The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 06.12.2010, 13:43. Najlepsza "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu.
Rok 2010 się kończy, więcej meczów nie będzie, więc może wybierzemy najlepszą "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu? Ewentualnie można w nawiasach umieścić rezerwowych piłkarzy .
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 06.12.2010, 13:59
Moja 11 ostatniej dekady:
Bramkarz: Sarnat
Obrońcy: Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović
Pomocnicy: Uche, Szymkowiak, Moskal , Kosowski
Napastnicy: Żurawski , Frankowski

Ławka rezerwowych: Sobolewski, Cleber, Paweł Brożek, Cantoro , Pater, Kuźba , Bogdan Zając

gdyby taka była nasza 18 meczowa, mistrza mielibyśmy co roku.

Z bramkarzem było najciężej jednak Sarnat z tego co ja pamiętam nie miał dużych wahań formy i cały sezon bronił na równym poziomie.
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 06.12.2010 o godz. 14:03.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Młyniu_Miechów
Wiślacki Miechów
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 06.12.2010, 14:00
Artur Sarnat - Nikola Mijailovic, Arkadiusz Głowacki, Marcelo, Marcin Baszczyński - Kuba Błaszczykowski, Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak, Kamil Kosowski - Maciej Żurawski, Tomasz Frankowski.
Odpowiedz cytując
Ar222
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 06.12.2010, 14:12
Sarnat
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović
Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Kosowski
Żurawski , Frankowski

Ławka: Paweł Brożek, Cleber, Cantoro, Pater, Czerwiec, Kulawik, Małecki
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 06.12.2010, 14:18
Dolha - Stolarczyk,Głowacki,Marcelo,Kłosik - Sobolewski,Pater,Szymkowiak-Uche,Błaszczykowski - Paweł Brożek

Ławka : Pawełek, Cleber,,Kosa,Frankowski,Penksa,Paulista

Skorżowskie 4-5-1
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 06.12.2010, 14:25
Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki, Kosowski
Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Uche
Żurawski , Frankowski


Dwóch świetnych prawoskrzydłowych - wg mnie grzechem byłoby pominąć któregoś z nich, dlatego umownie wycofałem Kosę na lewą obronę, gdzie nie mieliśmy w tym dziesięcioleciu żadnego orła.
Jedyny słabszy pkt. to bramkarz - tu też nie mieliśmy superorła.
i równie fajna rezerwa:

Sarnat
Marek Zając Cleber Bogdan Zając Stolar
Pater Olo Moskal Kulawik
Paweł Brożek Kuźba

a tu jeszcze Czerwiec, Cantoro, Węgrzyn, Kłos, Nikola, Zieńczuk, Mały, Paulista... oj działo się...

Trener: Kasperczak ale wiadomo za który okres...
Ostatnio edytowane przez arti : 07.12.2010 o godz. 09:02.
Odpowiedz cytując
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 06.12.2010, 14:27
Sarnat - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijajlovic - Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Żurawski, Paweł Brożek

Może będzie ktoś uprzejmy i podliczy wszystkie kandydatury - powstanie wtedy 'uśredniona' jedenastka.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 06.12.2010, 14:32
Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović
Błaszczykowski, Szymkowiak, Uche , Kosowski
Żurawski , Frankowski

Uche przesunięty do środka.

Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 06.12.2010, 14:34
właśnie tez myslalem o uśrednionej jedenastce. zrobię to tylko. . . do kiedy oddajemy swoja 11.? do 31 grudnia?

ja swoja pozniej podam jak będę na kompie bo z telefonu pisze. . .
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 06.12.2010, 14:38
Dolha - Baszczyński, Marcelo, Cleber, Mijailovic - Sobolewski - Błaszczykowski, Szymkowiak, Kosowski - Uche - Żurawski.

-------------------Żurawski-------------------
--------------------------Uche-----------------
Kosowski---Szymkowiak---Błaszczykowski
------------------Sobolewski------------------
Mijailovic-------------------------Baszczyński
-------------Marcelo--Cleber-----------------
--------------------Dolha----------------------

W "18" jeszcze: Sarnat, Stolarczyk, Głowacki, Cantoro, Paulista, Kuźba, Frankowski,
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując
Damianek_ABG
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.12.2010, 14:41
Moja propozycja "11" niekoniecznie ostatnich 10 lat ;-)


Pawełek

Baszczyński --- Głowacki --- Marcelo --- Cleber

Kosowski --- Małecki --- Uche --- Błaszczykowski

Frankowski --- Brożek


Ławka: Sarnat, Paulista, Małecki, Cantoro, Żurawski, Szymkowiak, Zieńczuk, Kulawik
Odpowiedz cytując
KamilAKS
Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Ujanowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 06.12.2010, 14:58
Sarnat - Baszczyński Marcelo Głowacki Mijailović- Uche Szymkowiak Kosowski- Brożek Frankowski Żurawski
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 06.12.2010, 15:03
Majdan
Baszczyński-Głowacki-Marcelo-Stolarczyk
Błaszczykowski-Szymkowiak-Sobolewski-Zienczuk
Żurawski-Brożek

