The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 14.05.2010, 16:41
Areo napisał(a):Wyświetl post
Przykład z Lechią i Odrą miał pokazać, że oni nie mają wszystkiego w dupie i jednak się starają.
Fakt, że sędziowie ciągną Amicę na mistrza, ale po nagłośnieniu "błędów" na rzecz Lecha w tej kolejce mogą się nie odważyć robić takich wałków w następnej. Ten mecz będzie dla mnie wielką zagadką zależnie od tego jak Amicowcy poradzą sobie z presją. Mogą się pozytywnie zmobilizować i powieźć Zagłębie, ale mogą też się zesrać w gacie i zaliczyć wtopę. U nich tylko Arboleda był pod taką presją. Lech jest faworytem do mistrza, ale nasze szanse są ciągle realne. Poprzednia kolejka pokazała, że w tej lidze wszystko się może zdarzyć.

Po tym co widzę od 3 tygodni (czyt. wyniki pewnych meczów) wychodzę z założenia, że w tej lidze wszystko to wręcz się musi zdarzyć. Tylko, że to wszystko jest już dawno ustalone.

Poza tym nie przesadzałbym z tą presją. Jaka to presja grać ostatni mecz u siebie z drużyną nie grającą o nic przed 15 tys. własnych pikników którzy będą odświętnie taką napinkę z dopingiem robić, że chyba sami by ten mecz wygrali.
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 14.05.2010, 16:43
Pamiętacie?

http://www.youtube.com/watch?v=OEHpEZfeFm8
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 14.05.2010, 16:54
pozwolę sobie zacytowac post z forum zagłębia lubin;
roman_k napisał(a):
Nie życzę Lechowi mistrzostwa. Z kilku powodów. Nie lubię Lecha, od zawsze. Razi mnie (delikatnie mówiąc) cała ta bufonada Kolejorza, że we wszystkim są najlepsi. Szczytem bezczelności jest stanowisko Lecha wobec korupcji. Wspominacie mecz Lecha z Odrą w momencie, gdy zdobywaliśmy mistrzostwo. Że bili nam brawo. A ja słyszałem gwizdy.

Razi mnie również cała pompa medialna kultywująca mit wielkiego Lecha. Ten balonik musi kiedyś wybuchnąć, liczę, że w sobotę, zwłaszcza po tym, co się obecnie dzieje w Poznaniu i Lechu. Dzwonisz do klubu i słyszysz, że oni są już mistrzami, że oni już planują fetę. - A co z naszymi ustaleniami z jesieni, kiedy umawialiśmy się, że Zagłębie dostanie tyle samo biletów, co Lech (dla osób z klubu)?
- One są już nieaktualne, bo my będziemy mistrzami - słyszy się w słuchawce.

Życzę im, żeby nigdy tym mistrzem nie byli, bo jeżeli tak się stanie, to granice bufonady i absurdu sięgną nieba, kosmosu, a może nawet czegoś więcej. Obyś obudzili z ręką w nocniku, a pod pręgierzem w niedziele rano leżały tabuny nawalonych ludzi. Zrozpaczonych. Czekających na mistrza co najmniej kolejne osiemnaście lat.
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 14.05.2010, 17:06
Roman K to moderator strony Zaglebia..
jak widac nie tylko nas razi to wszechobecne pompowanie balonika... nawet osoby z Zaglebia to irytuje.. bo to juz na prawde przesada (z ostatnich newsow.. znow miazga... bo Amika zamowila sobie autokar na fete.. autokar jak autokar, tyle ze ma grafike z herbem klubu, nie smierdzi, jest klima i posiada czyste fotele... i co oczywiste .. takiego autokaru nie ma Barcelona, Chelsea czy Manchester,tzn zaden klub na swiecie nie ma takiego autokaru..
a oto ten autokar http://i41.tinypic.com/sbnf60.jpg )

wybiore sie do Czestochowy na kolanach jak sie wydarzy cud... autokary pozamawiali, szampany kupili, bilety wysprzedali.. a na koniec ..
oby, oby
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 14.05.2010 o godz. 17:17.
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 14.05.2010, 17:33
90 minuta
Lech - Zaglebie 1-0
Wisła - Odra 0-0

I wtedy...
Arboleda wpakuje pilke do wlasnej bramki, a na SS w 3. minucie doliczonego czasu gry Jop pakuje pilke glowa do bramki po rzucie wolnym.

