i kości. Drugim, identyfikuje się z krakowską Wisłą mimo, że reprezentuje barwy BvB, a Nigeryjczyk już nie specjalnie. Trzecim argumentem przemawiającym za tym, że to Kuba powinien być w jedenastce dekady Wisły Kraków jest to, że za Błaszczykowskiego Wisła zgarnęła 3 mln EURO, a za Uche tylko milion. Moim zdaniem to wychowanek Rakowa Częstochowy powinien zająć miejsce najlepszego prawoskrzydłowego dekady Wisły Kraków.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 09.12.2010, 00:03
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
"Kolego złoty" Jak możesz takie herezje wypisywać? Kuba Błaszczykowski to piłkarz z o wiele większym potencjałem i talentem niż ówczesna "Czarna Perła Białej Gwiazdy". Pierwszym argumentem przemawiającym za kandydaturą Kuby jest narodowość. Jest to Polak z krwi i kości. Drugim, identyfikuje się z krakowską Wisłą mimo, że reprezentuje barwy BvB, a Nigeryjczyk już nie specjalnie. Trzecim argumentem przemawiającym za tym, że to Kuba powinien być w jedenastce dekady Wisły Kraków jest to, że za Błaszczykowskiego Wisła zgarnęła 3 mln EURO, a za Uche tylko milion. Moim zdaniem to wychowanek Rakowa Częstochowy powinien zająć miejsce najlepszego prawoskrzydłowego dekady Wisły Kraków.
Faktycznie argumenty na to że ma większy potencjał i talent

PS. Chyba że to nei miały być argumenty za to że ma większy potencjał ale tak to zabrzmiało
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 09.12.2010, 11:12
W pierwszym zdaniu wyraziłem swoją opinię na temat umiejętności czysto piłkarskich Kuby. W kolejnych podałem argumenty przemawiające za tym, że to "Błaszczu" powinien widnieć w "11" dekady Wisły. Dla mnie nie tylko umiejętności się liczą, choć w znacznym stopniu są ważne, ale też inne cechy zawodnika. Dla mnie Kuba nie tylko dysponuje większymi umiejętnościami niż Kalu, ale też ma charakter, co czyni go moim ulubionym piłkarzem razem z Maćkiem Żurawskim, nad którym nie chcę się teraz rozwodzić.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 09.12.2010, 11:48
Najlepsze jedenastka (liczą się tylko piłkarskie umiejętności, postawa na boisku. osiągnięcia i czas spędzony w Wiśle):

Dolha

Baszczyński, Marcelo, Cleber, Mijailovic

Uche, Cantoro, Szymkowiak, Kosowski

Żurawski, Frankowski

Ławka: Błaszczykowski, Sobolewski, Głowacki, Paweł Brożek, Moskal, Zieńczuk, Pawełek
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 09.12.2010, 15:42
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale jakby nie ten buc, to zaliczylibyśmy wiele niekrakowskich w.......i z naprawde średnimi drużynami.
Pawełek sie identyfikuje z klubem, a kibicom pokazuje środkowy palec,też można by go ocenić podobnie jak Rumuna.

Ale że to jest forum, to każdy ma swoje widzimisię, o ile rozumiem twórce tematu, chodzi o podanie wg. siebie najlepszych 11 piłkarzy w minionym dziesięcioleciu, i naprawde ciężko odszukać kogoś kto miałby lepsze umiejętnośći niż w/w, Pawełek tą rundę miał w sumie bardzo udaną, ale kto komu kończył się kontrakt nie miał udanej?

Btw, z biegiem czasu uprzedzenie do "judasza" mi minęło, jakby nie było miał wielki udział w tym przepięknym gwizdanym spotkaniu.

Ok, jak znajde chwile czasu to może podlicze głosy e: cofam to, za duzo tego, za mało czasu
Była mowa że ja podliczam głosy. Była także mowa żeby nie prowadzić dyskusji - każdy wybiera po swojemu ma do tego prawo. Może nawet wpisać Jopa, a że tak to ujmę nic wam do tego.
Jak chcecie podyskutować to zróbmy nowy temat, bo naprawde ciężko się podlicza gdy jest burdel w temacie...
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 09.12.2010, 15:59
Dolha- Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Mijailovic- Uche, Cantoro, Szymkowiak, Kosowski- Frankowski, Żurawski

