The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.05.2010, 19:00
...aha!a tak na marginesie jeszcze coś.
Najprawdopodobniej mecz sędziuje ...zgadnijcie kto
...no właśnie...Małek!!!
Także ja przestaje wierzyć w zwycięstwo w Warszawie.
Sory,ale ten gość nas tak nie trawi że masakra...
Odpowiedz cytując
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.05.2010, 19:10
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
...aha!a tak na marginesie jeszcze coś.
Najprawdopodobniej mecz sędziuje ...zgadnijcie kto
...no właśnie...Małek!!!
Także ja przestaje wierzyć w zwycięstwo w Warszawie.
Sory,ale ten gość nas tak nie trawi że masakra...
Mam nadzieję, że z Małkiem to jakiś kit. Nie trawię gościa. I jeśli to prawda to szanse na zwycięstwo są minimalne.... Zerowe?
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 05.05.2010, 19:16
spartan napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że z Małkiem to jakiś kit. Nie trawię gościa. I jeśli to prawda to szanse na zwycięstwo są minimalne.... Zerowe?

No właśnie ...nie kit.Informacja nieoficjalna,ale jednak z pewnego źródła.
PS.poprzednio z tego kanału informacyjnego nie było lipy z trafnością Siejewicza.Sprawdziło się
No... to ITI zamiast Choto...mają jeszcze lepszego obrońcę...p.Małka Roberta.
Dziękuję za uwagę...:-(
Odpowiedz cytując
Skipper
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.05.2010, 20:01
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
...aha!a tak na marginesie jeszcze coś.
Najprawdopodobniej mecz sędziuje ...zgadnijcie kto
...no właśnie...Małek!!!
Także ja przestaje wierzyć w zwycięstwo w Warszawie.
Sory,ale ten gość nas tak nie trawi że masakra...
To cie ktoś w niezłego ..uja robi.

Sędzią meczu ma być według PS Paweł Gil.


sports.pl napisał(a):
Wiemy, kto będzie sędziował hit Legia - Wisła

Paweł Gil z Lublina będzie sędzią sobotniego spotkania Legii Warszawa z Wisłą Kraków.

Arbiter ten prowadził w tym sezonie w ekstraklasie 4 mecze z udziałem Wisły (2 zwycięstwa i 2 porażki) i 3 z udziałem stołecznego zespołu (2 wygrane i jedna porażka). Nigdy nie miał sposobności być rozjemcą w starciu tych dwóch drużyn.
Wydaje mi się, czy za podawanie takich informacji czy też słynnych inf. telelfonicznych/sms-owych rozdawane są bany czasowe ?
everybody on earth wanna rap
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 06.05.2010, 14:36
Skipper napisał(a):Wyświetl post
To cie ktoś w niezłego ..uja robi.

Sędzią meczu ma być według PS Paweł Gil.




Wydaje mi się, czy za podawanie takich informacji czy też słynnych inf. telelfonicznych/sms-owych rozdawane są bany czasowe
?

Zwracam honor.Tym razem cynk okazał się nietrafiony ws.Małka,jednakże kolego rozdawanie banów to jedno,a to kim jesteś... i jak sie zachowujesz... to drugie.
W miejsca wielokropków wpisz sobie nazwy zwierząt domowych.
Masakra.
U nas na takich mówi się podpierdalacz?konfident?...wybierz sobie.
Co do meczu.
Największe obawy mam co do występu Juszczyka.Co prawda nie spodziewam się jakichś huraganowych ataków legionistów,ale faktycznie interwencje Mario w porównaniu do Juha są jak jazda beemką do podróży trabantem.
Chciałbym żeby od początku zagrał Kirm,może w końcu by mu poszło tak jak tego oczekujemy.
Jestem optymistą mimo wszystko.0-2 do przodu!!
Odpowiedz cytując
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 06.05.2010, 15:06
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Największe obawy mam co do występu Juszczyka.Co prawda nie spodziewam się jakichś huraganowych ataków legionistów,ale faktycznie interwencje Mario w porównaniu do Juha są jak jazda beemką do podróży trabantem.
no a skoro Pawełek to jest takim trabantem przy bmw Muchy, to co dopiero taki Juszczyk przy Muszce? moze jest kolpakiem?;-)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:15.