
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#11
|
|
A od Skorży można było?
Czcze gadanie chuja warte. Niektórzy jeszcze trochę czasu będą się wozić z tekstem "Skorża przemęczył drużynę i Kasper dostał odpadki". Za miesiąc sądzę że tylko desperaci będą o tym wspominać. Potem zobaczymy kto wyjdzie z twarzą. Czekam tylko na podpisik "KASPER WON!" niejakiego "tomasz_19". / Gwoli jasności nic nie mam do Kasperczaka i nie chce jego dymisji. Nawet po zakończeniu sezonu. Aż kipi od hipokryzji na tym forum, w kwestii Wisły wiadomo na czym rzecz polega. Drugi kwiatek, też mój ulubiony to teksty po jednym meczu Lechii, która według wielu przerasta naszą ligę bo wyszedł im mecz z balonem - po czym dostaje od Jagi. Cisza. Najlepsza drużyna sezonu - także dla ekspertów z weszlo.com, która nieoczekiwanie dostaje lanie od 1-ligowca, która przystąpiła do meczu bez kilku napastników. Cisza. I moje perełki "Czy potrafi któryś z piłkarzy Wisły tak kopnąć piłkę?" bo ktoś tam Frankowskiemu wyłożył piłkę, któremu pozostało dołożyć nogę. Oczywiście że nie, Pawełek strzelił 43 bramki. Licząc tylko ligę.
Ostatnio edytowane przez element : 04.05.2010 o godz. 21:55.
![]()
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki" "Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze" "Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center" cdn.. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|