Ławka- Cleber, Moskal, Sobolewski, Zieńczuk, Błaszczykowski, Paweł Brożek, Sarnat
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 09.12.2010, 19:51
Sarnat- Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Mijailovic- Błaszczykowski, Kulawik, Szymkowiak, Kosowski- Frankowski, Żurawski

Ławka- Cleber, Sobolewski, Zieńczuk, Błaszczykowski, Paweł Brożek, Majdan, Cantoro
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 09.12.2010, 20:31
Bramkarz: Dolha

Obrońcy: Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Stolarczyk

Pomocnicy: Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski

Napastnicy: Żurawski, Frankowski
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 09.12.2010, 21:03
Majdan - Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Kosowski - Żurawski, Frankowski
Odpowiedz cytując
dwdx1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 09.12.2010, 22:07
Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Frankowski, Żurawski

Ławka: Majdan, Kłos, Uche, Kirm, Brożek Paweł, Zieńczuk, Czerwiec

Trener: H. Kasperczak
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 09.12.2010, 22:23
Pawełek

Baszczyński --- Głowacki --- Marcelo --- Stolarczyk

Pater --- Szymkowiak --- Czerwiec --- Kosowskii

Frankowski --- Żurawski



Rezerwa:
Sarnat, Zając, Cleber, Uche, Błaszczykowski, Brożek.
Odpowiedz cytując
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 09.12.2010, 22:26
Bramkarz: Dolha

Obrońcy: Baszczyński, Marcelo, Cleberi, Mijailovic

Pomocnicy: Uche, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski

Napastnicy: Żurawski, Frankowski
Groundhopper
Odpowiedz cytując
Pyniu85
Member
 
Od: 12.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 10.12.2010, 12:09
moja 11 to:

A. Sarnat- swego czasu dobrze bronił nie wiem dlaczego zapomina się także o Piekutowskim a np wspomina Dolhe
M. Baszczyński- solidny i waleczny
Marcelo- skuteczny w defensywie i pod bramką przeciwnika
A. Głowacki- przytrafiały się i jemu błędy lecz zdecydowana większość pewnych przekonujących interwencji
M. Stolarczyk- solidny bardzo skuteczny w odbiorze piłki
K. Uche- może i syn marnotrawny ale wybił się bardzo wysoko, nie da się ukryć, że świetnie grał i gra w piłkę
R. Sobolewski- zawsze waleczny, strzelający piękne gole...dobry kapitan
M. Szymkowiak- jest pewien niedosyt bo możliwości miał ogromne, zasługuje jednak na miejsce w 11
K. Błaszczykowski- jest jednym z tych piłkarzy którzy wyjeżdżając odnieśli sukces, zasłużone miejsce
M. Żurawski- chyba jedyne niepodważalne miejsce w 11
T. Frankowski- pozostaje pytanie czy on czy Paweł Brożek?..Brożek ma szansę więcej osiągnąć a wtedy zajmie miejsce Franka

trener Skorża
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 10.12.2010, 21:31
Majdan (Dolha)

Baszczyński (M.Zając) - Marcelo (B.Zając) - Głowacki - Stolarczyk
Błaszczykowski (Uche) - Szymkowiak - Sobolewski (Moskal) - Kosowski (Zieńczuk)
Żurawski - Frankowski (Brożek)

W nawiasie ławka.
Ddf
Odpowiedz cytując
Pyniu85
Member
 
Od: 12.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 10.12.2010, 23:21
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Majdan (Dolha)

Baszczyński (M.Zając) - Marcelo (B.Zając) - Głowacki - Stolarczyk
Błaszczykowski (Uche) - Szymkowiak - Sobolewski (Moskal) - Kosowski (Zieńczuk)
Żurawski - Frankowski (Brożek)

W nawiasie ławka.
kolejny, który wychwala Dolhe... zagrał kilka meczów później zwiał do Lecha i tyle Wielki mi bohater ...
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 11.12.2010, 16:09
Pyniu85 napisał(a):Wyświetl post
kolejny, który wychwala Dolhe... zagrał kilka meczów później zwiał do Lecha i tyle Wielki mi bohater ...
Czy na kazdej stronie muszę pisać, że nie komentujemy wyborów innych? Jak chce to może tam sobie nawet Juszczyka wstawić...
Odpowiedz cytując
W.Star
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Stryszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 11.12.2010, 19:04
Dolha - Baszczyński Marcelo Głowacki Pi.Brożek - Błaszczykowski Szymkowiak Sobolewski Kosowski - Frankowski Żurawski