Tak bedzie. Jop bohaterem.
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 14.05.2010, 17:34
kosaTS napisał(a):Wyświetl post
Pamiętacie?

http://www.youtube.com/watch?v=OEHpEZfeFm8
Pamiętamy. Jop przebił tamten mecz i w ogóle rozwalił system
krakfilm
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 14.05.2010, 17:51
Roman_K - piękne, oby prorocze, słowa.
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 14.05.2010, 18:04
Trener amici powoli nie wyrabia, co pokazał na konferencji prasowej...

http://sport.interia.pl/news/nerwowo...rencji,1478976
krakfilm
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 14.05.2010, 18:32
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

"Jeśli chodzi o trofeum, to mogę zapewnić, że kilka minut po ostatnim gwizdku trafi w ręce mistrzów kraju". Jawne sku**********.
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 14.05.2010, 18:41
Simao1 napisał(a):Wyświetl post
Trener amici powoli nie wyrabia, co pokazał na konferencji prasowej...

http://sport.interia.pl/news/nerwowo...rencji,1478976
Cytat:
Trener zdenerwowany
(2010-05-14 19:13)~janusz
bo nie wie czy działacze kuchenki załatwili wszystko do końca
Komentarz pod artykułem
Раз два трзы, Туск ухади!
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 14.05.2010, 18:43
krakfilm napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

"Jeśli chodzi o trofeum, to mogę zapewnić, że kilka minut po ostatnim gwizdku trafi w ręce mistrzów kraju". Jawne sku**********.
Ale co takiego Cię drażni? Bo nie bardzo rozumiem?

Fakt, że samych pucharów jest 2 lub 3 sztuki i będą one przygotowane do wręczenia zarówna w Krakowie, jak i Poznaniu? W zależności od tego komu przypadną?

Ze smutkiem stwierdzam, że coraz więcej użytkowników tego forum (będących gospodarzami) równa w swoich wynużeniach do internetowych natrętów z Poznania...
Chyba niektorzy zapomnieli, jak to było, gdy zajęliśmy w lidze 8 miejsce, a na meczu z ŁKS-em (0:0) trybuny w połowie świeciły pustkami? I mało kto wierzył, że cokolwiek więcej da się z tą drużyną zrobić?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 14.05.2010, 19:54
"Wcześniej ta wasza kuchenka z atmosferą była bardzo przykręcona..."
J. Zieliński

Przynajmniej chłop wie, że gdzie pracuje i się od tego nie odcina jak kibice

Fajnie jakby Lubin przykręcił dopływ gazu to tej kuchenki z atmosferą ale szanse - powiedzmy sobie szczerze - żadne.
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 14.05.2010, 20:44
Cytat:
"Jeśli chodzi o trofeum, to mogę zapewnić, że kilka minut po ostatnim gwizdku trafi w ręce mistrzów kraju". Jawne sku**********.
trafi w ręce mistrzów kraju, czyli nasze
SkMk
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 14.05.2010, 21:05
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Chyba niektorzy zapomnieli, jak to było, gdy zajęliśmy w lidze 8 miejsce, a na meczu z ŁKS-em (0:0) trybuny w połowie świeciły pustkami? I mało kto wierzył, że cokolwiek więcej da się z tą drużyną zrobić?
Chyba na różnych meczach byliśmy. Bez kitu, niektórzy mimo woli wpisują się w retorykę pejsów. Jeden pisze, że w II lidze chodziło nas na mecze 300, teraz czytam, że na meczu, na którym było nas ponad 10 000 trybuny świeciły pustkami.
Ostatnio edytowane przez SkMk : 14.05.2010 o godz. 21:08.
W życiu ważne są tylko chwile...
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 14.05.2010, 21:28
thechris napisał(a):Wyświetl post
Pamiętamy. Jop przebił tamten mecz i w ogóle rozwalił system
A to ktos pamieta? ;p
http://www.youtube.com/watch?v=_c_mNXHbUC4
Wisła najlepszym klubem na świecie.
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 14.05.2010, 21:46
SkMk napisał(a):Wyświetl post
Chyba na różnych meczach byliśmy. Bez kitu, niektórzy mimo woli wpisują się w retorykę pejsów. Jeden pisze, że w II lidze chodziło nas na mecze 300, teraz czytam, że na meczu, na którym było nas ponad 10 000 trybuny świeciły pustkami.

Ale z drugiej strony nie ma się co łudzić, że będzie chodziło po 20 tys (nie mówiąc o ponad 30 tys..) jak będą grać taką kupę jak w tej rundzie.


Bartii, miałem nadzieje, że nigdy tego nie zobaczę
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 14.05.2010, 22:07
thechris napisał(a):Wyświetl post
"Wcześniej ta wasza kuchenka z atmosferą była bardzo przykręcona..."
J. Zieliński

Przynajmniej chłop wie, że gdzie pracuje i się od tego nie odcina jak kibice

Fajnie jakby Lubin przykręcił dopływ gazu to tej kuchenki z atmosferą ale szanse - powiedzmy sobie szczerze - żadne.


czy zadne to wg mnie nie ale bardzo małe

bardzo male to nieznaczy ze ich nie ma bo Lechia mogla w Poznaniu zremisowac

jakby taki Micanski mial cos w rodzaju meczu z gatunku co strzela to wpada to moze byc ciekawie

ale nie pompujmy balonika,wychodze z zalozenia ze co ma byc to bedzie,a o Mistrza powalczymy z nimi na rowch warunkach w nast sezonie ,chodzi mi o miejsce rozgrywania swocih meczow u siebie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 15.05.2010, 20:58
Wszystko niestety juz jasne więc zamykam.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:08.