The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 04.12.2008, 19:37
Gdzie na tego sylwestra? pomóżcie
Odpowiedz cytując
gse
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: With Picture :b

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 04.12.2008, 19:53
proponuje tradycyjnie http://krakow.naszemiasto.pl/wydarzenia/931218.html
Cytat:
...Nasza Siła Was Przerasta -WISŁA KRAKÓW- Lepsza Strona Tego Miasta...
Odpowiedz cytując
Ola7
Viva Mauro!
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 04.12.2008, 20:11
Ja już tradycyjnie - Zakopane
"Zawodnicy odchodzą, a miłość do klubu pozostaje na zawsze..." Ola7
Odpowiedz cytując
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 04.12.2008, 20:12
niestety rynek mnie nie kręci,zimno,nie wygodnie...

warto jechać na ślepo do Zakopanego ,mając trochę ograniczone fundusze ?
Odpowiedz cytując
Ola7
Viva Mauro!
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 04.12.2008, 20:15
South napisał(a):Wyświetl post
niestety rynek mnie nie kręci,zimno,nie wygodnie...

warto jechać na ślepo do Zakopanego ,mając trochę ograniczone fundusze ?
Wiesz niby zawsze ktoś stoi na dworcu z kartką 'pokoje' ale jakie te pokoje są to ja nie wiem. Poza tym wiadomo, w Zakopanem w sezonie wszystko drogie jest (pokoje w centrum ok. 100 zł/os.) no ale atmosfera jest super
"Zawodnicy odchodzą, a miłość do klubu pozostaje na zawsze..." Ola7
Odpowiedz cytując
M89
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 04.12.2008, 20:49
O właśnie szukałem tego tematu i niepotrzebnie walnąłem posta w innym. No, ale jak już się znalazł właściwy to i treść trochę poszerzę. Poszukuję pokoju na sylwestra dla 2 osób w jakimś fajnym miejscu. Praga, Budapeszt - z większych, a z mniejszych no to celowałbym w Słowację - Poprad, Kezmarok. Jeśli chodzi o Polskę, to kompletnie nie mam pomysłu gdzie można jechać - byle nie do Zakopca, bo ten już znamy na wylot Także, jakby ktoś mógłby mi pomóc w znalezieniu kwatery za logiczną cenę to byłbym bardzo wdzięczny. Nie koniecznie w tych miejscach, które wymieniłem.

BTW Wysłałem jakieś 300 maili w różne miejsca, ale większość odpowiedzi albo odmowna, albo drogo...

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 04.12.2008, 20:57
Są tematy, które powinno się zamykać z wyczuciem i pozwalac na otwieranie podobnych. Temat powinien miec tytuł "Sylwester 2008", bo czytam ****a i po dobrej chwili łapię że to temat w wiekszości z tamtego roku.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 04.12.2008, 21:40
"Ranczo" w Tymowej

PDK
Odpowiedz cytując
jaceeek9
Junior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 06.12.2008, 21:52
Jedzie ktoś może z Taize do Brukseli na sylwestra?
Jak cos to PW!
Odpowiedz cytując
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 07.12.2008, 13:33
Pewnie w domu. W tym roku zero planów:/
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując
LoRd
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Kraków - Oświecenia ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.10.2009, 21:28
Szanowni bracia po szalu
O tegorocznych wakacjach mało już kto pamięta, uczniowie wrócili do szkół, studenci na uczelnie, za oknem szaro. Mamy październik i trzeba się jakoś zmotywować na nadchodzące miesiące ciężkiej i mozolnej pracy. Mało jest lepszych motywatorów niż snucie planów na najbliższy sezon urlopowy. Tym razem nie letni a zimowy - konkretnie świąteczno-noworoczny. Czasu niby dużo ale nie dla tych którzy chcą wyjechać w tym okresie na kilka dni w ciekawe miejsce i za rozsądne pieniądze ( wiadomo tak najlepiej )
Do rzeczy. Do końca roku pozostało nam 85 dni co daje 2040 godzin czyli 122400 min ew 7344000 sec. . Dobra miało być do rzeczy...
Jakie plany na przywitanie 2010 roku ? Z rozmachem w jakimś mieście lub przepełnionym kurorcie turystycznym czy też może mała chatka na końcu świata ? Piszmy o wszystkim. Zarówno o ciekawym wyjeździe pod Kraków, w góry na mazury jak również na piaszczyste hawajskie plaże. Wymieniajmy się spostrzeżeniami, uwagami może nawet adresami sprawdzonych miejsc. Pomagajmy se ... tzn sobie

=====

Dla rozruszania towarzystwa zacznę o swoich planach.

Warianty są trzy
1. Narty w Polsce lub na Słowacji z połączeniem ciepłych źródeł i zimnego piwa (lub grzanego wg. uznania). Zakwaterować się raczej gdzieś na uboczu.
2. Jakieś Europejskie miasto i głośna zabawa w wielotysięcznym tłumie. Wcześnie zwiedzić coś koniecznie.
3. Skandynawia czyli coś na co decyduje się niewielu (poza emigracją zarobkową) niezależnie od pory roku. Sprawdzałem przykładowe ceny biletów lotniczych i np z Katowic do Oslo można spokojnie przelecieć za ok 250 zł w dwie strony. Lot do Sztokholmu trochę droższy. Teraz pytanie do was "czy warto ?" nie ukrywam obawiam się, że wariant najmniej realny.
-> Prawda jest jak du*a, każdy ma swoją ...
Odpowiedz cytując
d.j
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 02.11.2009, 13:22
Wielka prośba.

