The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.11.2010, 23:04
4-0!

miałem takie marzenia przed meczem , ale nie wierzyłem że mogą się spełnić
Przy 1,2,3 .. mało się łezka kręciła , dawno nie było słychać tego okrzyku na Reymonta .
Najlepszy mecz Wisły od 2 lat , nie boję się tego powiedzieć .

Subiektywne oceny pomeczeowe :

Pawełek - 8 , w cały meczu jeden jedyny błąd w końcówce , chyba wkońcu sam uwierzyl że można nie popełniać baboli w meczach

Cikos - 8 , pierwsza połowa jako taka , ale druga to był koncert słowaka . Tak trzymaj Eric!

Chaves - 9 , już wiemy dlaczego grał na mundialu w RPA , z każdym kolejnym meczem jest coraz większą zmorą napastników

Bunoza - 6 , najsłabszy w obronie , niech sie lepiej nie bierze za rozgrywanie

Paljic - 7 , bardzo dobre spotkanie , ale mógł więcej dać z siebie w ofensywie

Małecki - 8 , wkońcu zaczął grać , a nie tylko próbować

Sobolewski - 9 - lider środka pola

Garguła - 7 , mniej widoczny ale to już są namiastki tego Garguły z Bełchatowa

Jirsak - 8 , sam wystep był zaskoczeniem , dalej zachodzę w głowe co odbiło Maaskantowi wystawiając go do składu . Był to jednak strzał w 10 !

Kirm - 7 , wiele akcji zbyt samolubnie , ale nie schodzi od kilku spotkań z dobrego poziomu

Paweł Brożek - 9 , bez komentarza ;]

Wilk - 7 , po jego wejściu Wisła sie cofneła ,ale zrobił co miał zrobic

Żuraw , Boukhari bez oceny

Wisła wraca na właściwe tory , a i wkońcu u Maaskanta widziałem że żyje spotkaniem , pięknie skakał przy lini ;]
MP w tym sezonie nie jest stracone .
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:02.