The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 02.12.2012, 20:59. [15 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 8 grudnia 2012, godz. 15:45
VS.



Przed nami ostatni mecz piłkarzy Wisły Kraków w tym roku, naszym przeciwnikiem będzie zespół z Dolnego Śląska - Zagłębie Lubin. Zespół prowadzony przez czeskiego szkoleniowca Pavela Hapala w ostatnich 4 meczach zgromadzili 10 punktów, pokonując między innymi Polonię Warszawa na wyjeździe oraz zakończył passę Górnika Zabrze (jeden z najdłużej niepokonanych klubów w tej rundzie)

Lubiński zespół rozpoczął rozgrywki z minusowym dorobkiem punktowy, za udział w aferze korupcyjnej więc pierwsze zdobyte punkty i tak nie windowały zespołu ''Miedziowych'' w górę tabeli. Jeżeli doliczyć Zagłębie punkty minusowe, byli by oni w tabeli na równi z Wisłą Kraków (18 punktów) a tak to zajmują 13 lokatę z 15 oczkami.

Na kogo zwrócić szczególną uwagę patrząc na skład Lubina?

Pierwsze nazwisko jakie się nasuwa to Szymon Pawłowski, młody zawodnik w tym sezonie strzelił już 5 bramek i jest ważnym ogniwem w grze swojej drużyny, kolejny bramkostrzelny zawodnik to Czech - Michal Papadopulos, który jest autorem 4 trafień. Obaj zawodnicy strzelili ok. 64% wszystkich bramek Zagłębia w lidze, więc jest się czego obawiać.

Na uwagę zasługują jeszcze Paweł Widanow, bułgarski oborńca który obok bramkarza Michała Gliwy, rozegrał wszystkie dotychczasowe mecze w pełnym wymiarze czasu. Słabiej niż oczekiwano nadal spisuje się litewski napastnik Sernas, który w tej rundzie jeszcze nie znalazł drogi do bramki rywali.

Na pewno istotne role w drużynie Hapala odgrywają Robert Jeż, Maciej Małkowski, Jiri Bilek.
Zagłębie ostatnimi czasy złapało wiatr w żagle, co prawda przed własną publicznością o dziwo ma problem z wygrywaniem, za to na wyjazdach Lubinianie radzą sobie całkiem dobrze.

W Zagłębiu nikt nie będzie pauzował za kartki.


To tyle z obozu naszego najbliższego rywala, czas skupić się na zespole Białej Gwiazdy. Podopieczni trenera Kulawika, wygrali ostatnie dwa mecze, lecz w ostatniej kolejce musieli uznać wyższość Górnika Zabrze przegrywając przed własną publicznością 1:3.

W zespole Wisły w meczu z Zagłębiem na pewno nie zobaczymy dwóch obrońców, swoje czwarte żółte kartki w sezonie zarobili: Kew Jaliens oraz Łukasz Burliga. Co to oznacza dla trenera Kulawika? Odpowiedź jest jasna, kolejne roszady w obronie, a co gorsze kadra obrońców jest coraz szczuplejsza... Kartki oraz kontuzję osłabiają jeszcze bardziej i tak słabą formację defensywną.

Czy Tomasz Kulawik podejmie decyzję o zmianie bramkarza? Czy szansę występu dostanie Michał Miśkiewicz? Co do stracenia ma trener? Czy będzie chciał zaryzykować? Ostatnio nasz podstawowy bramkarz Sergiej Pareiko nie imponuje formą więc zmiana bramkarza, była by tu uzasadniona.

O zestawieniu linii defensywy chyba nie ma co się rozpisywać, będzie kłopot z zestawieniem tej formacji. Wygląda na to, że zmuszeni będziemy do oglądania Frederiksena lub Jovanovicia, którzy powiedzmy my sobie szczerze na tle słabej defensywy, wyglądają katastrofalnie.

Trener ma praktycznie dwie opcje zestawienia obrony:

Jovanović, Chavez, Czekaj, Bunoza,
Jovanović, Chavez, Bunoza, Frederiksen

Na dziś nie wiadomo czy do meczu gotowi będą Arek Głowacki i Tsvetan Genkov, którzy ostatnio leczyli urazy.

