
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#40
|
|
Naprawde chcecie masowo wylewac zale?
W tym sezonie tragedia to przegrane derby i brak stadionu. No i Levadia. Wtopy ze slabymi u siebie to wlasnie efekt tego drugiego. Przed sezonem prawie wszyscy braliby 2 miejsce w ciemno. Wniosek: potrzeba nam charakternych pilkarzy, ktorzy nie przejda obok derbow i nie zadowola sie 1-0 bo po 2 ostatnich kolejkach widac jak sie to konczy. Kiedys znajomy kibic jednej ze zgod, gdy zdobywalismy mistrza i stadion skandowal "nie chcemy Liczki" powiedzial ze w dupach sie nam przewrocilo i dla niego sukcesem jest sama gra w ekstraklasie, a jego klub moglby pomarzyc chocby o podium w lidze. Cieszcie sie z vicemistrzostwa. Temat zamykam. Niedlugo wracamy do domu i wtedy pokazemy co to jest Wisla Krakow i Armia Bialej Gwiazdy!
Ostatnio edytowane przez orzeu : 15.05.2010 o godz. 19:50.
![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|