
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#11
|
|
Liczyłem na początku II połowy podania i przez 15 min Wiśle udało się tylko raz rozegrać piłkę 5 razy pod rząd(w tym 2 razy do tyłu) . Tak to średnia oscylował wokół 2 podań bez przejęcia/straty. Później nie chciało mi się już liczyć , ale obraz gry nie uległ poprawie .
Mecz bardzo słaby w wykonaniu obydwu drużyn , ale 3 pkt są dla nas i to w tym momencie najważniejsze. Trzeba też przyznać , że przy stanie 10 vs 11 kilku zawodników naprawdę dawało z siebie wiele , aby ten korzystny dla nas wynik meczu utrzymać . Teraz czekamy na lepsze ,,jutro'' . |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|