Jak zaprezentuje się drużyna Wisły Kraków w ostatnim spotkaniu w 2012 roku? Czy dadzą swoim kibicom, chociaż odrobinę radości na Święta? Czy przerwę zimową spędzimy na analizowaniu przyczyn tak beznadziejnej postawy kopaczy w rundzie jesiennej.
Ostatnie wizyty Wisły Kraków w Lubinie:


Sezon 2007/08


4 sierpnia 2007, Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 0:1, Paweł Brożek 9.

Sezon 2008/09

Brak spotkań, Zagłębie zdegradowane za korupcje.

Sezon 2009/10

7 sierpnia 2009, Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1:4, Caiado 90 -- Marcelo 1, Małecki 27, Jasiński (sam)69, Małecki 80.

Sezon 2010/11

25 maja 2011, Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 0:3, Kirm 42, Melikson 57 (karny), Rios 90.

Sezon 2011/12

19 lutego 2012, Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2:2, Banaś 17, Abwo 80 -- Iliev 30, Kirm 55.




Terminarz 15 kolejki T Mobile Ekstraklasy:


7 grudnia, piątek:

18:00 Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
20:45 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

8 grudnia, sobota:

13:30 GKS Bełchatów - Piast Gliwice
15:45 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
18:00 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

9 grudnia, niedziela:

14:30 Podbeskidzie Bielsko Biała - Widzew Łódź
17:00 Korona Kielce - Lech Poznań

10 grudnia, poniedziałek:

18:30 Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin


Zapraszam do dyskusji!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 02.12.2012, 21:26
Dograć to i rozgonić wszystkich w ....u.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 02.12.2012, 22:20
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Jak zaprezentuje się drużyna Wisły Kraków w ostatnim spotkaniu w 2012 roku? Czy dadzą swoim kibicom, chociaż odrobinę radości na Święta? Czy przerwę zimową spędzimy na analizowaniu przyczyn tak beznadziejnej postawy kopaczy w rundzie jesiennej.

i tak i tak będziemy analizować . wynik tego meczu nie ma większego znaczenia dla całokształtu

o wygraną będzie bardzo ciężko , Zagłębie jest ostatnio w świetnej formie

remis powinniśmy wziąć w ciemno , niestety

powinniśmy zagrać Bunozą na lewej obronie , być może to będzie rozwiązanie na stałe , bo Fredriksena to najlepiej by było odprawić w zimie do Danii

Obowiązkowo Misiek na bramce . Choćby dlatego by sprawdzić czy podoła grze w lidze, czy trzeba szukac lepszego zmiennika dla Pareiki . Jestem raczej spokojny o jego postawe .
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 02.12.2012, 22:50
Miśkiewicz
Jovanovic Czekaj Chavez Bunoza
Wilk Sobol
Melikson Chrapek Szewczyk
Sikorski

Kolejny porywający mecz. Jeszcze tylko 90 minut i piłkarzyki mogą walić na Hawaje. Jedynym który zasługuje na miano piłkarza w tym gronie jest Radek Sobolewski.
Ostatnio edytowane przez Adenalix : 02.12.2012 o godz. 22:58.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 03.12.2012, 14:37
Sama nie wiem, które zestawienie defensywy byłoby lepsze... Z jednej strony Frederiksen, który nie jest w najlepszej formie, że tak to ujmę, ale czy Czekaj daje nam więcej jakości? Też kwestia dysusyjna.

Jakakolwiek jedenastka by nie wyszła, fajnie by było to spotkanie wygrać, takie małe, pozytywne zakończenie dennej rundy. A później już będziemy się zastanawiać, co zimą zrobi zarząd (o ile w ogóle coś zrobi), aby tę sytuację poprawić... Runda wiosenna musi być przynajmniej dwa razy lepsza.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.12.2012, 19:36
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jestem raczej spokojny o jego postawe .


też bym mu dał szanse, ale bez przesady! koleś był bardzo słaby w meczu z Wartą, generalnie na przedpolu gra jak Jovanic, więc nie liczyłbym na wiele...
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 03.12.2012, 20:28
Przerwa w sado-masochistycznym oglądaniu popisów polskich kopaczy? Lubię to!

