Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Sylwester - gdzie itd.. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1901)

South 04.12.2008 19:37

Gdzie na tego sylwestra? pomóżcie :)

gse 04.12.2008 19:53

proponuje tradycyjnie http://krakow.naszemiasto.pl/wydarzenia/931218.html

Ola7 04.12.2008 20:11

Ja już tradycyjnie - Zakopane :P

South 04.12.2008 20:12

niestety rynek mnie nie kręci,zimno,nie wygodnie...

warto jechać na ślepo do Zakopanego ,mając trochę ograniczone fundusze ?

Ola7 04.12.2008 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 638069)
niestety rynek mnie nie kręci,zimno,nie wygodnie...

warto jechać na ślepo do Zakopanego ,mając trochę ograniczone fundusze ?

Wiesz niby zawsze ktoś stoi na dworcu z kartką 'pokoje' :P ale jakie te pokoje są to ja nie wiem. Poza tym wiadomo, w Zakopanem w sezonie wszystko drogie jest (pokoje w centrum ok. 100 zł/os.) no ale atmosfera jest super :)

M89 04.12.2008 20:49

O właśnie szukałem tego tematu i niepotrzebnie walnąłem posta w innym. No, ale jak już się znalazł właściwy to i treść trochę poszerzę. Poszukuję pokoju na sylwestra dla 2 osób w jakimś fajnym miejscu. Praga, Budapeszt - z większych, a z mniejszych no to celowałbym w Słowację - Poprad, Kezmarok. Jeśli chodzi o Polskę, to kompletnie nie mam pomysłu gdzie można jechać - byle nie do Zakopca, bo ten już znamy na wylot:) Także, jakby ktoś mógłby mi pomóc w znalezieniu kwatery za logiczną cenę to byłbym bardzo wdzięczny. Nie koniecznie w tych miejscach, które wymieniłem.

BTW Wysłałem jakieś 300 maili w różne miejsca, ale większość odpowiedzi albo odmowna, albo drogo...

gigant 04.12.2008 20:57

Są tematy, które powinno się zamykać z wyczuciem i pozwalac na otwieranie podobnych. Temat powinien miec tytuł "Sylwester 2008", bo czytam ****a i po dobrej chwili łapię że to temat w wiekszości z tamtego roku.

KoPer 04.12.2008 21:40

"Ranczo" w Tymowej :)

PDK

jaceeek9 06.12.2008 21:52

Jedzie ktoś może z Taize do Brukseli na sylwestra? :)
Jak cos to PW!

Kamyk 07.12.2008 13:33

Pewnie w domu. W tym roku zero planów:/

LoRd 06.10.2009 21:28

Szanowni bracia po szalu
O tegorocznych wakacjach mało już kto pamięta, uczniowie wrócili do szkół, studenci na uczelnie, za oknem szaro. Mamy październik i trzeba się jakoś zmotywować na nadchodzące miesiące ciężkiej i mozolnej pracy. Mało jest lepszych motywatorów niż snucie planów na najbliższy sezon urlopowy. Tym razem nie letni a zimowy - konkretnie świąteczno-noworoczny. Czasu niby dużo ale nie dla tych którzy chcą wyjechać w tym okresie na kilka dni w ciekawe miejsce i za rozsądne pieniądze ( wiadomo tak najlepiej ;) )
Do rzeczy. Do końca roku pozostało nam 85 dni co daje 2040 godzin czyli 122400 min ew 7344000 sec. ;). Dobra miało być do rzeczy...
Jakie plany na przywitanie 2010 roku ? Z rozmachem w jakimś mieście lub przepełnionym kurorcie turystycznym czy też może mała chatka na końcu świata ? Piszmy o wszystkim. Zarówno o ciekawym wyjeździe pod Kraków, w góry na mazury jak również na piaszczyste hawajskie plaże. Wymieniajmy się spostrzeżeniami, uwagami może nawet adresami sprawdzonych miejsc. Pomagajmy se ... tzn sobie :-)

=====

Dla rozruszania towarzystwa zacznę o swoich planach.

Warianty są trzy
1. Narty w Polsce lub na Słowacji z połączeniem ciepłych źródeł i zimnego piwa (lub grzanego wg. uznania). Zakwaterować się raczej gdzieś na uboczu.
2. Jakieś Europejskie miasto i głośna zabawa w wielotysięcznym tłumie. Wcześnie zwiedzić coś koniecznie.
3. Skandynawia czyli coś na co decyduje się niewielu (poza emigracją zarobkową) niezależnie od pory roku. Sprawdzałem przykładowe ceny biletów lotniczych i np z Katowic do Oslo można spokojnie przelecieć za ok 250 zł w dwie strony. Lot do Sztokholmu trochę droższy. Teraz pytanie do was "czy warto ?" nie ukrywam obawiam się, że wariant najmniej realny.

d.j 02.11.2009 13:22

Wielka prośba.

Potrzebuje wynająć domek na sylwestra w okolicach Zakopanego na 8-10 osób...

