
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Wad/Krk
Offline |
#11
|
|
Brava dla Kulawika. Rado jednej pili celnie nie podał, jestem ciekaw czy na treningu mu sie to udawało ze wywalczyl miejsce w pierwszej jedynastce. Nie ma sytuacji nie ma strzałów, bo srodek pola to jest tragedia, Sobol kolejny slaby mecz, Rado po prostu bez komentarza, czaly czas sie zle ustawia!!!!! błedy jak u juniora... No i PAwelek pokzal klase, dlugo czekac nie musielismy....
![]()
Dan Petrescu - Szacunek
KUBA - Na Zawsze będziesz WIŚLAKIEM!!!! Per aspera ad astra "Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się" |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|