The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Areo
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.05.2010, 17:55
BANANWAWA napisał(a):Wyświetl post
Najgorsze jest to, że wiele kibiców Legii wcale nie chce aby ich drużyna wygrała z wami w sobotę. Mało osób w Warszawie chce mistrza z Poznania. Do Was się przyzwyczailiśmy, a poza tym Wy niczego w europie nie osiągniecie bo jakoś nie widzę aby Boguś wydał kilka milionów Euro abyście mieli jakiekolwiek szanse na awans do fazy grupowej. Skończycie na Levadii albo innych Vetrach jak my kiedyś, a Amica po majstrze się jeszcze wzmocni i będą mieli jakieś szanse na sukces. Sam jestem ciekaw jaki będzie wynik....
Zejbiście się wzmocni, zwłaszcza po odejściu Lewego i Peszki na bank awansują do LM. Europo drżyj, poznańska lokomotywa nadciąga!

W sprawie Choto - to jedyny obrońca Legii, który nie kopie się w czoło bo ile są warci Astiz i Kiełbowicz pokazał mecz na Bułgarskiej. O łokietku Szali już w ogóle nie wspominam. Mam nadzieję, że jednak murzyn się nie wykuruje bo w przeciwnym razie szanse Wisełki na zwycięstwo dodatkowo się komplikują.
Odpowiedz cytując
ero781
Senior Member
 
Od: 10.2009
Skąd: z osiedla.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.05.2010, 17:59
będzie 9pkt kolejne mistrzostwo i awans do grupy LM ja w to wierze
[SIZE=6][COLOR=Red][COLOR=Blue][COLOR=Red][center]AVE WISŁA[/center][/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
Odpowiedz cytując
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 05.05.2010, 18:02
ero781 napisał(a):Wyświetl post
będzie 9pkt kolejne mistrzostwo i awans do grupy LM ja w to wierze
LM na nowym stadionie - to będzie / byłaby bomba.
Odpowiedz cytując
BANANWAWA
Banita
 
Od: 05.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.05.2010, 18:13
kosaTS napisał(a):Wyświetl post
LM na nowym stadionie - to będzie / byłaby bomba.
Ja rozumiem waszą wiarę Panowie, ale kim
- Pawełkiem - człowiekiem, który tak naprawdę powinien grać zawodowo w curling lub coś podobnego
- umierającym ze starości Głowackim czy Sobolewskim
- rozpadającym się co 3 mecze na pół roku Gargułą
- Brożkiem, który wyjechałby już nawet grać na Słowację byle nie w Polsce
- trzema murzynkami z których tylko Marcelo się na Puchar UEFA nadaje
- pyskatym Małeckim, który już i tak jest najlepszy więc nie ma po co strzelać bramek
- kolejnym porcelanowym grajkiem Boguskim?

U nas sytuacja jest jeszcze gorsza więc się tym razem nie będę z Was śmiał, ale mamy o tyle lepiej, że u nas na 100% będzie rozpierducha składu w lecie i kilka milionów Euro na transfery, a u was przy odrobinie pecha będziecie za rok oglądać ten sam piach co teraz, nawet mimo zdobycia majstra.

Jeśli Boguś nie wypier........ połowy tych waszych Panów Piłkarzy to nic się nie zmieni. Niestety
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 05.05.2010, 18:38
BANANWAWA napisał(a):Wyświetl post
Ja rozumiem waszą wiarę Panowie, ale kim
- Pawełkiem - człowiekiem, który tak naprawdę powinien grać zawodowo w curling lub coś podobnego
- umierającym ze starości Głowackim czy Sobolewskim
- rozpadającym się co 3 mecze na pół roku Gargułą
- Brożkiem, który wyjechałby już nawet grać na Słowację byle nie w Polsce
- trzema murzynkami z których tylko Marcelo się na Puchar UEFA nadaje
- pyskatym Małeckim, który już i tak jest najlepszy więc nie ma po co strzelać bramek
- kolejnym porcelanowym grajkiem Boguskim?

U nas sytuacja jest jeszcze gorsza więc się tym razem nie będę z Was śmiał, ale mamy o tyle lepiej, że u nas na 100% będzie rozpierducha składu w lecie i kilka milionów Euro na transfery, a u was przy odrobinie pecha będziecie za rok oglądać ten sam piach co teraz, nawet mimo zdobycia majstra.

Jeśli Boguś nie wypier........ połowy tych waszych Panów Piłkarzy to nic się nie zmieni. Niestety
Bardzo się cieszę że ktoś w Warszawie przejmuje się naszymi problemami.To znaczy że jednak się z nami ktoś liczy.
Dla porównania podam Ci bohaterów z Łazienkowskiej którzy mają z nami wygrać
Kim?

