
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#1
|
|
Poprostu Laciak mial na pienku z SKWK i dobrze ze wylecial (zostal zdegradowany). Zadna szuja ktora leci sobie w kulki z Wisla i jej kibicami nie powinna byc godna reprezentowania ABG chociazby byl najlepszym pilkarzem/trenerem na swiecie. Sa inne wartosci niz tylko sukces.
To co nam funduje obecnie SKWK i TWSD to jest cios ponizej pasa dla kibicow. To jest walka dwoch ston ktore kiedys tam w przeszlosci sie poroznily i teraz chca zaspokoic swoje ambicje, podniesc wlasne ego za pomoca tak poczytnych, waznych portali czy organizacji probuja na swoja strone przeciagnac jak najwiecej kibicow bo w tej walce jeden kibic= jeden punkt. Kto zbierze wiecej wyznawcow jest fajniejszy i wygral wojne. I przez to mamy multum nieobiektywnych artykulow na stronie SKWK i TWSD, stad wojna o Laciaka i Kasperczaka, o wszystko co moze tylko poroznic. Wszedzie gdzie mozna osmieszyc SKWK badz TWSD jest wykorzystywane do tej wojny. Jest to wstydem dla kibicow Wisly ze organizacja ktora dziala najbardziej w realu i ktora skupia najwiecej kibicow w swiecie wirtualnym walcza miedzy soba zamiast wspolpracowac na najwyzszym poziomie. Wy sie ****a powinniscie uzupelniac a nie obrzucac sie blotem i dzielic kibicow. Ktos powinien ustapic ale jak sie dwoch glupkow bije to zaden nie ustapi wiec nadszedl czas gdy kibice musza sie podzielic i stanac po stronie SKWK badz TWSD. Inaczej jesli nadal bedzie tak ze SKWK ma monopol na prawde w realu a TWSD monopol na prawde w wirtualu to predzej czy pozniej znowu obie strony sie poroznia. Dla mnie idealnym rozwiazaniem byloby aby SKWK posiadalo rownie poczytna strone jak witryna TWSD i swoje forum ktore by przyciagalo ludzi. Jak wiemy wspolpraca SKWK z TWSD jest raczej niemozliwa a wiec najlepiej aby SKWK swoje forum zalozylo i przez forum zaczeloprzkonywac do siebie ludzi. Czy wy nie widzicie ze to jest chore ze kibic Wisly nadaje na SKWK? Jak mozna taka pozyteczna organizacje swojego klubu obrazac. Moze i pisza nieobiektywnie czesto, moze i maja braki ale walcza o swoje racje i skoro ktos ich nie rozumie to trudno. Wspolpraca miedzy TWSD a SKWK jest slaba a w dobie gdzie kazdy ma internet niekorzystnie dla ruchu kibicowskiego jest aby tak bylo. SKWK musi miec rownie poczytna strone na ktorej by informowalo o akcjach itp Inaczej dalej bedziemy mieli to co nam serwuja Panowie "z gory" ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#2
|
|
ale on nie reprezentuje ABG
![]()
dziękuję za uwagę
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#3
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej
Offline |
#4
|
|
Zdjęcie oraz szalik wręczył także prezes SKWK.
jak dla mnie niedokładne info. Chyba można było napisać co Prezes SKWK powiedział i jaki ładny napis był na zdjęciu... ale oczywiście nie ma co chwalić SKWK... ![]()
Nie ma, nie ma wody na pustyni...
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|