
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
|
Nadchodząca kolejka*
![]() Aktualna tabela* ![]() ![]() *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#2
|
|
Aż 7 zespołów obecnie ma bilans 1 wygranej w 6 spotkaniach..Tychy są również pod formą i 3 punkty są w sobotę obowiązkiem. Tam było/jest też dość gorąco pod stokiem trenera i nie sądzę że odwrócą ten trend.
Jak zawsze jednak punkty będzie trzeba sobie wyrwać. Liczę także że polowanie na Luisa w końcu się skończy. I to nie w momencie jego kontuzji, ale jakiejś czerwonej kartki dla rywali. Typuje 3-0 dla nas, bramki jednak w końcówce spotkania |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#3
|
Ilu to już zespołom pomogliśmy się odbić od dna (a nam nikt nie pomagał jak spadaliśmy)?Co do czerwonej za wejście w Fernandeza - uwierzę jak zobaczę. Skoro przy Var taki Jaroszek nie zszedł do szatni (w ogóle nie dostał kartki!) po bydlackim zdeptaniu Fernandeza to nie wiem za co mieliby dostać czerwoną. Zwykle nie dostają nawet żółtej za ewidentne chamskie faule taktyczne. Myślę że frustracja jest i o jego umiejętności (nie zdziwiłbym się gdyby trenerzy rywali sugerowali tzw. "podostrzenie") i o zarobki które kłują w oczy przeciętnego drewniaka pierwszoligowego bez perspektyw i frustratów wśród kibiców srających żarem że jak tak można tyle zarabiać. Chciałbym podziękować palantowi który puścił przeciek o zarobkach, mam nadzieję że to nie z klubu. Na ten mecz potrzebna pełna koncentracja, najlepszy skład (czyli żadnego "ogrywania" Dudy, James i Tachi lub Basha), rozpracowanie rywala. Przypominam że z Odrą wcisnął Fernandez w ostatnich 5 minutach regulaminowego czasu gry jadąc na dupie, nie musiało się tak skończyć. Jestem ostrożnym optymistą, ale koncentracja i poważne potraktowanie rywala to konieczność. Oni będą chcieli wyszarpać minimum remis.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.03.2023 o godz. 11:22.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#4
|
|
Tychy się już przełamały, więc w sobotę mogą wrócić do przegrywania.
A ja wolę Dudę od początku - niech męczy ich pomocników by po naszych zmianach końcówka meczu nie była nerwowa. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#5
|
|
Koniec biletów na 4 dni przed meczem. Widać jak wygrane, nawet w 1 lidze, nakręcają ludzi. Na pierwszy mecz w tej rundzie ledwo zeszły wszystkie na ostatnia chwilę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#6
|
|
A ja wolę piłkarzy którzy nie będą męczyć buły. Co kto lubi.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#7
|
|
Absolutnie nie wyobrażam sobie braku kompletu punktów w tym spotkaniu. Mam nadzieję na podtrzymanie trendu, który zaczął się rodzić w meczu z Katowicami, czyli pełna kontrola nad meczem z posiadaniem piłki na poziomie 60+ %.
4-1 Fernandez, Rodado x2, Mula ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#8
|
|
Czytając forum, inne wiślackie media społecznościowe można zauważyć, że zaczyna się odklejka.
4 zwycięstwa i już jesteśmy u bram ekstraklasy. Pewne oznaki dekoncentracji można było zobaczyc u kapitana Łasickiego juz w meczu z Gks. Jeżeli takie podejscie udzieli się zawodnikom to bardzo możliwe, że tyscy wyjadą z 3 punktami. Ale jeśli uda się zachować 100% koncentracji to jakość Wisly powinna przeważyć i po kolejnym cięzkim boju, w koncówce meczu.coś wciśniemy. Najlepszy rezerwowy ligi, Michał Żyro strzeli po indywidualnej akcji. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#9
|
|
My potrzebujemy zwycięstw, zwycięstw i jeszcze raz zwycięstw, a Tychy nas skasowały jesienią.
Liczę na rewanż i mam nadzieję, że akcja "zakaz kopania Fernandeza", którą ma Wisła odpalić wypali. Zwłaszcza, że Luis ma 3 żółte a jest nam cholernie potrzebny.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 08.03.2023 o godz. 00:09.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Online |
#10
|
|
Bardzo dobrze, że Tychy wygrały poprzedni mecz. Będą na trochę mniejszej spinie.
Ja bym wyszedł tak samo jak w poprzednim meczu tylko wymienił Tachiego na Bashę. Myślę, że środek Basha-James byłby kozacki. Tachi na środkowym pomocniku ujdzie od bólu, ale widać, mimo jednej pięknej asysty, że to raczej gość od 'piłka parzy'. Dobry w destrukcji jak przystało na stopera, ale chowający się za przeciwnikiem, gdy jesteśmy przy piłce. Nie daje opcji rozegrania, raczej wrzuca czapkę niewidkę i sumiennie pracuje w obronie. Dla mnie to jest ewidentnie stoper, nie pomocnik. Trzymam kciuki za zwycięstwo. Tym bardziej, że mamy za co się odkuć.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 08.03.2023 o godz. 09:19.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#11
|
|
Szklany Basha po kontuzji to raczej nie rozpocznie już meczu w pierwszej 11.
Chyba, że nie będzie innego wyjścia. Nie bez powodu wszedł dopiero w 74 minucie i wątpię by trener zdecydował się na postawienie na Bashę od początku. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#12
|
|
Póki co to mamy w klubie 3 podgrupky stworzone... ogarniętych Hiszpanów, nawet jak po kontuzjach czy bez gry to i tak w formie i nie mają teraz kontuzji, super kopaczy nie Hiszpanów z kontuzjami, po kontuzjach, praktycznie wiecznie bez formy lub grających w kratkę, i wiecznie zdolną młodzież wiecznie bez formy.
Także wybór okazał się prosty, ile się da to stawiać na Hiszpanów i liczyć, ze uciągną ten wózek. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#13
|
A coś się zmieniło w 3 tygodnie gdy dopiero wychodził w 1 składzie? Basha nie miał rocznej absencji i jednak ma 32 lata a nie 36. Choć przewiduje że dla swojego zdrowia to powinien max 1.5 roku i kończyć karierę, o ile nie chce kopać w niższych ligach. Przy czym kolejny sezon już z marginalnym jego udziałem. Tachi nie robi szału na DP i jeśli mamy grać z rywalem ktory się zamuruje to u siebie potrzeba więcej kreatywności w środku. Ja postawiłbym na parę Basha - Igkembe |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#14
|
Jakieś transfery były czy coś podobnego ![]() Wydaje mi się, że dał radę z Gieksą więc raczej zmian w składzie wyjściowym nie będzie. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#15
|
|
Basha zdrowy nakrywa wszystkich naszych kopaczy czapka i nie ma co do tego dyskusji.
Jesli tylko bedzie gotowy na 90 minut to bedzie gral najpewniej z Jamesem. Rywalizacja wszystkim dobrze zrobi. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#16
|
|
Nie ważne jak , tylko 3 punkty !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#17
|
po 2 Fernandeza nakrywa czapką ? Mule ? Jamesa ? poniosło cie z tym wszystkich , czapką to on nakrył Plewke itp ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#18
|
|
Raport (żółto) kartkowy przed #WISTYC
7 - K. Duda, 5 - I. Łasicki, B. Jaroch, 4 - M. Młyński - powrót. 3 - D. Szot, J. Colley, L. Fernández, V. Basha , 2 - M. Żyro, B. Moltenis, D. Junca, 1 - M. Biegański, J. Niewiadomski, W. Szywacz, M. Cissé, M. Villar, Tachi, I. Sapała. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#19
|
|
Dostęp do wideo transmisji z meczu Wisła vs GKS Tychy można wykupić pod linkiem:
https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508385 Połowa kasy leci do budżetu Wisły (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link). PS. Mecz w Polsacie Sport News (sobota, godz. 17:30) |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#20
|
|
Warto sprawdzić kto grał we wczorajszym sparingu:
Skład wyjściowy: Frątczak, Niewiadomski, Przybyłko, Uryga, Szot, Basha, Duda, Młyński, Szywacz, Żyro, Benito. Pierwsza zmiana (31'): Cisse, Tokarczyk, Kaemerle, Kutwa, Talar, Frątczak, Niewiadomski, Przybyłko, Uryga, Szot, Druga zmiana (46'): Łasicki, Khromykh, Cisse, Tokarczyk, Kaemerle, Kutwa, Talar, Frątczak, Niewiadomski, Przybyłko, Ostatania zmiana (62'): Mula, Rodado, Fernandez, Miki Villar, Tachi, Igbekeme, Junca, Moltenis, Jaroch, Biegański, Łasicki, Myślę, że ci co grali po ostatniej zmianie to skład wyjściowy na GKS T. Taki dokładnie był wyjściowy na GKS K.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 09.03.2023 o godz. 14:07.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#21
|
|
del
del del
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 09.03.2023 o godz. 14:15.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2020
Offline |
#22
|
|
Co to za wynalazek? https://www.wisla.krakow.pl/aktualno...fortuna-1-ligi
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#23
|
|
Szczęście nam sprzyja.Ja nie widzę innej opcji jak ta by Fernandez się wykartkował.Ze Skrą powinniśmy bez niego przeżyć
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#24
|
|
Kolejny strateg
![]() ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#25
|
|
Patrząc na to jak Fernandeza kopią to myślę, że on ma ekstra sesję z psychologiem by unikać niepotrzebnej żółtej.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#26
|
|
3 punkty ze Skra ważą tyle samo co Głogowem.. wg mnie nie będzie żadnej celowości
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#27
|
...chociaż w sumie w tej lidze nic mnie już chyba nie zdziwi. Może poza awansem Puszczy ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#28
|
|
Czy to nie Ty pisałeś, że Puszcza nie ma zielonego światła na awans?!
![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#29
|
|
A potem ograli ŁKS
![]() ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#30
|
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|