
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Звезда изнад свега
Od: 07.2005
Skąd: Z baru
Offline |
#1
|
Nie żebym się czepiał, ale może lepiej już pisać "zapowiadamy, że regularnie będziemy"![]()
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#2
|
|
Wg 90minut.pl jeden z zawodników obecnego Krakbetu dostał powołanie na konsultacje kadry:
http://www.90minut.pl/news/126/news1...ku-Bialej.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#3
|
|
odpowiedź jest bardzo prosta. Boisko na wyremontowanej hali jest za male żeby rozbrywac na nim futsalowe mecze.
|
|
|
|
Member
Od: 03.2006
Skąd: Azory
Offline |
#4
|
|
Już w najbliższy piątek (10.09.2010) pierwszy mecz Wisełki w ekstraklasie futsalu.
Wisła Kraków - Akademia Futsal Klub Pniewy 10.09.2010r. godz. 18, Hala Bronowianki ul.Zarzecze 135! |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#5
|
|
" Zarząd sekcji futsalu T.S. Wisła Krakbet Kraków, zawodnicy, sztab szkoleniowy oraz sponsor strategiczny sekcji firma Krakbet dziękują wszystkim kibicom, którzy wsparli Wiślaków w piątkowym meczu z Akademią FC Pniewy. Jednocześnie włodarze klubu serdecznie zapraszają na kolejny mecz drużyny spod Wawelu, który odbędzie się w najbliższą sobotę (18 września 2010 roku) o godzinie 17:00. WSTĘP WOLNY! Przeciwnikiem Wisły Krakbet będzie zespół Red Devils Chojnice. "Czerwone Diabły" mimo, iż w pierwszej kolejce uległy wielokrotnemu mistrzowi Polski Clearexowi Chorzów 4:5 to wynik do końca był sprawą otwartą (Chorzowianie zdobyli zwycięską bramkę dwie minuty przed końcowym gwizdkiem sędziego). Pokazuje to, że sobotni mecz nie będzie dla Wisły łatwym spotkaniem. Po meczu wszyscy zawodnicy podkreślali, że w zwycięstwie z mistrzem Polski AFC Pniewy duży udział miała zgromadzona publiczność, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Wisły Kraków i jednocześnie zachęcamy do wspólnego odśpiewania hymnu Białej Gwiazdy i regularnego dopingu dla Wiślaków."
www.wislafutsal.pl |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#6
|
|
Zapowiedź meczu! (video)
W najbliższą niedzielę (10.10.2010 roku) Wisła Krakbet Kraków rozegra kolejny mecz w ekstraklasie Polskiej Ligi Futsalu! Przeciwnikiem "Białej Gwiazdy" będzie TPH Polkowice, a mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 w hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135). Jest to idealny termin dla fanów Wisły Kraków, gdyż podopieczni Roberta Maaskanta nie grają w ten weekend z powodu meczu reprezentacji Polski, która zagra dzień przed meczem futsalowej Wisły w Chichago z USA. Dlatego obowiązkiem każdego kibica Wisły jest obecność na spotkaniu Wisła Krakbet Kraków - TPH Polkowice! Pierwszy mecz futsalowców zgromadził komplet publiczności, który pomógł zawodnikom z Białą Gwiazdą na piersi zwyciężyć w spotkaniu z aktualnym mistrzem Polski Akademią FC Pniewy 3:2! Nikt nie wyszedł z hali zawiedziony. Mecz był pełen emocji, obfitujący w wiele sytuacji podbramkowych, a wynik spotkania był sprawą otwartą do ostatniej sekundy! Serdecznie zapraszamy na spotkanie Wisła Krakbet Kraków - TPH Polkowice, które odbędzie się 10 października 2010 roku (niedziela) o godzinie 16:00 w hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135). Przypominamy, że na wszystkie mecze Wisły Krakbet u siebie w tym sezonie WSTĘP JEST WOLNY! Pomóżmy futsalowej Wiśle w kolejnym zwycięstwie! www.wislafutsal.pl a video pod http://www.youtube.com/watch?v=BPp0K...layer_embedded |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#7
|
|
relacja z meczu futsalowego Wisła Krakbet - TPH Polkowice i wypowiedzi trenerów:
http://kiks.tv/2010/10/marazm-zakonczony-happy-endem/ http://kiks.tv/2010/10/korczynski/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#8
|
|
Mecz Wisły Krakbet z Pogonią nie koliduje ani ze spotkaniem Wisły w Poznaniu (niedziela, godzina 17:00), ani z meczem koszykarek Wisły Can-Pack z Lotosem Gdynia (niedziela, godzina 14:00). Dlatego serdecznie zapraszamy w sobotę do hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Jednocześnie zachęcamy do wspólnego odśpiewania hymnu Białej Gwiazdy i dopingu dla zawodników Wisły Krakbet. Wstęp wolny!
http://www.youtube.com/watch?v=-I20-...layer_embedded video z zaproszeniem! wszyscy na halę! www.wislafutsal.pl |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: OLKUSZ
Offline |
#9
|
![]() ![]()
Zawsze wierni,choć pijani,zawsze z Wisłą - Pakos-Fani
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#10
|
|
Wisła Krakbet Kraków - Pogoń 04 Szczecin 2:1 (0:1)
wychodzi na to, że mamy lidera i zaległy mecz! ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#11
|
|
Są do kupienia gdzieś oryginalne koszulki Wisły Krakbet? Przynajmniej jest na nich Biała Gwiazda.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#12
|
|
Czy tylko ja mam problemy ze strona główna wislafutsal.pl ?
wywala mi strone po dwóch sekundach |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|