Co do meczu- ch*j tam z wynikiem, 10-0 do przodu czy 10 w tył ani mnie już nie grzeje, ani ziębi. Byle pokazać, kto w Polsce rządzi odnośnie atmosfery.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 03.12.2012, 22:17
Jezeli zagramy tak jak z Gornikiem nie tracac durno bramek i z poprawiona skutecznoscia to spokojnie mozemy to wygrac. Na szczescie to ostatni mecz - moze dłuzsza przerwa cos w koncu zmieni w Naszym zespole. Mam nadzieje, ze mimo buczenia wygramy ten mecz.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 03.12.2012, 22:19
Dobrze już było. Nie widzę jakichkolwiek perspektyw na poprawę sytuacji. Nie ma kasy, nie ma kogo sprzedać, nie ma kto trenować i nie ma kim grać. I tylko żal kibiców.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 03.12.2012, 22:21
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jezeli zagramy tak jak z Gornikiem nie tracac durno bramek i z poprawiona skutecznoscia to spokojnie mozemy to wygrac. Na szczescie to ostatni mecz - moze dłuzsza przerwa cos w koncu zmieni w Naszym zespole. Mam nadzieje, ze mimo buczenia wygramy ten mecz.
To w koncu tak samo czy inaczej?
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.12.2012, 23:08
Wiem,że zaraz zostanę zjechany jak bura suka no,ale dobra.W tym meczu wystawił bym drużynę z Młodej Extraklasy i tak praktycznie gramy już o środek tabeli został ostatni mecz w tej rundzie także nie ma nic do stracenia.Dać szansę młodym niech pokażą na co ich stać.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 03.12.2012, 23:21
I się nie pomyliłeś k.u.r.w.a! Zobacz na którym miejscu jest Młoda Ekstraklasa i dopiero doradzaj, bo w takiej sytuacji robisz z siebie debila.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 03.12.2012, 23:22
Co ma to dać?
Koszty: uwzględniając zły zbieg okoliczności wylądujemy na 14 miejscu i wisimy nad strefą spadkową.

Edit: pomyliłem się - na 13-12. Lol. Nie jest żle. Ruch nas nie przeskoczy w tej rundzie.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 03.12.2012 o godz. 23:27.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 04.12.2012, 00:44
Przed sezonem uważałem, że potencjał kadrowy jest na obronę 7. miejsca z poprzedniego sezonu. Do 7. miejsca tracimy tylko 3 punkty więc jest szansa, że na wiosnę odrobimy straty i wrócimy na swoje miejsce. Co do meczu z Lubinem... obstawiam 1X... Będzie 1:0 albo 1:1. Dla Lubina strzeli skuteczny w tej rundzie Pareiko. Dla Wisły ...może strzeli Garguła albo trafi w słupek. W każdym razie dwa albo trzy razy więcej dający drużynie kopacz w tej rundzie niż pewien sabotażysta z Izraela, na którego patrzyć już nie mogę i nie mogę się doczekać aż odejdzie.

Swoją drogą Wisła teraz punktuje bardzo dobrze. W tej rundzie 1,28/mecz a niedawno w skali 12 miesięcy punktowała 1,11/mecz. Szokujący progres. Myślę, że mecze z Lechią i Śląskiem były tu kluczowe w których Wisła zdobyła 1/3 swoich punktów w tym sezonie. Fajnie jest mieć przyjaciół. Z 12 punktami wyglądałoby to kiepściutko...
Ostatnio edytowane przez thechris : 04.12.2012 o godz. 01:12.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 04.12.2012, 01:02
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
I się nie pomyliłeś k.u.r.w.a! Zobacz na którym miejscu jest Młoda Ekstraklasa i dopiero doradzaj, bo w takiej sytuacji robisz z siebie debila.
Na 14.Dobrze grajmy tym składem co jest przecież gorzej być nie może...
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
seyab
Junior Member
 
Od: 10.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 04.12.2012, 12:51
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Na 14.Dobrze grajmy tym składem co jest przecież gorzej być nie może...
Pomyśl. Co da wystawienie chłopaków z ME? Zyskają niesamowite doświadczenie grając jeden mecz, przez niskiej temperaturze, od lepiej przygotowanych przeciwników? Na boisku będą "umierać" za Wisłę, patrząc jak Zagłębie ich klepie i zdobywa kolejne gole?

