Gwiaździsty napisał(a):

|
, tak jak nie mogłem zawsze zrozumieć zjawiska full zapełniania starego stadionu Legii podczas imprez organizowanych przez TVN połączonych z meczem Aktorzy - Dziennikarze podczas gdy na meczach ligowych świecił pustkami.
|
Nie przypominam sobie, by na meczach RAP-u, Sejmu czy innych dziwadeł był komplet, wreszcie nie przypominam sobie by w 'starych dobrych czasach' - czyli lata 2001-2004 stadion świecił pustkami.
Cytat:
|
Stadion z czasem spowszednieje i wtedy będzie można porównać, czy udało się utrzymać frekwencję przynajmniej z meczu z Arsenalem bez jednej jeszcze trybuny w budowie.
|
No chyba nie wierzysz, ze na Cracovii będzie 23 tysiące ludzi?
Przypominam, że w zeszłym roku ledwo wchodziło 2-3 tysiące.
Wiele pracy nas czeka. Z 15 tysięcy byłbym BARDZO zadowolony.