Potrzebuje wynająć domek na sylwestra w okolicach Zakopanego na 8-10 osób...

Może ktoś z was ma namiary na taki domek...

Bo szukam w necie ale chyba obudziłem się z ręka w nocniku....
Odpowiedz cytując
macyo
Kangoo supersonic
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Stary Prokocim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 15.12.2009, 23:09
Tegoroczny Sylwester minie dla mnie pod znakiem oszczędności. Potwierdziło się po raz kolejny, że jak w sierpniu-max wrześniu nie podrezerwujemy czegoś to potem ceny szybują pod samo niebo. Pod koniec października skapitulowałem. Zauważyłem, że dużo trudniej jest znaleźć coś na Śląsku niż Małopolsce. Zwardoń i okolice to niby dziury a liczą sobie po 100 zł od osoby w bardzo przeciętnym standardzie. Rok temu w Jaworniku (Dwie Doliny Wierchomla) noclegi dało się za 40 zł znaleźć i oferta była zadowalająca. Coż. Po Sylwestrze wezmę kilka dni urlopu i bez trudu znajdę miejscówki za 1/2 ceny mając puste stoki narciarskie. Nie ma co przepłacać.
Kangoo + Uniden Pro 520XL + Sirio AS 1000.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 16.12.2009, 10:17
Fajna knajpa na Kazimierzu - 130 zł ze świetnym cateringiem. Ceny na Rynku i okolicach są tak popieprzone jak lato z radiem.

A jak ktoś nie wie - zawsze można zaprosić do domu 2 znajomych i przepić Nowy Rok
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
kms
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 16.12.2009, 11:54
Czarny Dunajec znaleziony tydzien temu 450zl za 5dni w tym impreza sylwestrowa ;P
Do tego babka miala jeszcze wolne miejsca ;>
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
pff
Wielka Wisła
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 16.12.2009, 13:05
Ja zupełnie odmiennie od reszty: praca. Co nie oznacza, że nie na imprezie Sheraton, Rotunda lub Rynek zobaczymy od $
Odpowiedz cytując
West
Vide Cul Fide
 
 
Od: 09.2004
Skąd: W13

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 16.12.2009, 14:05
http://www.narty.skarpatravel.pl/web...rta&o=181&i=42



Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 18.12.2009, 16:30
Zwolnił się dzisiaj ostatni domek na Sylwestra. Jeśli byłby ktoś chętny to zapraszam:
http://www.pewnynocleg.pl/obiekt-6113
- domek dla max 7 osób
- min 5 noclegów
Ostatnio edytowane przez QBAS : 18.12.2009 o godz. 16:32.
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 18.12.2009, 18:18
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Zwolnił się dzisiaj ostatni domek na Sylwestra. Jeśli byłby ktoś chętny to zapraszam:
http://www.pewnynocleg.pl/obiekt-6113
- domek dla max 7 osób
- min 5 noclegów
80 zł od osoby za dobę ?
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 18.12.2009, 22:50
700zł/dobę - jak w cenniku na dole ogłoszenia, przy pełnym obłożeniu (7 osób) wychodzi 100zł/dobę
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 18.12.2009, 23:54
Kocur napisał(a):Wyświetl post
A jak ktoś nie wie - zawsze można zaprosić do domu 2 znajomych i przepić Nowy Rok
Zgadza się !
Ja w tym roku taką taktykę obieram i już wiem że będę zadowolony ))

PS

Żeby tylko do sztucznych ogni dotrwać !
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 18.12.2009, 23:56
No właśnie, ja bym kameralnie spędził też, ale nikt nie ma "wolnej chaty". Moi rodziciele niestety nigdzie nie wychodzą, co więcej - robią jakiś zamęt w mieszkaniu.
Odpowiedz cytując
fcz1985
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 30.12.2009, 13:33
Właśnie mi się posypał trochę plan na sylwka. Ma ktoś pomysł na szybko gdzie z dziewczyna można iść żeby dosiedzieć do 22 żeby się rozkręcić? Kina i knajpy odpadają. hilfe...
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 30.12.2009, 14:00
Gdzie jutro najlepiej zostawić auto? Jestem z poza Krakowa i nie wiem czy jest sens się pchać samochodem w okolice Galerii Krakowskiej.
Odpowiedz cytując
Ofsajd
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 30.12.2009, 14:13
a ja pójdę spać koło 22
Odpowiedz cytując
Ave
Senior Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 30.12.2009, 14:15
22 ? to i tak nieźle hehe. Ja pewnie koło 21

Odpowiedz cytując
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 30.12.2009, 15:07
Ja w tym roku w domu spędzam,przyjeżdżają 3 osoby z kręgów wiślackich,więc raczej się nie będzie niczym różnić od zwykłych weekendowych popijawek
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując
LoRd
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Kraków - Oświecenia ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 30.12.2009, 15:10
fcz1985 napisał(a):Wyświetl post
Właśnie mi się posypał trochę plan na sylwka. Ma ktoś pomysł na szybko gdzie z dziewczyna można iść żeby dosiedzieć do 22 żeby się rozkręcić? Kina i knajpy odpadają. hilfe...
pozostaje Ci albo prywatka albo odkupienie od kogos wejsciowki na jakaś impreze.
-> Prawda jest jak du*a, każdy ma swoją ...
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 30.12.2009, 15:25
Ja to miałem od początku do końca posypane plany skończy się chyba, o zgrozo! rynkiem... ;/
Odpowiedz cytując
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 30.12.2009, 15:27
nie lepiej Wam na jakies disco niz ten rynek
.....
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:47.