
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.
Offline |
#11
|
|
- Brak mentalnosci zwyciezców u ludzi z ataku oprócz Małego
- Transfery które wogóle nie wpłynęły na grę Wisły - Znaczące rozrzeszenie uprawnień Skorży, które spowodowało że chłop się pogubił totalnie - Złe przygotowanie do rundy - Mariusz Pawełek i Mariusz Jop - mam nadzieję że już więcej żadnych Mariuszów sciagac nie beda a tych sie pozbędą - Kontuzje i brak wartosciowych zmienników - Stadion ? - chyba nie bo to nie są małe dzieci które bez poklepywania w stylu "dasz rade" nie potrafią pokonac słabszych od siebie Plusy: - mam nadzieje ze wreszcie skonczy sie jazda na fuksie bez zadnych realnych i przygotowanych wzmocnien - moze uda sie wymiesc czesc szrotow z szatni - by zapełnic stadion klub bedzie musial zaczac cos robic - całkiem niezłe miejsce jak na wszystkie okoliczności które towarzyszyły Wiśle od początku tego sezonu - pejsy nie spadły wiec w przyszłym sezonie bedzie szansa by sie na nich porzadnie odegrac za te dwa ostatnie derby - sukces rodzi sie w bolach - bole juz mamy za soba teraz bedzie sukces ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|