
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#61
|
|
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijalović - Kosowski, Szymkowiaki, Cantoro, Uche - Żurawski, Frankowski
Trener: Kasperczak. Ławka rezerwowych: Majdan, Cleber , Gorawski, Moskal, Sobolewski, Czerwiec, Zieńczuk |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Krk
Offline |
#62
|
|
Panowie jak można w 11 dekady dać piłkarza który zagrał 20 meczy w barwach Wisły i do tego odszedł w takich a nie innych okolicznościach?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#63
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#64
|
|
Dolha
Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Stolarczyk Uche, Moskal, Czerwiec, Kosowski Żurawski, Frankowski Rezerwy nie robię. Przy 10 nazwiskach nie miałem cienia wątpiwości. Jedyny dylemat z Błaszczykowskim - świetny pomocnik, ale piłkarsko chyba ciut niżej od Kalu. Specjalne wyróżnienie dla Kuby ![]() Piłkarz dekady - Kalu Uche (ocena stricte umiejętności piłkarskich), trener - Petrescu (za standardy, które chciał wprowadzić) |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#65
|
|
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Nikola - Uche, Cantoro, Kuba, Kosowski - Żurawski, Frankowski
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#66
|
|
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Cleber, Uche, Sobolewski,Kuba Błaszczykowski, Paweł Brożek - Żurawski, Frankowski
Rezerwy:Majdan,Paulista,Cantoro,Szymkowiak,Piotr Brożek,Zieńczuk Trener:Henryk Kasperczak
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 08.12.2010 o godz. 19:24.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#67
|
|
Pawelek
Baszczynski, Glowacki, Marcelo, Mijailovic - Uche, Sobol, Kulawik, Kosowski- Zurawski, FrankowskiDolha to buc, a prawdziwa wartosc pokazal w pamietnym krakowskim w.......u. ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Częstochowa
Offline |
#68
|
|
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Uche - Żurawski, Frankowski
Trener : Kasperczak Ławka : Pawełek, Cleber, Zieńczuk, Paweł Brożek, Czerwiec |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#69
|
|
czemu to nie jest w temacie Wiślackim tylko hyde park?
"brak" (albo powiedzmy że Majdan) Baszczyński , Głowacki , Cleber, Stolarczyk Błaszczykowski , Szymkowiak , Sobolewski , Kosowski Frankowski , Żurawski ławka : Piekutowski, Marcelo , Mijailovic , Uche , Cantoro , Moskal , Paweł Brożek |
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#70
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#71
|
![]() PS. Chyba że to nei miały być argumenty za to że ma większy potencjał ale tak to zabrzmiało ![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#72
|
|
W pierwszym zdaniu wyraziłem swoją opinię na temat umiejętności czysto piłkarskich Kuby. W kolejnych podałem argumenty przemawiające za tym, że to "Błaszczu" powinien widnieć w "11" dekady Wisły. Dla mnie nie tylko umiejętności się liczą, choć w znacznym stopniu są ważne, ale też inne cechy zawodnika. Dla mnie Kuba nie tylko dysponuje większymi umiejętnościami niż Kalu, ale też ma charakter, co czyni go moim ulubionym piłkarzem razem z Maćkiem Żurawskim, nad którym nie chcę się teraz rozwodzić.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#73
|
|
Najlepsze jedenastka (liczą się tylko piłkarskie umiejętności, postawa na boisku. osiągnięcia i czas spędzony w Wiśle):
Dolha Baszczyński, Marcelo, Cleber, Mijailovic Uche, Cantoro, Szymkowiak, Kosowski Żurawski, Frankowski Ławka: Błaszczykowski, Sobolewski, Głowacki, Paweł Brożek, Moskal, Zieńczuk, Pawełek ![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#74
|
Jak chcecie podyskutować to zróbmy nowy temat, bo naprawde ciężko się podlicza gdy jest burdel w temacie... |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!
