The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 02.05.2010, 22:00
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Ten mecz to jest początek eliminacji Ligii Mistrzów i tym meczem można zmazać to wszystko, co w tym sezonie zostało spieprzone.

Mówi się, że mistrza wygrywa się nie meczami z Legią czy Lechem tylko z Koroną czy Arką, ale tym razem to mecz z Legią będzie TYM meczem.

Jeśli przegramy czy zremisujemy to Lech poczuje naszą krew i już nie puści, jeśli wygramy to śmiem twierdzić, że Lechowi trochę para zejdzie i może coś a Cichej stracić.
Drogi Kominku, Lech poczuł naszą krew po meczu z Koroną...
Odpowiedz cytując
Junior_Battle
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.05.2010, 15:05
najwyższy czas to zmienić.
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 03.05.2010, 16:36
w tym sezonie pierwszy raz od bardzo dawna Legia wygrała na wyjeździe z Wisłą

czas się odwdzięczyć
Odpowiedz cytując
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 03.05.2010, 17:07
Wszystko i tak zależy wciąż od nas i tego należy się trzymać. Henryk Kasperczak musi w ten tydzień zmobilizować naszych piłkarzy na ten mecz i wierzę,że mu się to uda. Jedziemy tam po zwycięstwo i ucinamy wszelkie wątpliwości, że straciliśmy mistrza. Poza tym trzeba wreszcie pokazać, że z czołówką znów potrafimy wygrywać.



Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 03.05.2010, 19:15
Szlagiery rządzą się swoimi prawami, a ostatnimi czasy głównie zawodzą. Mecz Wisły z Lechem miał być widowiskiem rundy, a może i sezonu. W rzeczywistości były to piłkarskie szachy z dwoma błędami sędziego (brak czerwonej kartki dla zawodnika Lecha oraz karnego dla Lecha), które w dużej mierze zaważyły na spotkaniu. Nawet mecz o mistrzostwo pomiędzy Realem, a Barceloną w szybkiej i technicznej lidze hiszpańskiej był stosunkowo kiepski. Dla obu drużyn stawka jest wielka. Dla Legii to puchary oraz ewentualne wicemistrzostwo (iluzoryczne szansę na mistrzostwo), Z kolei dla Wisły kontrolowanie walki o mistrzostwo, pewne pozostanie na fotelu lidera, można by rzec, że bezpośredni mecz o mistrzostwo. Następstwa ewentualnej porażki wydają się mieć cięższy gatunek dla Legii. Otóż mogą nie zmieścić się na podium, co zamknie szansę na puchary. Brak mistrzostwa, wicemistrzostwa, podium, w końcu brak pucharów oraz konflikt z kibicami - może to być najgorszy sezon Legii od wielu lat i to tuż przed otwarciem nowego stadionu. A Wisła? Cupiał znany jest z porywczego charakteru i ewentualne konsekwencje wewnątrz klubu ciężko przewidzieć. Natomiast dla drużyny brak mistrzostwa będzie frajerstwem i pożegnaniem się ze sporymi premiami. Wydaje się, że obie ekipy mogą wyjść na ten mecz solidnie sparaliżowane i na początku popełniać głupie błędy. Osobiście obawiam się głupich fauli przed polem karnym (uwaga Iwański) oraz głupich kartek jak i błędów sędziego (ktoś może nie dotrzymać do końca meczu). Palpitacji serca dostaję też, gdy pomyślę, że w bramce stanie Juszczyk. Niemal pewny jestem kartki dla Diaza oraz (nieco mniej) dla Marcelo, co poskutkuje ich absencją w kolejnym, ważnym meczu derbowym. Co do Diaza, to mam nadzieję, że nie zostanie ustawiony w środku bo może popełnić błąd, który kosztować będzie bramkę, a do tego będzie pewnie bezproduktywny w kreowaniu ataków i tylko troszkę lepszy w destrukcji. Niemal pewną rzeczą będą zaczepki i przewracanie się piłkarzy Legii więc należy uczulić chłopaków na dyskusję z sędzią. Mam też nadzieję, że nieco ładniejsza gra za Kasperczaka nie jest efektem skupienia się na treningu taktyczno - technicznym kosztem przygotowania fizycznego, czego konsekwencją może być oddychanie rękawami już około 70min. Dużą uwagę poświęcić warto też wykonywaniu i bronieniu stałych fragmentów gry. Upilnować trzeba Radovicia, bo ten potrafi grać momentami ładnie, szybko i niekonwencjonalnie dlatego na lewej obronie postawiłbym chyba jednak na Brożka, ewentualnie wymiennie z Diazem. Naszym problemem jak wiadomo jest atak, a z kolei obrona Legii należy do najlepszych. Jakoś marnie widzę Boguskiego w walce z Choto, czy Astizem... W ataku, od początku warto postawić na Małeckiego z Brożkiem. Kluczowa będzie koncentracja, ambicja oraz szybka gra po ziemi. Szczytem marzeń jest szybkie zdobycie bramki.