Może ktoś z was ma namiary na taki domek...

Bo szukam w necie ale chyba obudziłem się z ręka w nocniku....

macyo 15.12.2009 23:09

Tegoroczny Sylwester minie dla mnie pod znakiem oszczędności. Potwierdziło się po raz kolejny, że jak w sierpniu-max wrześniu nie podrezerwujemy czegoś to potem ceny szybują pod samo niebo. Pod koniec października skapitulowałem. Zauważyłem, że dużo trudniej jest znaleźć coś na Śląsku niż Małopolsce. Zwardoń i okolice to niby dziury a liczą sobie po 100 zł od osoby w bardzo przeciętnym standardzie. Rok temu w Jaworniku (Dwie Doliny Wierchomla) noclegi dało się za 40 zł znaleźć i oferta była zadowalająca. Coż. Po Sylwestrze wezmę kilka dni urlopu i bez trudu znajdę miejscówki za 1/2 ceny mając puste stoki narciarskie. Nie ma co przepłacać.

Kocur 16.12.2009 10:17

Fajna knajpa na Kazimierzu - 130 zł ze świetnym cateringiem. Ceny na Rynku i okolicach są tak popieprzone jak lato z radiem.

A jak ktoś nie wie - zawsze można zaprosić do domu 2 znajomych i przepić Nowy Rok :)

kms 16.12.2009 11:54

Czarny Dunajec znaleziony tydzien temu 450zl za 5dni w tym impreza sylwestrowa ;P
Do tego babka miala jeszcze wolne miejsca ;>

pff 16.12.2009 13:05

Ja zupełnie odmiennie od reszty: praca. Co nie oznacza, że nie na imprezie:) Sheraton, Rotunda lub Rynek zobaczymy od $

West 16.12.2009 14:05

http://www.narty.skarpatravel.pl/web...rta&o=181&i=42

QBAS 18.12.2009 16:30

Zwolnił się dzisiaj ostatni domek na Sylwestra. Jeśli byłby ktoś chętny to zapraszam:
http://www.pewnynocleg.pl/obiekt-6113
- domek dla max 7 osób
- min 5 noclegów

mcovalski 18.12.2009 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 831598)
Zwolnił się dzisiaj ostatni domek na Sylwestra. Jeśli byłby ktoś chętny to zapraszam:
http://www.pewnynocleg.pl/obiekt-6113
- domek dla max 7 osób
- min 5 noclegów

80 zł od osoby za dobę ?

QBAS 18.12.2009 22:50

700zł/dobę - jak w cenniku na dole ogłoszenia, przy pełnym obłożeniu (7 osób) wychodzi 100zł/dobę

tomo 18.12.2009 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 830691)
A jak ktoś nie wie - zawsze można zaprosić do domu 2 znajomych i przepić Nowy Rok :)

Zgadza się !
Ja w tym roku taką taktykę obieram i już wiem że będę zadowolony ;)))

PS

Żeby tylko do sztucznych ogni dotrwać ! ;)

!!IRIVER!! 18.12.2009 23:56

No właśnie, ja bym kameralnie spędził też, ale nikt nie ma "wolnej chaty". :P Moi rodziciele niestety nigdzie nie wychodzą, co więcej - robią jakiś zamęt w mieszkaniu. :P

fcz1985 30.12.2009 13:33

Właśnie mi się posypał trochę plan na sylwka. Ma ktoś pomysł na szybko gdzie z dziewczyna można iść żeby dosiedzieć do 22 żeby się rozkręcić? Kina i knajpy odpadają. hilfe...

Eternit 30.12.2009 14:00

Gdzie jutro najlepiej zostawić auto? Jestem z poza Krakowa i nie wiem czy jest sens się pchać samochodem w okolice Galerii Krakowskiej.

Ofsajd 30.12.2009 14:13

a ja pójdę spać koło 22 ;)

Ave 30.12.2009 14:15

22 ? to i tak nieźle hehe. Ja pewnie koło 21 :lol::lol::lol:

LuKaS TSW 30.12.2009 15:07

Ja w tym roku w domu spędzam,przyjeżdżają 3 osoby z kręgów wiślackich,więc raczej się nie będzie niczym różnić od zwykłych weekendowych popijawek :)

LoRd 30.12.2009 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcz1985 (Post 835805)
Właśnie mi się posypał trochę plan na sylwka. Ma ktoś pomysł na szybko gdzie z dziewczyna można iść żeby dosiedzieć do 22 żeby się rozkręcić? Kina i knajpy odpadają. hilfe...

pozostaje Ci albo prywatka albo odkupienie od kogos wejsciowki na jakaś impreze.

!!IRIVER!! 30.12.2009 15:25

Ja to miałem od początku do końca posypane plany :P skończy się chyba, o zgrozo! rynkiem... ;/

DominoForza 30.12.2009 15:27

nie lepiej Wam na jakies disco niz ten rynek


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl