
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Proko
Offline |
|
|
Gość tańszy w utrzymaniu od Golańskiego,za darmo i co najważniejsze na rok
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
|
|
próbka umiejętności testowanego Kameruńczyka - http://www.youtube.com/watch?v=LdT_u16SgYw
z tego co napisał kibic Duisburga to ten Branco to niezłe ziółko, miał problemy z dyscypliną...
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 13.09.2010 o godz. 10:11.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Proko
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
|
|
2005 Szynnik Jarosławl Rosja
2006 Krylja Sowietow Rosja 2007 Krylja Sowietow Rosja 2008/09 MSV Duisburg Niemcy 2009/10 Levadiakos Grecja ostatnie pięć sezonów... 62 mecze w Rosji hmm |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
|
|
Wynika że to on
![]() ![]() Został mu chyba do dziś charakterystyczny żółty irokez |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowa Huta
Offline |
|
Chavez jeszcze się przyda. Dotychczasowych sparingów i braku występów w pierwszym składzie nie brałbym na razie zbytnio do siebie. Sądzę, że jak nadrobi pewne braki, to pojawi się w pierwszym składzie.![]()
Konrad Gołoś: Czasami potrzeba momentu, w którym trener naprawdę na ciebie postawi. Jeśli wiesz, że masz zaufanie trenera i kolegów, wtedy też się rozwijasz. Nabierasz pewności. Czasami jest tak, że młody zawodnik idąc do jakiegoś klubu po prostu traci pewność i trudno jest to odbudować.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
|
|
Tyle, że Chavez całe życie grał w półamatorskiej lidze. A ten Kameruńczyk grał w paru dobrych klubach. Co nie zmienia faktu, że i tak już mamy za dużo graczy różnych narodowości. Cały czas obstaje przy tym, że można postawić na obcokrajowców, ale według klucza geograficznego. Nie pogardziłbym np. 3 - 4 Argentyńczykami w pierwszym składzie Wisły. Łatwiej byłoby im się zaaklimatyzować i wkomponować w drużynę. A tak, to jeszcze Chińczyka i Australijczyka w drużynie nam brakuje.
|
|
|
|
Member
Od: 07.2010
Offline |
|
Prawda taka że z kartą w ręku ciężko znaleźć kogoś odpowiedniego, zawsze będzie jakieś ale na tym forum ale też inna sprawa ilu my zawodników już testowaliśmy a ilu z nich zakontraktowaliśmy ? Odpowiedz co do jego przyszłości w naszym klubie jest chyba jasna ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
|
|
Tragedia - tylko tyle powiem. Jakby chcial u nas popracowac za 2-3 tys zlotych miesiecznie to moze byc... inaczej to nie wart kasy. To nie jest gosc pokroju doswiadczenia Boukhariego... Rownie dobrze mozna dac szanse Nalepie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
|
|
Dla mnie paranoja w klubie trwa dalej, po co go zatrudniać skoro i tak jest zaawansowany wiekowo, ma nadwagę i wszędzie sprawiał problemy (kolejna strata kasy na niepotrzebne testy ogóra)...niedawno nasz dyr. sportowy mówił zupełnie co innego, mam nadzieje że go nie zatrudnią, Golański to była jedyna sensowna opcja, skoro pożałowali niech się nauczą i poczekają do zimy na efekty tej indolencji...zamiast szukać szmelcu który nie ma gdzie się podziać niech szykują wzmocnienia na zimę. Zobaczymy co Ci holendrzy potrafią bo na razie to nic nie pokazali...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
"Golański jedyna sensowna opcja" - I tutaj oczekuje z Twojej strony argumentów DLACZEGO Moga nawet zatrudnic misia pande, jeśli będzie dawał rade i będzie oddawał 100% z siebie. No ale brzydki, za mały, za stary, nazwisko jakieś takie słabe, NIKT NIE WIE JAK GRA ale i tak źle! Forumowi scouci 2010 ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Member
Od: 05.2009
Offline |
|
|
Sugerować się wpisami tutejszych Pokemonów to jak brać na poważnie wpisy z Onetu....wartość merytoryczna żadna,ale zawsze mozna kultywować najbardziej popularne w tym kraju hobby czyli narzekanie
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie
Offline |
|
|
Witam,
Co do Branco to poki co zachowajmy spokoj. Koles dopiero przyszedl na testy, nikt nie mowi ze bedziemy go odrazu brac. Maaskant zobaczy co potrafi na ten moment, oceni ile ewentualnie trzeba by nad nim popracowac i wtedy zobaczymy. Wierze ze Nasz obecny trener troche lepiej umie oceniac zawodnikow niz Nasi poprzedni szkoleniowcy i ze pochopnych decyzji nie bedzie. Chavez z kolei widac ze musi byc mocno "zapuszczony" kondycyjnie skoro Maaskant poki co woli stawiac na coraz wolniejszego juz Clebera niz na niego. Zreszta opinie plynac z jego meczy w ME tez chyba nie daja poki co powodow do optymizmu ale licze ze jednak bedziemy mieli z niego pocieche w niedlugiej przyszlosci. Co do reszty transferow i spekulacji. Co po niektorzy mowia ze za rok odejda wszyscy wypozyczeni i jesl siei uda i bedzemy grac w pucharach to bedzie znow nowy zespol, brak zgrania i znowu szybko odpadniemy. To wszystko jest racja. Ale moze bedzie tak ze juz w zimie nadejdzie weryfikacja co do kilku graczy i juz w zimie sie im podziekuje za gre dal Nas i skonczy wczesniej wypozyczenie, w zamian pozyskujac lub ponownie wypozyczajac zawodnikow ktorych juz szuka dyrektor sportowy. Wtedy problem zgrania praktycznie by zniknal. Wiadomo ze taka taktyka moglaby miec zle skutki w Naszej lidze i mogloby sie to skonczyc miejscem poza pucharami. Jesli tak by sie stalo to i tak uwazam ze gra jest warta swieczki. Mozna by w ten sposob zbudowac nowy zespol, z zawodnikami na kazda pozycje i miejmy nadzieje o okreslonej jakosci ktora pozwalalby nie tylko siegac po Mistrzostwo Polski ale i skutecznie wlaczyc na arenie miedzynarodowej. Pozdro ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
|
Gwarantuje Ci że z tego kolesia nie będzie żadnego pożytku do grudnia zostało 2,5 miesiąca więc po co tracić na niego kasę, Golański był o tyle lepszy bo jest Polakiem, aklimatyzacja nie trwałaby długo, jest młodszy i sprawdził się w naszej lidze, kiedyś zabiegało o niego FC Porto, nie grał w Rumunii bo nie chciał obniżyć zarobków. Jak porównałem zdjęcia Branco kiedy grał w MSV Duisburg i teraz to koleś zanim dojdzie do formy (jeśli) to będzie po rundzie, jest za gruby...zawodnicy z afryki są chimeryczni...to nie jest gracz taki ja nasz Marokańczyk, jego trenował Maaskant i wie na co go stać, Branco ryzyko zbyt duże... |
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
|
|
I dlatego jest na testach a nie od razu go zakontraktowali.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Online |
|
|
Oszczednosci ciag dalszy
. Teorie o odmladzaniu zespolu mozna sobie wlozyc miedzy bajki...P.S - Teraz widze, ze to defensywny pomocnik, kolejny? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
w 2.5 miesiąca można dużo zdobyc i stracić, grać z dziurą na boku odważne nie jest "Golański był o tyle lepszy bo jest Polakiem"- to już w ogóle najśmieszniejszy argument ze wszystkich możliwych gdziekolwiek słyszanych. Aklimatyzacja trwałą by krótko gdyż w naszej kadrze jest TYLKO 10 obcokrajowców, i może być tak że 8 z nich będzie grało w pierwszym składzie, więc słaby agrument, dodając do tego że trenerem jest Holender. Spróbuj porównac buty z przed kilku lat obu piłkarzy,a potem długość ich włosów w nosie, by ocenić ich potencjał. Mam wrażenie że słucham/czytam lobbyste Pawła Golańskiego. Golański jest leszy bo ma "ń" w nazwisku a tamten jest czarny z Kamuerunu. Ciekawe dlaczego Golański tak długo był bez klubu, pewno tak się o niego menadzerki biły że nie wiedział czy pójść do Milanu czy Realu, ale go okłamali jak bramkarza Legii Antolivic i nie Chelsea, a Korona. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
|
|
Zebysmy mieli tyle forsy zeby mozna bylo sobie pozwolic na zakup sadloka grosickiego cetnarskiego wtedy druzyna bylaby odmlodzona i jak wzmocnona.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
|
|
A ilu my mamy tych defensywnych pomocników? Sobola i Wilka? Potrzebujemy co najmniej 4 w kadrze jeśli planujemy grać 4-3-3 lub 4-2-3-1 choć ja wolę określenie środkowy pomocnik ponieważ w dzisiejszych czasach środkowy pomocnik który potrafi tylko przeszkadzać nie jest potrzebny dobrym zespołom . Potrzebujemy w środku zawodników którzy będą harować ale również inicjować nasze akcje , rozgrywać , podłączać się do akcji ofensywnych,itp. My na środku podobnie jak na bokach obrony mamy spory deficyt dobrych piłkarzy. Oprócz wspomnianej wcześniej dwójki jest jeszcze Jirsak który nie przekonuje ale jako rezerwowy w tej rundzie może być. Garguła rzadko kiedy grał jako taki typowy środkowy pomocnik i nie widzę go w tej roli, tutaj trzeba zapier..... a Guła to taki Stilic. Przeważnie grał jako podwieszony napastnik , typowy rozgrywający który ma mniej zadań w defensywie bądź na lewej pomocy. Kasperczak go zaczął wystawiać na środku i Guła nie przekonywał . Oby się w końcu wyleczył i niech rywalizuje o miejsce z Boukharim ,Żurawskim czy Riosem na pozycji właśnie rozgrywającego . Co do tego Kameruńczyk to nie traktowałbym go jako wzmocnienie środka pomocy jeśli oczywiście podpisałby kontrakt w co wątpię.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
|
|
takie struktury scautingu, aby można było wyciągać graczy pokroju Marcelo lub ciut słabszych. Finansowo nie jesteśmy w stanie nikogo skusić perspektywą gry w naszych szeregach, o walce z innym klubem o danego zawodnika w ogóle nie ma co mówić. Marokańczyk przychodząc do nas musiał zaakceptować słabsze warunki finansowe. Świadczy to tylko o tym,że mierny zespół z Turcji jest nas w stanie przebić,z drugiej strony facet tez tak bardzo chce grać,że nawet na obniżkę płacy się godzi. Pytanie,ilu wartościowych grajków na takie coś by przystało?Żaden,bo wartościowy piłkarz zazwyczaj gra,jest potrzebny zespołowi. To jest mniej więcej odpowiedź jakiej klasy kopaczem jest obecnie Marokańczyk. Niepokoi fakt iż sprzedano cały blok defensywny. Ja wiem,że liga jest tak cieniutka,że byle rzeźnik Arboleda czy Choto mogą być filarami obronny,ale na kiksy Pawełka, my nawet o takich kołków się nie postaraliśmy. Ktoś widać uważa,że Bunoza i Cleber będą wersją soft duetu Głowacki-Marcelo. Nie, oni wersją soft nie będą. Cleber za stary a Bunoza, nie wiem czy facet o takich koordynatach kiedykolwiek coś zagwarantuje. Obecnie jesteśmy na etapie,że nie ma już kogo sprzedać. Jest to całkiem nowe doświadczenie w działalności naszego klubu. Trzeba dokupywać,sprowadzać a to ostatnimi czasu udawało nam się średnio. Groza jest tym większa,że oczekuje się po grajkach których sprowadzamy,że od razu pociągną grę naszego zespołu. Nie chce się wymądrzać, ale byle idiota wie,że gracz z II Bundesligi tudzież kopacz z Bośni nie da nam jakiejkolwiek jakości gry zbliżającej nas do LE, i nie wiem czy MP. A tego chyba oczekują władze klubu?
![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
|
|
Gość zagrał w ponad 150 meczach w ligach lepszych niż nasza. Ponadto był reprezentantem Kamerunu. Ostatnio też wcale nie grał jakoś wybitnie mało. Może okazać się ciekawym uzupełnieniem składu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
|
|
mam pytanko co z certyfikatem Bouhari'ego
Dlaczego tak mało znaków zapytania?
Ostatnio edytowane przez Krissu : 13.09.2010 o godz. 15:14.
|
|
|
|
Member
Od: 11.2006
Offline |
|
![]() Pozdrawiam Was wszystkich, którzy myślicie, że tylko w tak słabym klubie jak Wisła testuje się zawodników. ![]() ![]()
Myślenie nie boli...
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|