The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 02.10.2014, 10:05. [10 kolejka] WISŁA Kraków - Jagiellonia Białystok, 3 października, godz. 20:30!
Temat meczowy
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 02.10.2014, 10:25
W sumie po ostatnich wyczynach kopaczy co tu komentować
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 02.10.2014, 10:25
Co tu dużo pisać , wygrać i tyle w temacie , Jaga jest w naszym zasięgu a piłkarze czując sportową złość i niedosyt po tych 2 meczach muszą pokazać że dobry początek sezonu nie był przypadkowy i nie skończył się dla nich sezon 3 pkt w piątek obojętnie jak
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 02.10.2014, 11:09
W piątek zobaczymy czy i jak mocno nasi kochają Smudę oraz czy są wykastrowani z ambicji i sportowej kurvicy czy też nie.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 02.10.2014, 12:25
Nie przewiduję gwałtownego wzrostu "formy". Jak się poczatek meczu ułoży (jakis przypadkowy gol - farfocel) to będzie dobrze, a jak przeciwnik nas zaskoczy pierwszy to "gramy do końca, Wisełko gramy do końca".
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 02.10.2014, 12:35
Kupować bilety ....aaaaaaa!!!

Mecz wreszcie trzeba wygrać, na podrażnionej ambicji i piłkarzy i kibiców.
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA!
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 02.10.2014, 14:04
W sumie nie ma co za dużo oczekiwać po tym meczu.
Wiadomo jak zagrała Jagiellonia w ostatnim meczu.

A my ? Cóż, naszym celem jest pierwsza ósemka, tak aby spokojnie, na luzie i bez presji rozegrać ostatnie siedem spotkań. Należy się chłopakom i trenerowi po długim i męczącym sezonie, w którym czasami i trzy mecze w tygodniu się rozgrywa.
Wiadomo zresztą, że to i tak wynik ponad stan, bo z Głowackim, Dudką Stiliciem czy Brożkiem to normalnie tylko heroiczna walka o utrzymanie się...

Ponadto piłkarze będą mieli w tyle głowy zakodowane, że trzeba oszczędzać siły, bo w przerwie na reprezentacje czekają ich dwa trudne wyjazdowe mecze i ciężkie treningi. A ciężki trening to jak wiadomo kwintesencja sztuki trenerskiej.

Tak, że spoko...

No chyba, że piłkarze podk... przegraną w derbach będą grali na full swoich możliwości,a Franz dokona świetnych zmian. A nie świetne zmiany już w tej rundzie się trafiły, to może na przykład przygotuje właściwą taktykę pod przeciwnika. Kto wie, może...
Może też jutro słońce wzejdzie na zachodzie.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 02.10.2014, 14:52
Trzeba dać z siebie wszystko przede wszystkim na trybunach. To kibice są siłą klubu, to oni napędzają piłkarzy, to oni są w głównej mierze kreatorami atmosfery wokół klubu i ostatnio jednym z głównych inwestorów.
Dlatego kto nie kupił jeszcze biletów to zabierać znajomych i do kas a jutro widzimy się o 20:30.
Ja już zmusiłem dwie osoby do pójścia
P.S C MA BYĆ PEŁNE!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 02.10.2014, 15:00
Smudy celem jest zajecie miejsca pucharowego. Nie chcial do niego dojsc poprzez Puchar Polski i łatwą drabinke dla Wisly tylko wybral druga opcje, poprzez lige, chociaz jak i eksperci uwazam, ze zle postąpił. Nie bedzie miejsca na podium to nalezy go zwolnic. Mial latwa drogę poprzez Puchar Polski, zdecydowal sie na lige wiec w jego teraz interesie lezy zeby wywiazac sie z obowiazkow. Reszta mnie nie interesuje. Tym bardziej po blamazu w supermarkecie.

Niby mial oszczedzac kogos na Derby.. ale jedynie sie skompromitowal i dal dupy razem ze swoimi podopiecznymi po calosci.
Niezrozumiale jest zreszta jak kogos mozna oszczedzac.. pierwszy mecz w srode, drugi 4 dni pozniej. 10-letnie dzieci mają więcej werby w sobie
Ostatnio edytowane przez c. : 02.10.2014 o godz. 15:05.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 02.10.2014, 15:22
c. napisał(a):Wyświetl post
Smudy celem jest zajecie miejsca pucharowego.
Jakiś cytat? Bo on sam w ostatnim wywiadzie mówił zdaje się o pierwszej ósemce.