Muchą?...który odchodzi i ma centralnie Legie gdzieś o czym swiadczy jego wyjazd przed rzekomo waznym dla Was meczem do UK?
Szalą?...proszę Cię...parodia obrońcy
Mięcielem?...który gra chyba tylko ze względu na nazwisko?
Grzelakiem?...nie ubliżajmy innym zawodnikom ,nazywając tego kopacza "napastnikiem".
Iwańskim...?porównując do Garguły sprzed kontuzji to mógłby za nim buty nosić?
Wawrzyniakiem?...pewnie chory na astme (vide Bjoergen?)

Ja bym sie o Bogusia nie martwił.Skończymy sezon na I miejscu to i grosz się znajdzie.
Nie lepiej zająć się Waszym konfliktem z klubem?Po pierwsze bliższa koszula ciału,a po drugie to dopiero obciach kiedy drużynie którą rzekomo sie kocha od 3 lat ubliża się,lży zawodników już nie mówiąc o właścicielach klubu.
Pamiętaj jedno.Ręki która Cię żywi się nie gryzie,a plucie na własne podwórko to wybitne sku...........!
Także kubeł zimnej wody na głowę,a czas pokaże co będzie.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 05.05.2010, 18:50
BANANWAWA napisał(a):Wyświetl post
Ja rozumiem waszą wiarę Panowie, ale kim
-
Ty ,ale teraz to dałes plame.Powiedz mi w kim Ty widzisz u siebie nadzieje?Bo na tą chwilę nie widzę poza Mucha lepszego u Was...Zapewne w tym meczu będzie remis,bo jedna i druga drużyna jest słaba,z tym wyjątkiem(nadzieją) ,że my mozemy cos jeszcze zdobyc ,a Wy nie i to może zadziałac na +
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Żuczek
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 05.05.2010, 18:47
My to w meczu z Koroną nawet średniaka nie przypominaliśmy...
Odpowiedz cytując
LAB
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 05.05.2010, 18:53
Bez napinki to pisze:
To w koncu jak u was jest z tym ITI-niby tacy be ale piszecie otwarcie ze beda ogromne wzmocnienia,wiec jak to jest ?
Odpowiedz cytując
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 05.05.2010, 18:59
LAB napisał(a):Wyświetl post
Bez napinki to pisze:
To w koncu jak u was jest z tym ITI-niby tacy be ale piszecie otwarcie ze beda ogromne wzmocnienia,wiec jak to jest ?
A co to ma za znaczenie? iti jest be i nawet sprowadzenie Messiego, Torresa, Buffona i Terrego z Ramosem tego nie zmieni.

Wielkie wzmocnienia? Bez przesady zadnych wielkich wzmocnien nie bedzie, a kto im wierzy to raczej jest niespelna rozumu. My wg ich zapewnien od 4 sezonów powinnismy grac regularnie w Champions League. Zwykle *******enie zeby sciagnac ludzi aby kupili karnety a to jest w tym momencie dla nich najwazniejsze.
Odpowiedz cytując
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 05.05.2010, 19:07
Ochłońcie troche, jaki średniak ligowy? Jak Legia to średniak to kim my jesteśmy?

zgraja małolatów podpala chłopców z Warszawki a Ci jak nie odpuszcza i wychodza z ripostami jak grzyby po deszczu.

Juz rok temu zakładałem wpierd... na Łazienkowskiej, po meczu z Amica na SS tylko sie utwierdziłem w tym przekonaniu a po Koronie....

nie pamietam kiedy ostatnio wygralismy w "stolicy"

w kazdym badz razie wole cieszących sie Mroczków i tym podobym typkow w obcisłych koszulach i krawatach ala ŚLEDŹ niż wiwatujących "Maciejów Zeganów" z Wronek


tata majacy obrzydzenie na wszystko co warszawskie woli Amike, nie potrafie tego zrozumiec...


Liczę na Patryka i jego charakter :]
Powód: e->p
Ostatnio edytowane przez lucekj : 05.05.2010 o godz. 19:15.
Odpowiedz cytując
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.05.2010, 19:34
skąd to zdziwienie Legia MUSI zająć miejsce premiowane wystepami w Europejskich Pucharach,bez wzgledu na to czy się w nich zbłazni czy nie.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 05.05.2010, 20:19
Ale się hot zrobiło w temacie meczowym jak nigdy. Jak to czytam, to proponuję schłodzić rozpalone główki. Z Legią jesteśmy na równi czyli beznadziejni w pucharach i dominujący w lidze. I tak jest od lat.
..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:01.