The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.05.2010, 19:28
Przepraszam ale nie rozumiem Brożek zagrał dzisiaj dobrze? Fakt strzelił 3 bramki(czego wiecej oczekiwac od napastnika) ale zmarnował kolejne 3 10000000% sytuacje! Z korona nie oddal strzału! Po jednym meczu oceniac go jako wspanialego snajpera jest gruba przesada. I nie zmieni tego nawet fakt ze strzeli w derbach kolejne 2!

jezeli sie tylko pojawi oferta to spakowac go razem z bratem i Łobodzińskim. Brozek to nie jest zaden napastnik i dziwie sie ludziom ktorzy moga jeszcze tak twierdzic po tylu nieudolnych latach w jego wykonaniu(bez znaczenia czyb byl krolem czy nie bo sredni napastnik z naszej ligi przy tylu okazjach nastrzelal by wiecej bramek)

Moze to bylo dawno i nieprawda ale ja pamietam jedna sytuacje w meczu z korona i slowa kumpla. Brozek nie trafil na pustaka(dla mniej zorientowanych nie trafil do bramki z 2 metrow w ktorej nie stal bramkarz). przegrywamy nie pamietam ile ale chyba 1-0 sie skonczylo. a slowa brzmialy jak wyrok "zobaczysz jeszcze nam zabraknie tych ptk. do mistrza". zajelismy 2 miejsce.

Zdaje sobie sprawe ze jezeli Cupial by dal kase na napastnika to Brozka juz dawno by w Wiśle nie bylo.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.05.2010, 19:33
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam ale nie rozumiem Brożek zagrał dzisiaj dobrze? Fakt strzelił 3 bramki(czego wiecej oczekiwac od napastnika) ale zmarnował kolejne 3 10000000% sytuacje! Z korona nie oddal strzału! Po jednym meczu oceniac go jako wspanialego snajpera jest gruba przesada. I nie zmieni tego nawet fakt ze strzeli w derbach kolejne 2!

jezeli sie tylko pojawi oferta to spakowac go razem z bratem i Łobodzińskim. Brozek to nie jest zaden napastnik i dziwie sie ludziom ktorzy moga jeszcze tak twierdzic po tylu nieudolnych latach w jego wykonaniu(bez znaczenia czyb byl krolem czy nie bo sredni napastnik z naszej ligi przy tylu okazjach nastrzelal by wiecej bramek)

Moze to bylo dawno i nieprawda ale ja pamietam jedna sytuacje w meczu z korona i slowa kumpla. Brozek nie trafil na pustaka(dla mniej zorientowanych nie trafil do bramki z 2 metrow w ktorej nie stal bramkarz). przegrywamy nie pamietam ile ale chyba 1-0 sie skonczylo. a slowa brzmialy jak wyrok "zobaczysz jeszcze nam zabraknie tych ptk. do mistrza". zajelismy 2 miejsce.

Zdaje sobie sprawe ze jezeli Cupial by dal kase na napastnika to Brozka juz dawno by w Wiśle nie bylo.
Wiedziałem że tak bedzie !!
Po meczu który wygrywamy 3-0 zawsze znajdą sie osoby które muszą sie do czegoś przypieprzyć
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:35.