The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 18.06.2010, 07:10
Od momentu kiedy Celtowie wyeliminowali Cleveland - zacząłem im kibicować. I tak byłem zaskoczony że dali taki odpór Lakers. Mając jednak słabszy skład od Lakersów (pierwsza 5) nie liczyłem na cud.

Przyczyny porażki Bostonu (w całej serii):

Rondo - kopia Kida - świetny przegląd sytuacji, świetne wejścia podkoszowe, mistrz przechwytów itd ale jednocześnie taka cegła w ręce z dystansu jak Kidd! Tylko 66% z wolnych - dystansu w ogóle nie ma a pół dystans również słabiutko. Pozbawia Siebie i zespół z 5-8 punktów przez to że nie ma rzutu pół dystansowego na mecz. Jeśli wyeliminuje tę słabość to może być najlepszym rozgrywającym ligi. Mimo to grał dobrze

R.Allen - to że gra nierówno i co 2 mecz mu wyjdzie to OK ale jeśli kilka kolejnych meczy gra na poziomie 1-2 rzuty celne z gry na 10-12? 1 na 3 mecze to za mało..... Zawiódł

Pierce - On akurat gra to co powinien grać. Grał dobrze w serii

Garnet - czas płynie nieubłaganie. W zbyt wielu meczach za mało zbiórek, bloków i punktów. Właściwie powoli staje się graczem dystansowym. A jeśli nie on to kto ma wejść pod kosz? Zawiódł...

Perkins - dobry w obronie przecinak. W ataku tylko zbijak, ale i tak jak na dobrego obrońcę zbiórek trochę za mało. Słabo

Rezerwowi. Tu powinny byc jednak 2 inne nazwiska

Wallace- czego wymagać od 37 latka.... Pod kosz nie wejdzie, owszem od czasu do czasu coś rzuci, coś zbierze... Słabo
T.Allen - solidy defensor w ataku za słaby. Grał to co potrafi
N.Robinson - kilka wystrzałów energetycznych to za mało. Ale czy Rivers nie powinien go wpuszczać częściej. Zbyt nierówny ale miał swoje wielkie chwile
Davis - jedyny "center" ofensywny - że tak napiszę. Jedyny który wchodzi pod kosz rywala i coś próbuje... Nierówno ale nie było najgorzej

Podsumowując - pomimo że niby ławka Lakers słabsza od Bostonu, to jednak właśnie brak Pove czy (zapomniałem nazwiska tego stopera Bryanta co odszedł) widoczny. Zwłaszcza kiedy R.Allen i Garnett grali w serii nierówno.

Myślę że to koniec tych Celtics - pora na zmiany. Ale czy tak będzie?

PS

Rondo nie wiele lepszy od Shaqa w rzutach wolnych..... wymowne
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 18.06.2010 o godz. 07:29.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:26.