
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2010
Offline |
#1
|
W sprawie Choto - to jedyny obrońca Legii, który nie kopie się w czoło bo ile są warci Astiz i Kiełbowicz pokazał mecz na Bułgarskiej. O łokietku Szali już w ogóle nie wspominam. Mam nadzieję, że jednak murzyn się nie wykuruje bo w przeciwnym razie szanse Wisełki na zwycięstwo dodatkowo się komplikują. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2009
Skąd: z osiedla.
Offline |
#2
|
|
będzie 9pkt kolejne mistrzostwo i awans do grupy LM ja w to wierze
![]() ![]()
[SIZE=6][COLOR=Red][COLOR=Blue][COLOR=Red][center]AVE WISŁA[/center][/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE] |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#3
|
|
|
Banita
Od: 05.2003
Offline |
#4
|
|
Ja rozumiem waszą wiarę Panowie, ale kim
- Pawełkiem - człowiekiem, który tak naprawdę powinien grać zawodowo w curling lub coś podobnego - umierającym ze starości Głowackim czy Sobolewskim - rozpadającym się co 3 mecze na pół roku Gargułą - Brożkiem, który wyjechałby już nawet grać na Słowację byle nie w Polsce - trzema murzynkami z których tylko Marcelo się na Puchar UEFA nadaje - pyskatym Małeckim, który już i tak jest najlepszy więc nie ma po co strzelać bramek - kolejnym porcelanowym grajkiem Boguskim U nas sytuacja jest jeszcze gorsza więc się tym razem nie będę z Was śmiał, ale mamy o tyle lepiej, że u nas na 100% będzie rozpierducha składu w lecie i kilka milionów Euro na transfery, a u was przy odrobinie pecha będziecie za rok oglądać ten sam piach co teraz, nawet mimo zdobycia majstra. Jeśli Boguś nie wypier........ połowy tych waszych Panów Piłkarzy to nic się nie zmieni. Niestety |
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#5
|
Dla porównania podam Ci bohaterów z Łazienkowskiej którzy mają z nami wygrać Kim? Muchą?...który odchodzi i ma centralnie Legie gdzieś o czym swiadczy jego wyjazd przed rzekomo waznym dla Was meczem do UK Szalą?...proszę Cię...parodia obrońcy Mięcielem?...który gra chyba tylko ze względu na nazwisko? Grzelakiem?...nie ubliżajmy innym zawodnikom ,nazywając tego kopacza "napastnikiem". Iwańskim...?porównując do Garguły sprzed kontuzji to mógłby za nim buty nosić? Wawrzyniakiem?...pewnie chory na astme (vide BjoergenJa bym sie o Bogusia nie martwił.Skończymy sezon na I miejscu to i grosz się znajdzie. Nie lepiej zająć się Waszym konfliktem z klubem?Po pierwsze bliższa koszula ciału,a po drugie to dopiero obciach kiedy drużynie którą rzekomo sie kocha od 3 lat ubliża się,lży zawodników już nie mówiąc o właścicielach klubu. Pamiętaj jedno.Ręki która Cię żywi się nie gryzie,a plucie na własne podwórko to wybitne sku...........! Także kubeł zimnej wody na głowę,a czas pokaże co będzie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#6
|
|
Ty ,ale teraz to dałes plame.Powiedz mi w kim Ty widzisz u siebie nadzieje?Bo na tą chwilę nie widzę poza Mucha lepszego u Was...Zapewne w tym meczu będzie remis,bo jedna i druga drużyna jest słaba,z tym wyjątkiem(nadzieją) ,że my mozemy cos jeszcze zdobyc ,a Wy nie i to może zadziałac na +
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline |
#7
|
|
My to w meczu z Koroną nawet średniaka nie przypominaliśmy...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#8
|
|
Bez napinki to pisze:
To w koncu jak u was jest z tym ITI-niby tacy be ale piszecie otwarcie ze beda ogromne wzmocnienia,wiec jak to jest ? ![]()
http://www.lolowisko.republika.pl/ !!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#9
|
Wielkie wzmocnienia? Bez przesady zadnych wielkich wzmocnien nie bedzie, a kto im wierzy to raczej jest niespelna rozumu. My wg ich zapewnien od 4 sezonów powinnismy grac regularnie w Champions League. Zwykle *******enie zeby sciagnac ludzi aby kupili karnety a to jest w tym momencie dla nich najwazniejsze. ![]() ![]() |
|
|
|
Banita
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#10
|
|
Ochłońcie troche, jaki średniak ligowy? Jak Legia to średniak to kim my jesteśmy?
zgraja małolatów podpala chłopców z Warszawki a Ci jak nie odpuszcza i wychodza z ripostami jak grzyby po deszczu. Juz rok temu zakładałem wpierd... na Łazienkowskiej, po meczu z Amica na SS tylko sie utwierdziłem w tym przekonaniu a po Koronie.... nie pamietam kiedy ostatnio wygralismy w "stolicy" w kazdym badz razie wole cieszących sie Mroczków i tym podobym typkow w obcisłych koszulach i krawatach ala ŚLEDŹ niż wiwatujących "Maciejów Zeganów" z Wronek tata majacy obrzydzenie na wszystko co warszawskie woli Amike, nie potrafie tego zrozumiec... Liczę na Patryka i jego charakter :] Powód: e->p
Ostatnio edytowane przez lucekj : 05.05.2010 o godz. 19:15.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków
Offline |
#11
|
|
skąd to zdziwienie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#12
|
|
Ale się hot zrobiło w temacie meczowym jak nigdy. Jak to czytam, to proponuję schłodzić rozpalone główki. Z Legią jesteśmy na równi czyli beznadziejni w pucharach i dominujący w lidze. I tak jest od lat.
![]()
.
. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|