
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Banita
Od: 09.2007
Offline |
#1
|
|
Tu przyznam rację . Nie ma się co oszukiwać przegraliśmy najważniejsze mecze w tym sezonie jeśli zdobędziemy mistrza to po wielkim szczęściu bo tyle przegranych meczy nie mieliśmy dawno. Nie ma trenera który ma charyzmę i wstrząśnie tą drużyną ,ale o tym wiadomo do dawna piłkarze też są jacy są , siła ofensywna jak na MP jest śmieszna bramkarz wybierany jest od lat na zasadzie zapchaj dziurę . Nie ma skautingu , wyników , młodzieży to skąd mamy mieć wyniki ? . Niestety coś za coś chwała Panu Cupiałowi że ma Siłę patrzeć na takie mecze jak te z levadią czy z parchami i tu wielki szacunek się należy , że nie kopnął tego wszystkiego w dupę tak jak kilku innych biznesmenów w naszej lidze.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|