Nie jestem nawet pewny, czy nasz klub chce grać w pucharach (coś a'la Górnik Zabrze).

"Odpuszczenie" PP było ustalone w klubie, to nie była autonomiczna decyzja Smudy.

Jedzie trochę demagogią i życzeniowym podejściem do rzeczywistości z tego posta. Nie, żebym miał coś przeciwko pucharom, ale niektórzy na fali ostatnich wyników (nomen omen - osiągniętych przez tego samego trenera) chyba zapomnieli, że mamy bardzo poważne problemy finansowe. Wisimy spore pieniądze m.in. Miśkiewiczowi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.10.2014, 17:40
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jakiś cytat? Bo on sam w ostatnim wywiadzie mówił zdaje się o pierwszej ósemce.

Nie jestem nawet pewny, czy nasz klub chce grać w pucharach (coś a'la Górnik Zabrze).

"Odpuszczenie" PP było ustalone w klubie, to nie była autonomiczna decyzja Smudy.

Jedzie trochę demagogią i życzeniowym podejściem do rzeczywistości z tego posta. Nie, żebym miał coś przeciwko pucharom, ale niektórzy na fali ostatnich wyników (nomen omen - osiągniętych przez tego samego trenera) chyba zapomnieli, że mamy bardzo poważne problemy finansowe. Wisimy spore pieniądze m.in. Miśkiewiczowi.
Dzisiaj mówił, że nie ma co patrzeć teraz na miejsca, bo wszystko rozstrzygnie się w fazie finałowej.
I w sumie tak naprawdę przez 30 kolejek gra jest o 1,5 pkt i o 0,5 pkt.
Ważne żeby wiosny nie zjebać
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 02.10.2014, 20:55
palikot napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj mówił, że nie ma co patrzeć teraz na miejsca, bo wszystko rozstrzygnie się w fazie finałowej.
I w sumie tak naprawdę przez 30 kolejek gra jest o 1,5 pkt i o 0,5 pkt.
Ważne żeby wiosny nie zjebać
Ważne, żeby być w pierwszej ósemce z jakąś sensowną zdobyczą punktową na koniec fazy zasadniczej. Wówczas nawet 9 punktów różnicy jest spokojnie do zniwelowania (bo to jest - o ile dobrze pamiętam - 4 po podziale).

Pytanie, czy u nas w klubie w ogóle chcą pucharów.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 03.10.2014, 04:30
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ważne, żeby być w pierwszej ósemce z jakąś sensowną zdobyczą punktową na koniec fazy zasadniczej. Wówczas nawet 9 punktów różnicy jest spokojnie do zniwelowania (bo to jest - o ile dobrze pamiętam - 4 po podziale).

Pytanie, czy u nas w klubie w ogóle chcą pucharów.
4 lub 5 (np. gdy ktoś ma 45pkt. = 23, a ktoś inny 36 = 18)
Dziś tylko zwycięstwo...
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 03.10.2014, 06:58
Hmm, fajnie by było jakby Franek wyszedł ustawieniem 4-4-2. Gołym okiem widać, że ofensywa ostatnio kuleje, a Brożek z dwoma przeciwnikami na plecach nic nie poradzi sam. Ze Stępińskim mógłby wypracować parę ładnych sytuacji. Czterech pomocników byłoby bardzo dobre, bo skończyłyby się dywagacje czy mają grać dwoma czy jednym defensywnym. Graliby jednym, bo wiadomo, że Stilić musi grać. Na bokach chyba tradycyjnie Guła i Boguski(chociaż za niego lepiej zagrałby nawet Bieszczad) No i żelazna obrona, z tym że na prawej wystąpiłby Dudka, jako że nie ma Burligi, na lewej Sadlok no i w środku Głowa z Guzmicsem. No, ale to tylko wypowiedź z cyklu, co by było gdyby....
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 03.10.2014, 07:43
Nie ma się co spodziewać łatwego meczu. Jaga wyjdzie nastawiona na kontry i jak nam cos nie wpadnie z przodu w miarę szybko będzie nerwówka. Chyba po meczach na kadre jesteśmy delikatnie pod formą. Z Zawiszą jeszcze się śliznęło później było gorzej.
Zastanawia dziwna niemoc w ofensywie, stwarzamy bardzo mało sytuacji, Stilić po kapitalnym początku na razie przygasł, Garguła też w dołku czego efektem ławka na derbach. Nie mamy skrzydeł.
Zagra znowu Boguski, ja dałbym szansę Zającowi niech poszarpie w pierwszej połowie - ale to się oczywiście nie stanie.
Trzeba się przygotować na nerwówkę oby z dobrym zakończeniem.
Odpowiedz cytując
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 03.10.2014, 08:22
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Zagra znowu Boguski, ja dałbym szansę Zającowi niech poszarpie w pierwszej połowie - ale to się oczywiście nie stanie.
Jak Boguski wypracowywał syt. z Lechem i strzelał Bełchatowowi to pewnie to samo mówiłeś ? I jak po meczu PP Ty masz jeszcze jakieś wątpliwości o przydatności "na dziś" Zająca i to od pierwszej minuty to ja nie mam pytań. Też nie jestem jakimś fanem Boguskiego, czasem mam na niego nerwa, ale pojąłem w końcu, że gra dlatego bo zmiennik na jego pozycje jest jeszcze gorszy (z resztą nie tylko on, ale to inna historia).

