
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 05.2010
Offline |
#25
|
|
Szkoda Tego sezonu. Ale w piłce już tak jest, że raz jest dobrze a raz źle. CO do ostatniego meczu z odrą to wg mnie Wisła nie powinna odpuszczać Odrze, a im najwyraźniej nie chciało się grać w 2 połowie. Drugą sprawą jest to, że Wisła była w gorszej sytuacji niż Lech, jeśli chodzi o miejsce rozgrywania meczów. Ale i tak dobrze że mamy drugie miejsce i gramy w pucharach. Zobaczymy co zrobi Lech w LM i teraz my będziemy go oceniać.
I jeden błąd popełnili prezesi WIsłyna pewno. Wywalili skorżę! Dlaczego? BO WIsła nie wygrała 3 meczów pod rząd. Żałosne to było. Zemściło się.... WIERNOŚĆ WIŚLE!!!! PS: Brakuje mi Baszczyńskiego na prawej obronie, a wam? :/
Ostatnio edytowane przez P.Wiślak : 15.05.2010 o godz. 19:10.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|