Offline |
#75
|
|
Dolha- Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Mijailovic- Uche, Cantoro, Szymkowiak, Kosowski- Frankowski, Żurawski
Ławka- Cleber, Moskal, Sobolewski, Zieńczuk, Błaszczykowski, Paweł Brożek, Sarnat |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy
Offline |
#76
|
|
Sarnat- Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Mijailovic- Błaszczykowski, Kulawik, Szymkowiak, Kosowski- Frankowski, Żurawski
Ławka- Cleber, Sobolewski, Zieńczuk, Błaszczykowski, Paweł Brożek, Majdan, Cantoro ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#77
|
|
Bramkarz: Dolha
Obrońcy: Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Stolarczyk Pomocnicy: Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski Napastnicy: Żurawski, Frankowski ![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#78
|
|
Majdan - Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Kosowski - Żurawski, Frankowski
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#79
|
|
Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Frankowski, Żurawski
Ławka: Majdan, Kłos, Uche, Kirm, Brożek Paweł, Zieńczuk, Czerwiec Trener: H. Kasperczak |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#80
|
|
Pawełek
Baszczyński --- Głowacki --- Marcelo --- Stolarczyk Pater --- Szymkowiak --- Czerwiec --- Kosowskii Frankowski --- Żurawski Rezerwa: Sarnat, Zając, Cleber, Uche, Błaszczykowski, Brożek. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec
Offline |
#81
|
|
Bramkarz: Dolha
Obrońcy: Baszczyński, Marcelo, Cleberi, Mijailovic Pomocnicy: Uche, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski Napastnicy: Żurawski, Frankowski ![]() Groundhopper
|
|
|
|
Member
Od: 12.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#82
|
|
moja 11 to:
A. Sarnat- swego czasu dobrze bronił nie wiem dlaczego zapomina się także o Piekutowskim a np wspomina Dolhe M. Baszczyński- solidny i waleczny Marcelo- skuteczny w defensywie i pod bramką przeciwnika A. Głowacki- przytrafiały się i jemu błędy lecz zdecydowana większość pewnych przekonujących interwencji M. Stolarczyk- solidny bardzo skuteczny w odbiorze piłki K. Uche- może i syn marnotrawny ale wybił się bardzo wysoko, nie da się ukryć, że świetnie grał i gra w piłkę R. Sobolewski- zawsze waleczny, strzelający piękne gole...dobry kapitan M. Szymkowiak- jest pewien niedosyt bo możliwości miał ogromne, zasługuje jednak na miejsce w 11 K. Błaszczykowski- jest jednym z tych piłkarzy którzy wyjeżdżając odnieśli sukces, zasłużone miejsce M. Żurawski- chyba jedyne niepodważalne miejsce w 11 T. Frankowski- pozostaje pytanie czy on czy Paweł Brożek?..Brożek ma szansę więcej osiągnąć a wtedy zajmie miejsce Franka trener Skorża |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#83
|
|
Majdan (Dolha)
Baszczyński (M.Zając) - Marcelo (B.Zając) - Głowacki - Stolarczyk Błaszczykowski (Uche) - Szymkowiak - Sobolewski (Moskal) - Kosowski (Zieńczuk) Żurawski - Frankowski (Brożek) W nawiasie ławka. ![]()
Ddf
|
|
|
|
Member
Od: 12.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#84
|
|
kolejny, który wychwala Dolhe... zagrał kilka meczów później zwiał do Lecha i tyle Wielki mi bohater ...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#85
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Stryszawa
Offline |
#86
|
|
Dolha - Baszczyński Marcelo Głowacki Pi.Brożek - Błaszczykowski Szymkowiak Sobolewski Kosowski - Frankowski Żurawski
Ławka: Sarnat, Cleber, K.Uche, P.Brożek, Cantoro, Zieńczuk, Paulista |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City
Offline |
#87
|
|
Z cala sympatia dla Kuby Blaszczykowskiego ale nie reprezentuje on tego poziomu umiejetnosci pilkarskich co Uche. Nigeryjczyk - abstrahujc od jego zachowania - byl prawdopodobnie najlepszym obcokrajowcem w historii jaki biegal po polskich boiskach. Mial wszystko: pilkarska inteligencje (nie mylic z ogolnie rozumianym IQ), technike, szybkosc, przeglad pola. Wszystko. Mogl naprawde zrobic duza kariere. Dobrze, Kuba gra w BvB ale badzmy szczerzy ze umiejetnosciami pilkarskimi to Uche go hmmm gasil.
Moja jedenastka Wisly 4-3-3 Dolha - Baszczynski, Glowacki, Marcelo, Mijajlovic - Uche, Sobolewski, Szymkowiack-Blaszczykowski, Kuzba, Kosowski. -------------------Dolha------------------- Baszczynski Glowacki Marcelo Mijalovic ------Uche Sobolewski Szymkowiak----- ----Blaszczykowski Kuzba Kosowski----- No i druzyna na faze grupowa LM gotowa. Trener: Kasperczak / Maaskant
Ostatnio edytowane przez RAF : 11.12.2010 o godz. 19:32.
![]()
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#88
|
|
Błaszczu bardzo promowany jest i to, ze ma szybkosc i BARDZO PROSTY drybling nie znaczy ze jest lepszy od Uche czy Kosy, oni jakby mieli wieksze umiejetnosci piłkarskie oceniając co kto robi. Im wiecej jakas osoba zawodzi tym mniej bym wystawiał do takich składów, a Kuzba rok zagrał ok, Brożek zawodzi (mimo 2 krolow strzelcow, to chyba za duzo wymagamy). A taki Franek czy Zuraw zawsze byli powyzej oczekiwan. Teraz z Zurawiem ciezko. Teraz.
Kuba to zwinny jest, Uche był jeszcze zwinniejszy. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#89
|
|
Bardzo podobnie jak RAF to widzę. Jedynie wymianiem pozycjami Uche i Błaszczykowskiego, bo to ten drugi bardziej angażuje się w defensywę. No i u mnie na środku napadu Żuraw, chociaż drugim wyborem byłby właśnie Kuźba.
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak - Uche, Żurawski, Kosowski Do tego trzech fantastycznych napastników, których niestety nie sposób było upchnąć w jedenastce: Paweł Brożek, Tomasz Frankowski i Marcin Kuźba. Ponadto Mauro Cantoro i Cleber, który minimalnie przegrał z klubowym stażem Głowackiego i talentem Marcelo.
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 11.12.2010 o godz. 21:10.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City
Offline |
#90
|
Z Wislackim Pozdrowieniem ![]()
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|