Dobrze, że Jaga bez Quintany, ale i tak ciężko będzie. Jak ich nie przyciśniemy od początku i nie strzelimy bramki w 1 połowie to obstawiam remis.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 03.10.2014, 08:27
Boguski ma grać cały sezon za to że zagrał 1 dobry mecz w tej rundzie?
.
Odpowiedz cytując
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 03.10.2014, 08:31
a wymień mi naszego zawodnika oprócz Sadloka, który zagrał dobrze w 3 meczach lub więcej. No właśnie...
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 03.10.2014, 08:34
Dziś będzie dobrze . Mam nadzieje, że doping lepszy niż z Legią . Do zobaczenia na stadionie i wkręcajcie znajomych by się pojawili jednak na meczu.
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 03.10.2014, 08:55
Krav napisał(a):Wyświetl post
Jak Boguski wypracowywał syt. z Lechem i strzelał Bełchatowowi to pewnie to samo mówiłeś ? I jak po meczu PP Ty masz jeszcze jakieś wątpliwości o przydatności "na dziś" Zająca i to od pierwszej minuty to ja nie mam pytań. Też nie jestem jakimś fanem Boguskiego, czasem mam na niego nerwa, ale pojąłem w końcu, że gra dlatego bo zmiennik na jego pozycje jest jeszcze gorszy (z resztą nie tylko on, ale to inna historia).

Dobrze, że Jaga bez Quintany, ale i tak ciężko będzie. Jak ich nie przyciśniemy od początku i nie strzelimy bramki w 1 połowie to obstawiam remis.
Po pierwsze spokojnie. Po drugie jak Boguś dobrze grał z Lechem i Bełchatowem to sam się cieszyłem z tego że troszkę będzie mu lżej na forum i przynajmniej po tych meczach będzie miał spokój. Na chwilę obecną Zając oczywiście, że jest słabszy piłkarsko od Boguskiego natomiast wstawiając go do składu liczyłbym na jego przebojowość i wprowadzenie troszkę ożywienia z przodu. W meczach z Lechem i pasiastymi damami w przednich formacjach spaliśmy.
Boguski w tygodniu chorował może warto go zostawić na 2 połowie a w 1 niech wypruwa żyły młody. Tak jak napisałeś brak Quintany w środku pola to mały (a może duży) bonusik dla nas.
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 03.10.2014, 09:01
syryls napisał(a):Wyświetl post
Boguski ma grać cały sezon za to że zagrał 1 dobry mecz w tej rundzie?
Nie, ma grać Zając, który nie zagrał ani jednego dobrego w karierze (seniorskiej). Boguski gra dlatego, że nie ma w kadrze nikogo lepszego.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 03.10.2014, 09:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pytanie, czy u nas w klubie w ogóle chcą pucharów.
Chcą pucharów. Jeśli chcesz dokładnych cytatów to mówił o tym zarówno Czerwiński, jak i Smuda że interesuje ich mistrzostwo Polski. Co nie znaczy, że cokolwiek obiecują. A Mistrzostwo jednoznacznie wiąże się z pucharami.

Poza tym z samego ekonomicznego punktu widzenia - wyższe miejsce w lidze = więcej kasy od NC+.

