
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR
Offline |
#1
|
|
Nie. Jeśli dobrze zrozumiałem to miało brzmieć: sędziuje Małek więc NIE wygra Wisła.
Ja (i chyba większość Wiślaków) mamy alergię na tego rozjemcę a on chyba ma na Wisłę. Tak więc to obopólne uczulenie musi podnieść gorączkę przed i w trakcie meczową. Oczywiście, że Siejewicz powinien gwizdnąć karnego i wywalić Brożka za rękę a w meczu z Piastem strzeliliśmy gole po 2 spalonych. Oczywiście, że sędziowie się mylą. Ale czym innym jest się mylić a czym innym małymi błędnymi decyzjami rozwalać wynik i przebieg meczu. A akurat Małka obserwuję od lat i dziwnie ten gość właśnie w taki drobny sposób kręci Wisłę. Zdarzało się, że kluby bardziej lub mnie w ogólnym rozrachunku opłacalnie, zwracały się o nie sędziowanie przez panów X lub Y w ich spotkaniach. Prawie zawsze zastanawiałem się dlaczego my nie zrobiliśmy tego z Małkiem. No i po problemie bo podobno pogwiżdże Gil. Może wyjdziemy na tym gorzej ale na dziś nie ma powodów tak sądzić..... Powód: Gil
Ostatnio edytowane przez spartan : 05.05.2010 o godz. 20:10.
![]()
ANTY-RABBIN-FRONT
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#2
|
|
No to jak się sprawdzi to nasze gwiazdki będą miały od razu alibi na kogo zwalić
Teorie spiskowe fajna rzecz, ale może bez przesady - gramy kichę. Jakbyśmy grali jak mistrzowie to wygrywalibyśmy niezależnie od sędziów. |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#3
|
Dokładnie, wtedy nikt by się nie czepiał, że sędziuje Małek, wałek czy inny Rysiek z Klanu. Dyskusja skupiłaby się na tym ile bramek strzelimy, ile strzałów oddamy, kto wyjdzie w składzie. Ale, że gramy jak gramy przez większość sezonu to trzeba zmienić temat na sędziego, który na pewno pozbawi nas zwycięstwa. Nic bardziej mylnego jak naszym zawodnikom będzie się chciało zapierdzielać po boisku za każdą piłką, walczyć, grać a nie stać to nawet sędzia nam nie przeszkodzi i wygramy. A tak po za tym to 10 stron przed meczem oczom nie wierze
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 05.05.2010 o godz. 20:57.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: B 17
Offline |
#4
|
|
Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#5
|
|
od 2008 licz.. wczesniej chocby bylo 5 Malkow to nic by nie zmienili..
![]() ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#6
|
|
I co mam niby liczyć?
![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?
Offline |
#7
|
|
Umiesz liczyć, licz na siebie ![]() Dyskusja o sędziach bezsensu, jak nasi nie zaczną grać to żadni sędziowie im nie pomogą i na odwrót. Tyle w temacie. Dziękuję ![]()
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: B 17
Offline |
#8
|
|
No właśnie. Więc może jednak nie na Małka patrz tylko na Wisłę (coraz słabiej grającą?), jej skład (coraz słabszy?), jej przeciwników (coraz lepiej zorganizowanych?)...?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline |
#9
|
|
Nie chcę nic mówić ale licytowanie się kto jest mniej beznadziejny już wszystko mówi o poziomie zespołów. Co by nie mówić sportowo Wisła i Legia są słabe żeby nie powiedzieć tragiczne, zwłaszcza jeśli chodzi o poczynania w ofensywie.
Natomiast jedni i drudzy o coś grają i nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. I albo ich to sparaliżuje i będą się tak panicznie bać przegrać że obejrzymy żenujące widowisko podsumowujące cały sezon bądź pokażą chodź trochę ambicji i zaangażowania i zobaczymy w miarę ciekawy mecz. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#10
|
|
Z Brozkiem w ataku to nic nie zdziałamy,a ten mecz trzeba wygrać... Chciałbym, żeby Heniu przesunął Małego do ataku za którym grałby Ba, w środku def Sobol Diaz i skrzydła to Krim/Boguski i Łobo. Przynajmniej atak miałby szanse w końcu zaistnieć.
![]() |
|
|
|
Pro Publico Bono
Od: 08.2003
Offline |
#11
|
|
Zwłaszcza, że przeciw sobie będzie miał jednego z niewielu prawdziwych profesjonalistów polskiej ligi.
Mucha niestety robi różnicę. Przewiduję podobny scenariusz do meczu z Lechem. Choć bardzo chciałabym się mylić. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2009
Skąd: z osiedla.
Offline |
#12
|
|
zacznijmy od tego kto strzelił bramki piastowi...
a po drugie co macie do Patryka jak moim zdaniem on z Boguskim są najlepszymi graczami w wiślackim ataku no jeszcze jest głowa z Sobolewskim ale oni bardziej z tyłu ![]()
[SIZE=6][COLOR=Red][COLOR=Blue][COLOR=Red][center]AVE WISŁA[/center][/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE] |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.
Offline |
#13
|
|
Boguski najlepszym graczem w ataku...
Piłka odbija się od niego jak od murzyńskiego bębna, do tego zero warunków fizycznych by móc powalczyć z Choto czy Astizem. Głowa z Sobolem bardziej z tyłu? Mam rozumieć podwieszeni za szpicą... ? |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2009
Offline |
#14
|
|
Iwan: Cupiał nie wybaczy braku tytułu
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...tulu,id,t.html Trochę z innej beczki, ale ciekawe. Iwan nie boi się mówić prawdy - nawet dla nas nieprzyjemnej. To nie jest ple, ple. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#15
|
|
Mimo problemów, słabej gry, braku charakteru, wierzę, że Wisła może wygrać na Łazienkowskiej. Problem polega jednak na tym, czy Kasperczak zdoła przekonać ten zmanierowany zespół minimalistów bez przywódcy, by też w to uwierzył i zawalczył ze wszystkich sił. Bo tu już nie będzie chodziło tylko o zablokowanie przeciwnika jak w meczu z Lechem. To musi chodzić o zwycięstwo.
Nie sposób w tym momencie nie wracać do osoby Kosowskiego, tego co dawał drużynie, a czego już nie ma - czy przykładowo ktoś z Was wyobraża sobie, że podrażniony ambicjonalnie, przyparty do muru i w...ny na przeciwników Kosa pozwoliłby Brożkowi stać spokojnie z podpartymi bokami? Zaraz pogoniłby go podaniami, a gdyby ów zaczął mu machać rękami i stroić swe miny, dostałby porządny opier...ol i został natychmiast ustawiony do pionu. Tak samo Małecki za niechluje "zawiesinki", Kirm za grę na alibi, Boguski za przyjęcie piłki z odskoczeniem jej na 10 metrów... itd. itp.A najważniejsze - że wszyscy posłuchaliby, to działało, Kosa miał tą siłę charyzmy i autorytetu. Tego właśnie strasznie w dzisiejszej Wiśle brakuje. Mentalnie i wolicjonalnie ta drużyna jest najsłabsza od lat. I nie ma gwiazd, które mogłyby umiejętnościami powyższy brak zniwelować.
Ostatnio edytowane przez Markus : 06.05.2010 o godz. 15:06.
![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Banita
Od: 05.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#16
|
|
Daję słowo, że....
jeśli wygramy mecz z Legią i zdobędziemy Mistrzostwo, to przyjdę boso na rynek je świętować albo na pierwszy mecz następnego sezonu przy Reymonta... ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|