ławka: Pawełek,Cleber,Diaz,Cantoro,Kosowski,Uche,Frankows ki
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 06.12.2010, 15:03
Majdan - Baszczyński , Głowacki , Marcelo , Mijailović - Uche , Sobolewski , Szymkowiak , Kosowski - Żurawski , Frankowski
Rezerwowi : Sarnat , Cleber , Stolarczyk , Czerwiec , Błaszczykowski , Kulawik , Paweł Brożek
Odpowiedz cytując
osbourne1
Junior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 06.12.2010, 15:06
Majdan - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Stolarczyk - Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski, Kosowski - Żurawski, Frankowski

I rezerwa:

Dolha, Cleber, Mijailović, Cantoro, Uche, Kuźba, Pa. Brożek

Największy ból głowy to oczywiście prawa strona (stawiam jednak na Polaka , i bramkarze (Majdana wspominam jako w miarę pewnego gościa, a Dolha to za ten jeden świetny sezon u nas)
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 06.12.2010, 15:09
Dolha-Baszczyński ,Głowacki ,Marcelo, Mijailovic-Błaszczykowski, Sobolewski,Moskal, Szymkowiak, Kosowski-Żurawski
Drugi skład
Sarnat-Bogdan Zając, Marek Zając, Kłos-Uche, Cantoro, Moskalewicz, Marek Zieńczuk-Frankowski, Kuźba, Paweł Brożek

Odpowiednio 4-5-1 i 3-4-3
Odpowiedz cytując
avangarda
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 06.12.2010, 15:16
strasznie trudno jest wybrać 11... 16 byłoby optymalnie
Majdan
Baszczyński Głowacki Marcelo Stolarczyk
Błaszczykowski Szymkowiak Sobolewski Kosowski
dwie bramki Żurawski, dwie bramki Frankowski i Wisła jest Mistrzem Polski

rezerwa:
Sarnat, Mijailovic, Uche, Moskalewicz, Zieńczuk, Paweł Brożek, Cleber

głębsza rezerwa:
Pawełek, Marek & Bogdan Zając, Moskal, Pater, Małecki, Kuźba

11 nieporozumień:
20 testowanych bramkarzy na czele z trenerem J. Kazimierskim
Vidlicka Nawotczyński Jop Magiera
Chiacu Ouadja Edno
Temple Omeonu, Dudu, Radovanovic
starałem się wybierać spośród zawodników, którzy coś tam grali, a nie tylko statystowali w klubie (jak Bellotte, Deci), ale np. Magiera czy Dudu za dużo nie pograli
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 06.12.2010, 15:30
Dolha, Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Mijailovic, Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski, Żurawski, Paweł Brożek
rezerwa - Majdan, Cleber, Frankowski, Małecki, Uche, Stolarczyk, Moskal
Odpowiedz cytując
Kris54
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Północny Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 06.12.2010, 15:54
avangarda napisał(a):Wyświetl post
strasznie trudno jest wybrać 11... 16 byłoby optymalnie
Majdan
Baszczyński Głowacki Marcelo Stolarczyk
Błaszczykowski Szymkowiak Sobolewski Kosowski
dwie bramki Żurawski, dwie bramki Frankowski i Wisła jest Mistrzem Polski

rezerwa:
Sarnat, Mijailovic, Uche, Moskalewicz, Zieńczuk, Paweł Brożek, Cleber

głębsza rezerwa:
Pawełek, Marek & Bogdan Zając, Moskal, Pater, Małecki, Kuźba

11 nieporozumień:
20 testowanych bramkarzy na czele z trenerem J. Kazimierskim
Vidlicka Nawotczyński Jop Magiera
Chiacu Ouadja Edno
Temple Omeonu, Dudu, Radovanovic
starałem się wybierać spośród zawodników, którzy coś tam grali, a nie tylko statystowali w klubie (jak Bellotte, Deci), ale np. Magiera czy Dudu za dużo nie pograli
e-Dno + Vlastimil (choć w końcu zagrał jakiś JEDEN, całkiem dobry mecz kiedy go Liczka przesunął na prawą obronę) i Władzia ( który przychodził jako niewiadomo kto a jak się skonczyło każdy pamięta ) to według mnie największe żenady w ostatnim dziesięcioleciu. Jeszcze bym przypomniał Mikołaja Kałudę (ktory badz co badz pare meczy/minut/ rozegrał) , drewnianego Strąka (nigdy nie miałem do niego przekonania) i chyba jednego z najgorszych bramkarzy w historii Wisły - Ivana "MOOJAAAAA" Trabalika.
PSIA KREW

"Płoną perony płynie krew, to szlak wiślackiej wiary! Rzucamy wokół śmierci zew, łopocą nam sztandary! Niech chwała Twoja wiecznie trwa! Zwyciężaj Wisło ma...