Nawoływanie do wystawiania młodzieży robi się już nudne. Jakby młodzież nadawała się do gry w ekstraklasie to już by grała, aż tak krótkowzroczny obecny trener nie jest.
Odpowiedz cytując
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 04.12.2012, 13:06
Pareiko
Jovanovic Chavez Uryga Bunoza
Sobolewski Wilk
Garguła
Melikson Szewczyk
Genkov*

*ewentualnie Sikorski za Genkova

Obawiam się remisu jednak liczę na prezent mikołajowy od Naszych kopaczy w postaci trzech punktów.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 04.12.2012, 13:28
Miśkiewicz w Wartą zagrał kiepsko, ale Pareiko notuję ciągły regres formy.
Chętnie zobaczył bym jeszcze raz Miśkiewicza w bramce.

Powinniśmy zagrać murowanie bramki (bronimy 0-0 jak lwy) + kontry.
Tylko na to mamy dziś potencjał.

Miśkiewicz

Jovanović - Chavez - Bunoza - Frederiksen

Sobolewski - Chrapek - Wilk

Szewczyk - Quioto

Melikson
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 07.12.2012, 18:51
Jaki szał w temacie meczowym

Jutro wygrywamy, bo...
Bo tak.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 07.12.2012, 22:59
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Jaki szał w temacie meczowym
Co tu pisać przerabialiśmy już wszystko w tej rundzie, nic nas już nie zaskoczy, więc po co się bezsensownie nakręcać...

(trochę z przekąsem, ale też odrobiną prawdy)


Większość z nas i tak czeka już na ostatni gwizdek w jutrzejszym meczu.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 08.12.2012, 00:01
Co tu tak cichoooooooooo

sialalala

alez jutro bedzie widowisko i pokazy strzeleckie

wygramy wygramy wygramy!!! i tysiac pińcset sto dziewińcet emotek..
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 08.12.2012, 11:25
Wygramy, bo liga to loteria.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 08.12.2012, 11:37
Wszystko było już przedyskutowane 15 razy

Ruch się zacznie po meczu.

IMHO zagramy nieźle jak z Górnikiem ale przegramy 0-1.
Żeby tylko Boguski z Sikorskim tak dokładnie podawali do kolegów z drużyny jak do bramkarza drużyny przeciwnej
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 08.12.2012, 12:30
Panowie atak na miejsce w pierwszej dziesiątce... A w rundzie wiosennej atak na mistrza... (hahahaha)
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 08.12.2012, 13:52
Chciałbym żebyśmy dzisiaj wygrali, choćby dlatego żeby dać odrobinę spokoju Kulawikowi. Bo choć jestem świadom że Guardiolą to on nie jest to jednak jestem głęboko przekonany że z tym zespołem jest w stanie zrobić więcej niż cały zaprzęg innych, bardziej 'markowych' trenerów.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 08.12.2012, 14:09
Trzeba wygrać, bo Bełchatów z Probierzem na czele może nas na wiosne dogonić
Odpowiedz cytując
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 08.12.2012, 16:02
Nie no, Cupiał w tym momencie na pewno .......nął ręką w stół i powiedział: "dłużej tak być nie może". Nie wierzę w inną reakcję.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 08.12.2012, 16:03
Moze jak dostaniemy 5 to ktos pojdzie po rozum do glowy w tym klubie:/
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 08.12.2012, 16:05
ChG napisał(a):Wyświetl post
Nie no, Cupiał w tym momencie na pewno .......nął ręką w stół i powiedział: "dłużej tak być nie może". Nie wierzę w inną reakcję.
Ja pie.... i palca wybilem..... ;/

co to k..a jest!!!
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 08.12.2012, 16:07
Zanosi się na kolejny blamaz.jak dobrze, ze to ostatni mecz w tym roku.oby kolejny był lepszy...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:47.