
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline |
#11
|
|
Jedyne, czego się obawiam w negocjacjach z uznanym, zagranicznym trenerem to to, że jedno z pierwszych pytań będzie brzmiało: "A ile mam kasy na transfery? W każdej rundzie?"
Po czym usłyszy: "eee...yyyy....no wie Pan, właściwie to my ściągamy za darmo, ale yyy... wie Pan, to wszystko reprezentanci młodzieżówek, przyszłość przed nimi, patrz Pan, taki eeee... Bunoza na przykład..." Facet po takiej odpowiedzi dokończy obiad w Loży, uściśnie Basałajowi rękę i czym prędzej uda się na lotnisko. Nie uwierzę, że trener szanujący swoje nazwisko, poszedł by na taki chory układ. A ponieważ układ w Wisełce raczej się nie zmieni, będziemy skazani na młodych i niedoświadczonych, ale za to bez większych wymagań. I - uwierzcie mi - chciałbym się mylić. ![]()
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński "I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..." |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|