ZWYCIĘŻAJ WISŁO MA! "
Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 06.12.2010, 15:55
Ja bym widział taką:
Sarnat - Nikola, Głowa, Marcelo, Baszczu - Kosa, Sobol, Szymkowiak, Błaszczu - Żurawski, Frankowski.
Rezerwa: Pawełek - Stolarczyk, Cleber, Zając, ... - Zieniu, Cantoro, Uche, Paulista - Brożek, Kuźba.

Ostatnie 7 lat (2000-03 musze wam uwierzyć na słowo).

Trener: Kasperczak
Ostatnio edytowane przez LanceTS : 07.12.2010 o godz. 16:32.
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 06.12.2010, 16:20
Dolha - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Stolarczyk - Kosowski, Sobolewski, Uche, Błaszczykowski - Żurawski, Frankowski

Trener: Kasperczak.

Ławka rezerwowych: Szymkowiak, Cleber, Nikola, Zieńczuk, Sarnat, Paweł Brożek, Cantoro.
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 06.12.2010, 16:21
Dolha
Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Stolarczyk
Uche, Sobolewski, Szymkowiak ,Kosowski
Żurawski, Frankowski
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 06.12.2010, 16:31
Sarnat-Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Mijailovic-Uche,Szymkowiak,Moskalewicz,Kosowski-Frankowski,Żurawski

rezerwa: Dolha,Stolarczyk,M.Zając,Błaszczykowski,Czerwiec,S obolewski,Kuźba,Kałużny
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.12.2010 o godz. 16:35.
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 06.12.2010, 16:35
Sarnat

Baszczyński --- Głowacki --- Marcelo --- Stolarczyk

Błaszczykowski ---Sobolewski --- Szymkowiak --- Kosowski

Frankowski --- Żurawski

rezerwa: Pawełek, Cleber, Mijailović, Cantoro, Uche, Zieńczuk, Paweł Brożek

Co prawda Uche był nieco lepszym piłkarzem od Błaszczykowskiego, niemniej jednak Kuba w odróżnieniu od Nigeryjczyka nigdy nie robił żadnych jaj i widać było, że Wisła to dla niego więcej niż miejsce do wypromowania się
Odpowiedz cytując
Sylwek1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 06.12.2010, 16:44
Dolha- Baszczyński- Głowacki- Marcelo- Nikola- Zieńczuk- Sobolewski- Szymkowiak- Błaszczykowski- Żurawski- Frankowski

rezerwa: Cleber, Cantoro, Pa. Brożek, Kałużny, Uche, Paulista, Pater.
Odpowiedz cytując
Niemogesiezarejestrowac
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 06.12.2010, 16:45
Dolha
Baszczyński - marcelo - Głowacki - mijailović
Błaszczykowski - sobolewski - szymkowiak - Uche
Brożek - Żurawski
Odpowiedz cytując
Lipiec
Junior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 06.12.2010, 16:53
Szczęsny
Baszczyński-Głowacki-Marcelo-Stolarczyk
Uche-Sobolewski-Szymkowiak-Kosowski
Żurawski-Frankowski

Rezerwa: Błaszczykowski, Cantoro, Pater, Źieńczuk, Kałużny, Czerwiec, Moskal.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 06.12.2010, 17:08
Ciężko no,ale dobra

Majdan

Baszczyński-Głowacki-Marcelo-Nikola
Uche-Sobolewski-Szymkowiak-Kosowski
Żurawski-Frankowski

Rezerwa

Dolha,Cleber,Stolarczyk,Błaszczykowski,Pater,Czerw iec,Brożek Paweł
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 06.12.2010, 17:10
Dolha

Baszczyński Głowacki Marcelo Mijajlovic

Błaszczykowski Sobolewski Szymkowiak Kosowski

Żurawski Frankowski
Odpowiedz cytując
RecordAble
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 06.12.2010, 17:56
Dolha
Baszczyński - Głowacki - Marcelo - Mijailović
Błaszczykowski - Sobolewski - Szymkowiak - Kosowski
Żurawski - Frankowski

Rezerwa: Majdan, Cleber, Uche, Czerwiec, Cantoro, Paweł Brożek
Ostatnio edytowane przez RecordAble : 09.12.2010 o godz. 20:32.
...i nawet jeśli będzie źle my nigdy nie poddamy się!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:49.