Niech wygra lepszy, a lepszym niech będzie Wisła
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 03.05.2010 o godz. 19:20.
Odpowiedz cytując
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.05.2010, 19:30
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Mecz Wisły z Lechem miał być widowiskiem rundy, a może i sezonu.
Problem w tym że niektórzy sami do tego doprowadzają.
Mity o jakichś meczach rundy, gwiazdach (rozpierdala mnie to słowo) i **** wie o czym jeszcze.
Ten temat jest jest tego najlepszym przykładem - 136 postów z czego 99 o niczym.
- Musimy wygrać, jak wygramy to będą 3 pkt, nie możemy przegrać, jak wygramy wszystko do końca to mamy pewne mistrzostwo.
Nie wpadłbym na to. Byle coś wpisać, bo przecież to mecz stulecia i musi być 500 tyś odsłon i tysiąc postów.
Nakręcajcie się, a potem wyzywajcie Brożka bo machał rękoma i Małeckiego bo darł pyska.

I mój, czyli setka.
Ostatnio edytowane przez element : 03.05.2010 o godz. 19:38.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 03.05.2010, 21:55
ja to podsumuje tak - i nie jest to czarnowidztwo tylko moje przypuszczenia.

jak przegramy to po mistrzu
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 03.05.2010, 21:59
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
ja to podsumuje tak - i nie jest to czarnowidztwo tylko moje przypuszczenia.

jak przegramy to po mistrzu
Ja bym napisała inaczej. Jak nie wgramy (przegrana/remis) to po mistrzu.

A będzie remis w/g mnie.

Co do Choto to jutro ma być coś wiadomo ponoć.
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 04.05.2010, 15:46
Paweł Brożek będzie miał miejsce w pierwszym składzie do końca sezonu
z prostej przyczyny, od przynajmniej daje szanse na to że się odblokuje lub znajdzie w odpowiednim miejscu
czego nie dają inni zawodnicy nawet gdy są w formie
jedyny możliwy inny wariant to Małecki Boguski w ataku, z Łobo i Kirmem na skrzydłach i tak źle i tak nie dobrze...
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 04.05.2010, 16:17
Kontuzja Pawełka sprawia, że teraz do końca sezonu w serii arcyważnych spotkań będziemy musieli oglądać o wiele bardziej "niepewnego" i popełniającego jeszcze więcej błędów Juszczyka. To kolejny plus dla rywali, nie Wisły.

Ale jak przez prawie 3 lata urządza się cyrk z bramkarzami i nie potrafi zatrudnić na tą kluczową pozycję nikogo porządnego, nie można się dziwić. Jak mawia przysłowie, "w przyrodzie nic nie ginie", więc w końcu nadszedł moment, w którym klub będzie musiał ponieść gorzkie konsekwencje tej szkodliwej głupoty. Błędy, mankamenty, złe decyzje zawsze kiedyś, wcześniej czy później wracają, dają o sobie znać przynosząc swoje owoce. Szkoda, że akurat teraz musiały dopaść Wisłę.

Jeszcze a propo obsady lewej obrony w meczu z Legią - osobiście zdecydowałbym się raczej na Brożka niż Diaza. Bo prawdopodobnie będzie musiał grać na szybkiego Szałachowskiego - jeśli wystąpi Diaz, różnica w dynamice i przyspieszeniu będzie zbyt duża, dając ogromną przewagę i szansę Legii. Diaz nie wygra żadnego pojedynku biegowego z tym Warszawiakiem.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:34.