The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 18.06.2010, 11:21
Poprostu Laciak mial na pienku z SKWK i dobrze ze wylecial (zostal zdegradowany). Zadna szuja ktora leci sobie w kulki z Wisla i jej kibicami nie powinna byc godna reprezentowania ABG chociazby byl najlepszym pilkarzem/trenerem na swiecie. Sa inne wartosci niz tylko sukces.
To co nam funduje obecnie SKWK i TWSD to jest cios ponizej pasa dla kibicow. To jest walka dwoch ston ktore kiedys tam w przeszlosci sie poroznily i teraz chca zaspokoic swoje ambicje, podniesc wlasne ego za pomoca tak poczytnych, waznych portali czy organizacji probuja na swoja strone przeciagnac jak najwiecej kibicow bo w tej walce jeden kibic= jeden punkt. Kto zbierze wiecej wyznawcow jest fajniejszy i wygral wojne. I przez to mamy multum nieobiektywnych artykulow na stronie SKWK i TWSD, stad wojna o Laciaka i Kasperczaka, o wszystko co moze tylko poroznic. Wszedzie gdzie mozna osmieszyc SKWK badz TWSD jest wykorzystywane do tej wojny. Jest to wstydem dla kibicow Wisly ze organizacja ktora dziala najbardziej w realu i ktora skupia najwiecej kibicow w swiecie wirtualnym walcza miedzy soba zamiast wspolpracowac na najwyzszym poziomie. Wy sie ****a powinniscie uzupelniac a nie obrzucac sie blotem i dzielic kibicow. Ktos powinien ustapic ale jak sie dwoch glupkow bije to zaden nie ustapi wiec nadszedl czas gdy kibice musza sie podzielic i stanac po stronie SKWK badz TWSD. Inaczej jesli nadal bedzie tak ze SKWK ma monopol na prawde w realu a TWSD monopol na prawde w wirtualu to predzej czy pozniej znowu obie strony sie poroznia. Dla mnie idealnym rozwiazaniem byloby aby SKWK posiadalo rownie poczytna strone jak witryna TWSD i swoje forum ktore by przyciagalo ludzi. Jak wiemy wspolpraca SKWK z TWSD jest raczej niemozliwa a wiec najlepiej aby SKWK swoje forum zalozylo i przez forum zaczeloprzkonywac do siebie ludzi.
Czy wy nie widzicie ze to jest chore ze kibic Wisly nadaje na SKWK? Jak mozna taka pozyteczna organizacje swojego klubu obrazac. Moze i pisza nieobiektywnie czesto, moze i maja braki ale walcza o swoje racje i skoro ktos ich nie rozumie to trudno.
Wspolpraca miedzy TWSD a SKWK jest slaba a w dobie gdzie kazdy ma internet niekorzystnie dla ruchu kibicowskiego jest aby tak bylo. SKWK musi miec rownie poczytna strone na ktorej by informowalo o akcjach itp Inaczej dalej bedziemy mieli to co nam serwuja Panowie "z gory"
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 18.06.2010, 11:39
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Poprostu Laciak mial na pienku z SKWK i dobrze ze wylecial (zostal zdegradowany). Zadna szuja ktora leci sobie w kulki z Wisla i jej kibicami nie powinna byc godna reprezentowania ABG chociazby byl najlepszym pilkarzem/trenerem na swiecie. Sa inne wartosci niz tylko sukces.
"
ale on nie reprezentuje ABG
dziękuję za uwagę
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 18.06.2010, 11:54
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
. I przez to mamy multum nieobiektywnych artykulow na stronie SKWK i TWSD,
Tak dla mojej ciekawości możesz wskazać jakieś nieobiektywne artykułu na TWSD
SB
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 18.06.2010, 12:00
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Tak dla mojej ciekawości możesz wskazać jakieś nieobiektywne artykułu na TWSD
Zdjęcie oraz szalik wręczył także prezes SKWK.

jak dla mnie niedokładne info. Chyba można było napisać co Prezes SKWK powiedział i jaki ładny napis był na zdjęciu... ale oczywiście nie ma co chwalić SKWK...
Nie ma, nie ma wody na pustyni...

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:30.