Nawet gdyby nas czekał jeden wyjazd do Kazachstanu, to wcześniejszy wpływ do kasy właśnie z tego źródła niwelowałby stratę poniesioną z tego wyjazdu.
Tylko między 3 a 4 miejscem, było w tym sezonie różnicy ok 1,5 mln zł w samej premii od nc+

A to że piłkarze tacy jak Stillić, Brożek i reszta chcą pucharów, nawet nie mam wątpliwości. A co dzisiejszego meczu to nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana. Inaczej nasz kryzys będzie oficjalnie przyklepany.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.10.2014 o godz. 09:34.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 03.10.2014, 11:19
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Dziś będzie dobrze . Mam nadzieje, że doping lepszy niż z Legią . Do zobaczenia na stadionie i wkręcajcie znajomych by się pojawili jednak na meczu.
A ty na nominacje lepiej odpowiedz a nie
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 03.10.2014, 11:19
Mam nadzieję że chociaż oddanie w kretyński sposób Lechowi awansu w PP nie będzie całkowicie straconym meczem. Że mówione przez Smudę banialuki o przeglądzie kadry nie okażą się czczym gadaniem, i dzisiaj za Burligę zagra jeden z dwóch-trzech którzy wtedy nie dali dupy, czyli Żemło (bodajże). Nie będzie cudował tam z Dudką, czy jakimś innym kreatywnym przestawianiem piłkarzy, tylko da szansę temu który na tę szansę w meczu z Lechem zasłużył.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 03.10.2014, 11:28
Trzeba się nastawić na ciężki mecz przynajmniej w pierwszej połowie... Probierz z zawiści na Wisłę na pewno ich nastawi agresywnie. Trzeba grać mądrze dużo przy piłce się utrzymywać, żeby wybijać ich z rytmu. Jestem pewien, że nie odpuszczą. Druga sprawa, że chętnie zobaczył bym w pierwszym składzie... brak Boguskiego...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 03.10.2014, 11:29
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję że chociaż oddanie w kretyński sposób Lechowi awansu w PP nie będzie całkowicie straconym meczem. Że mówione przez Smudę banialuki o przeglądzie kadry nie okażą się czczym gadaniem, i dzisiaj za Burligę zagra jeden z dwóch-trzech którzy wtedy nie dali dupy, czyli Żemło (bodajże). Nie będzie cudował tam z Dudką, czy jakimś innym kreatywnym przestawianiem piłkarzy, tylko da szansę temu który na tę szansę w meczu z Lechem zasłużył.
Już jest zapowiedziane, że na PO zagra Dudka.
To tak żebyś się nie denerwował gdy zobaczysz oficjalne składy.
Też byłbym za tym aby ktoś z młodych pokazał się w tym meczu (Zając, Żemło) bo patrząc na grę niektórych w meczu z Lechem (m.in. Żemło) można mieć pewność że nie pękli by przed Jagą.
No ale paradoksalnie mecz z Jagą jest grą o wynik i o dużo większą stawkę niż tylko 3 ligowe pkt
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 03.10.2014, 11:41
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Już jest zapowiedziane, że na PO zagra Dudka.
Aha... no to witki mi w tej chwili opadły.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 03.10.2014, 11:45
palikot napisał(a):Wyświetl post
A ty na nominacje lepiej odpowiedz a nie
Już to zrobiłem tylko teraz w pracy nie dam rady scrina dać . Przecież wierzycie mi na słowo no nie
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 03.10.2014, 12:48
W takim meczu jak dziś powinien grać Żemło zamiast Burligi (nadmiar kartek), to będzie grał Dudka. Ech Franek Franek - dla ciebie im starszy tym lepszy. Wolny Dudka na prawej obronie będzie lepszy niż Żemło który z Lechem zagrał dobrze na tej pozycji w PP? Nie jestem przekonany.

Liczę na wygraną - innej opcji nie ma. Nieważne ile i jak, ale na wygraną
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 03.10.2014, 17:09
Dobra z warszawskimi przegralismy, rywal zdecydowanie lepszy ale z Jagiellonia to juz koniecznie musimy sobie poradzic. Ale tak samo miało byc w derbach a pilkarze nie podeszli do tego spotkania zbyt powaznie. Trzy wazne przegrane mecze z rzedu wystarczą, dzisiaj licza sie tylko wygrana.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:06.