Ławka: Sarnat, Cleber, K.Uche, P.Brożek, Cantoro, Zieńczuk, Paulista
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 11.12.2010, 19:28
Z cala sympatia dla Kuby Blaszczykowskiego ale nie reprezentuje on tego poziomu umiejetnosci pilkarskich co Uche. Nigeryjczyk - abstrahujc od jego zachowania - byl prawdopodobnie najlepszym obcokrajowcem w historii jaki biegal po polskich boiskach. Mial wszystko: pilkarska inteligencje (nie mylic z ogolnie rozumianym IQ), technike, szybkosc, przeglad pola. Wszystko. Mogl naprawde zrobic duza kariere. Dobrze, Kuba gra w BvB ale badzmy szczerzy ze umiejetnosciami pilkarskimi to Uche go hmmm gasil.

Moja jedenastka Wisly

4-3-3

Dolha - Baszczynski, Glowacki, Marcelo, Mijajlovic - Uche, Sobolewski, Szymkowiack-Blaszczykowski, Kuzba, Kosowski.

-------------------Dolha-------------------
Baszczynski Glowacki Marcelo Mijalovic
------Uche Sobolewski Szymkowiak-----
----Blaszczykowski Kuzba Kosowski-----

No i druzyna na faze grupowa LM gotowa. Trener: Kasperczak / Maaskant
Ostatnio edytowane przez RAF : 11.12.2010 o godz. 19:32.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 11.12.2010, 20:45
Błaszczu bardzo promowany jest i to, ze ma szybkosc i BARDZO PROSTY drybling nie znaczy ze jest lepszy od Uche czy Kosy, oni jakby mieli wieksze umiejetnosci piłkarskie oceniając co kto robi. Im wiecej jakas osoba zawodzi tym mniej bym wystawiał do takich składów, a Kuzba rok zagrał ok, Brożek zawodzi (mimo 2 krolow strzelcow, to chyba za duzo wymagamy). A taki Franek czy Zuraw zawsze byli powyzej oczekiwan. Teraz z Zurawiem ciezko. Teraz.

Kuba to zwinny jest, Uche był jeszcze zwinniejszy.

Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 11.12.2010, 21:08
Bardzo podobnie jak RAF to widzę. Jedynie wymianiem pozycjami Uche i Błaszczykowskiego, bo to ten drugi bardziej angażuje się w defensywę. No i u mnie na środku napadu Żuraw, chociaż drugim wyborem byłby właśnie Kuźba.

Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak - Uche, Żurawski, Kosowski

Do tego trzech fantastycznych napastników, których niestety nie sposób było upchnąć w jedenastce: Paweł Brożek, Tomasz Frankowski i Marcin Kuźba. Ponadto Mauro Cantoro i Cleber, który minimalnie przegrał z klubowym stażem Głowackiego i talentem Marcelo.
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 11.12.2010 o godz. 21:10.
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 11.12.2010, 21:19
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo podobnie jak RAF to widzę. Jedynie wymianiem pozycjami Uche i Błaszczykowskiego, bo to ten drugi bardziej angażuje się w defensywę. No i u mnie na środku napadu Żuraw, chociaż drugim wyborem byłby właśnie Kuźba.

Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak - Uche, Żurawski, Kosowski

Do tego trzech fantastycznych napastników, których niestety nie sposób było upchnąć w jedenastce: Paweł Brożek, Tomasz Frankowski i Marcin Kuźba. Ponadto Mauro Cantoro i Cleber, który minimalnie przegrał z klubowym stażem Głowackiego i talentem Marcelo.
W mojej ocenie jedynym napastnikiem jaki gral w Wisle i pasowalby do systemy 4-3-3 jest wlasnie Kuzba. Myslalem o Zurawskim ale on nie jest typem egzekutora, wolal atakowac z drugiej linii i bazowac na swojej szybkosci i przebojowosci (podobnie jak Brozek), Frankowski z racji postury rowniez nie nadaje sie do roli egzekutora w tymze systemie. Jedynie - w mojej ocenie - zostaje Kuzba. Ale miales racje w Blaszczem i Uche; Nigeryjczyk do ataku, a Kuba do pomocy.
Z Wislackim Pozdrowieniem
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:24.